ODRADZAM!!! Firma nie profesjonalna! Brak kontaktu, olewają klienta kłamią i naciągają. Oddałem do serwisu komputer po prawie miesiącu diagnozowania, w przeddzień odbioru (doszedłem do wniosku, że i tak już go nie naprawią), usłyszałem że nie wiedzą co jest nie tak z tym komputerem i nie potrafią go naprawić. Po ustaleniu godziny odbioru, następnego dni, pojawiam się w serwisie po czym dowiaduję się że jest właśnie składany, ale podczas rozmowy z właścicielem nagle stwierdza, że laptop został zdiagnozowany (!?). Diagnoza to zimne luty. Czekam aż skończą składać. Przychodzi ktoś inny i na moje pytanie dlaczego dopiero kiedy odbieram kompa pojawia się diagnoza i dlaczego nie naprawili tego przez tyle czasu. Dostałem odpowiedź, że czasami długo czeka się na części, a właściwie to nie wie. No to pytam czy części, czy nie wie. Odpowiada że części (więc o co chodzi o zimne luty czy o części zamienne). Żałuję tylko że podpisałem już odbiór (nerwy wzięły górę) i musiałem im za pseudo diagnozę zapłacić. Przestrzegam, jeśli już zdecydujecie się tam pójść bądźcie bardzo ostrożni. A jak macie jakąś alternatywę to radzę z niej skorzystać. Decyzję podejmiecie sami.