Widok

tragiczna obsługa

byliśmy z rodzina na obiedzie, była brzydka pogoda i tłumów nie bło, jednakże na jedzenie wyjątkowo długo czekaliśmy. dania nie przyszły równocześnie dla wszystkich. Mąż i dziecko zdążyli prawie w całości zjeść swoje, kiedy przyszło moje danie. Żenada. Kelnerka zamiast przeprosić za zaistniałą sytuację była opryskliwa. NIE POLECAM, chyba że przeprowadzą szkolenie dla obsługi.
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 5
 
jakość potraw: 4
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZGADZAM SIĘ OBSŁUGA TRAGICZNA,nie dość że na dania czekałam z rodziną bardzo długo,to dostaliśmy o jedną parę sztućców za mało,mimo prośby żadna z kelnerek nie przyniosła,ogólnie jedzenie na niezbyt wysokim poziomie,mało wykwalifikowana obsługa-zdarzyła się również pomyłka z jedzeniem. NIE POLECAM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maj 2015 - Zabralam znajomych z Anglii na polskie pierogi. Jakosc pierogow bardzo srednia mowiac delikatnie, suche (choc nie zamawialismy pieczonych) smak taki sam choc zamowilismy 3 rozne rodzaje (?!). Obsluga mowi po polsku choc z silnym wschodnim akcentem. Kelner nie zapisal zamowienia, podano nam nie to co zamawialismy (stolik obok mial ten sam problem). Jedne z pierogow wcisnieto nam z kapusta (kwas tej kapusty mialam w ustach jeszcze 3 godziny po skosztowaniu choc probowalam go zabic jedzac I pijac co innego - okropienstwo!) Potem nam wmawiano, ze 'to co dostalismy to to co zamowilismy i w ogole kto wie jak bylo naprawde' ! Absolutna bezczelnosc! Wymuszono na nas zaplate po czym odmowiono nam podania imienia i kontaktu wlasciciela abysmy nie mogli zlozyc skargi!

OMIJAJCIE Z DALEKA!
My nie wrocimy tam chocby oferowano nam dania za darmo! (a ja przy okazji najadlam sie wstydu przed znajomymi Anglikami, ktorych opinii o polskich pierogach nie przytocze. Szkoda tylko, ze juz wiecej nie sprobuja pierogow, chocbym podala im naprawde wysmienite ...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry