Widok

szkolenia zawodowe!!!!zapraszamy osoby które straciły pracę z winy pracodawcy (max 1 rok)

Dzień dobry.
Obecnie prowadzimy nabór na szkolenia zawodowe ( księgowość , magazynier ). Szkolenia skierowane są dla osób które zostały zwolnione w ciągu max do 1 roku z winy pracodawcy. Szkolenia odbywają się w Sopocie. Wypłacamy stypendium szkoleniowe. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu. 660 423 947
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm...szkolenie czy staż? Od kiedy to za szkolenie dostaje się wynagrodzenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest coś takiego jak płatne szkolenie, ale zastanawiające jest kryterium utraty pracy. Wydaje mi się że to jest polowanie na darmowego pracownika zwanego potocznie frajerem. Podobno jest to zwrot z niemieckiego, zlepek słów "frei" i "arbaiter".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest to polowanie na darmowego pracownika. Jest to projekt unijny zaakceptowany przez Wojewódzki Urząd Pracy, który ma na celu podniesienie kompetencji osób, które straciły pracę nie ze swojej winy i daje możliwość nabycia umiejętności w innym kierunku oraz podjęcie pracy na innym stanowisku. Różni bywają pracodawcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

do joanna: czy prowadzicie jakieś szkolenia lub kursy dla osób od dłuższego czasu bezrobotnych? Jestem zarejestrowany w UP w Gdańsku ale tam nie oferują żadnych kursów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tob. Proszę o kontakt 660 423 947.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

do góry