Widok

szkoła policealna z uprawnieniami publicznymi i bez technik elektryk

Witam jak w tytule...jaka jest różnica w szkole policealnej z uprawnieniami publicznymi i bez uprawnień publicznych. Chcę rozpocząć naukę zaocznie w kierunku technik elektryk i w Ap edukacji jest z uprawnieniami a w innej szkole bez ale nauka jest tańsza która wybrać najlepiej ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam ap edukacji...przez 4 miesiace miałem z 5 zjazdów a po nowym roku oddział został zlikwidowany i przeniesiony do gdańska...teraz mam problem żeby odebrać papiery które złożyłem (świadectwo). na kursach nie nauczyłem sie niczego konkretnego, zajęcia które sie odbyły to język obcy, BHP, "jak założyć własne przedsiębiorstwo) - nic konkretnego, poza tym nie otrzymujesz statutu ucznia bo to jest traktowane jako kurs zawodowy więc nie licz na zniżki dla pracodawcy...
Ponadto w gdańsku masz centrum kształcenia ustawicznego...za darmo, i ten sam kurs co w AP...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybrałabym żaka kończyłam bhp i z certyfikatem dostałam prace w zawodzie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracy w zawodzie jest dużo tylko trzeba mieć kwalifikacje! W tym roku w Kaliszu w Plus Edukacji powstaje kierunek Technik Elektryk = zaoczna szkoła dla dorosłych. Długo szukałem mozliwości zrobienia tego zawodu zaocznie w okolicy aż wreszcie znalazłem szkołę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry