Widok

tort weselny

Wesele Temat dostępny też na forum:
cześć, czy możecie polecić cukiernie która wyrabia dobre torty weselne ?
myślałam o cukierni Boccate - Nowy Port ? czy tos zamawiała w cukierni Janca tort weselny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
co prawda jestem fotografem, ale uwierz mi, niejeden tort jadłam ;) z Boccate jadłam już trzy torty, nie wiedząc, że są stamtąd i za każdym razem pytałam skąd jest zamówiony tort, bo tak mi smakował. Torty robią piękne, lekkie i bardzo smaczne. Potrafią i torty lukrowane angielskie i modne teraz naked cake, jak ten na moim zdjęciu: https://tinyurl.com/y89r8ng8
Jak myślę o tych tortach, to się rozpływam. Jak będę brała ślub, to na pewno zamówię z tamtej cukierni.
...zaczaruj mnie.! Zabiorę i przemycę Twoją tajemnicę...

www.jbfotograf.coml - fotografia artystyczna, konkurencyjne ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słodkie inspiracje Joanny. dekorowałam Jej tort weselny od 2 lat zmawiamy stamtad torty na kazde urodziny i impreze w rodzinie i wiele moich znajomych równiez, pyszne , naturalne i niepowtarzalne.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my przed wyborem cukierni po prostu umawialiśmy się na degustacje lub próbowaliśmy tortów podczas alternatywnych targów ślubnych (generalnie super impreza - polecam!). zdecydowaliśmy się na notociacho z wrzeszcza - najbardziej nam smakowało i mimo że cenowo to jedna z droższych cukierni, to jakość i smak nas przekonały do wydania tych paru stówek więcej ;) za niecały miesiąc okaże się, czy słusznie, ale póki co polecam sprawdzić to miejsce :)

o baccate słyszałam wiele dobrego, jednak po degustacji stwierdziliśmy, że to totalnie nie to - nam te torty smakowały trochę za bardzo "masówkowo". mimo wszystko polecam umówić się do nich na degustację - jest bezpłatna i niezobowiązująca, więc nie ma nic do stracenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to za cukiernia? Nigdy o niej nie słyszałam :)
"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry