Widok

terapia nerwica depresja terapia pisaniem

Tydzien temu byłam u psychologa, on odesłał mnie do psychiatry, a ten do psychoterapeuty. Dostałam leki (depresja i lęki) oraz polecenie prowadzenia notatek tzw terapia pisaniem. Psychoterapeuta udostępnił mi swój login na takiej stronie internetowej (do prowadzenia terapii pisaniem, ułatwiającej i powiedział, że będzie przeglądac udostępniane przeze mnie wpisy. Koszt takiego spotkania to 150 zł z wglądem do moich zapisków lub 120 z analizowaniem ich na terapii, ale wtedy mam mniej czasu na wygadanie się. Która opcja wg Was jest lepsza? Czy ktos w ogóle próbował takiej formy terapii??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze sprobuj wybrac sie do psychologa poznawczo-behawioralnego???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie lepiej z kimś życzliwym rozmawiać?
Z czego wynikła ta depresja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jakaś nowa i niekoniecznie rekomendowana przez specjalistyczne środowisko metoda pracy. Psychoterapia to pomaganie przez relacje z drugim człowiekiem- a to nie wygląda na relacje tylko na wyciąganie pieniedzy. Warto te pieniadze przeznaczyc na prawdziwa terapie lub skorzystać z bezpłatnego wsparcia- to zalezy od problemu np. Kryzys Szansa na rozwój, Uwaga zdrowie- projekt wsparcia psychologicznego w zakresie zdrowia prokreacyjnego, Wsparcie po stracie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę na terapie z nfz za darmo i też psychoterapeuta mi proponowal pisanie . Jest to dobry sposób żeby zrozumieć swoje emocje , zobaczyc z czego wynikaja i obserwować swoje nastroje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno jest gdzies wsparcie takiego psychologa za darmo ,ludzie są chętni do pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Terapia jest to bardzo ważny element jeśli chodzi o wyleczenie polecam super poradnie Jest Nadzieja polecam psychoterapie chrześcijańską online
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Szukam prawnika rozwodowego (25 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

Durex intense czy libi gel (4 odpowiedzi)

Jaki żel intymny stymulujący będzie lepszy? Może ktoś próbował któryś z nich i napisze jaki...

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

do góry