Widok

turysta WSTYD dlaczego jelitkowska pomorska i grunwaldzka sa w takim kiepskim stanie

jelitkowska tysiace turystow piEkny pas nadmorski a ulica wyglada ruina szczegolnie pomorska wogole wszystkie ulice nadmorskie sa do remontu krawezniki chodniki nie koszona zielen wstyd na cala europe stoje na kempingu i szwed pyta mie dlaczego macie po 30 latach od upadku komunizmu takie drogi w takich kurortach podoba mus ie gdansk sopot gdynia widzi piekne nowe aleje nowe osiadla a tu w pasie nadmorskim ruiny a nie drogi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Taaa, Szwed... Jak z żurnala wycięty. Miał długą blond brodę, topór i hełm z rogami. Bo oni naprawdę nie mają co robić, tylko jeździć do kogoś w gości i opierdzielać go za to, że ma krzywe chodniki. W historie z niekoszoną trawę wierzę. Szedłem ostatnio Grunwaldzką w stronę Galerii Bałtyckiej i przed skrzyżowaniem ze Słowakiego jest miejsce po budynku wyburzonym na skutek podtopienia kilkanaście lat temu. Tam jest teraz nowy miniplac zabaw. Karuzela, huśtawki itp. całkowicie utonęły w trawie wysokiej na ponad metr. Jakieś sto metrów wcześniej taka sama sytuacja. Dulczessa sprawia wrażenie, jakby swój samorządowy stołek traktowała wyłącznie jako trampolinę do du dużej, krajowej polityki. Na razie kibicuje jej w tym głównie Hołdys będący już od dawna karykaturą samego siebie (bany i bluzgi, bluzgi i bany i tak na zmianę). Każdemu wolno mieć ambicje, ale proponuję wystartować w jesiennych wyborach a prezydenturę oddać jakiemuś menedżerowi, co umie arkusz kalkulacyjny obsługiwać. Paru facetów z kosami spalinowymi zamiast pozłacanych taczek za 150k to nie byłby głupi pomysł. Albo chłopaków z Kurkowej niech zagonią do roboty
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto temu Szwedu kazał szlajać się po peryferiach?
Od zwiedzania jest ECS i Forum Gdańsk!

@Kruk:
Typowy Szwed obecnie ma czarną brodę! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znaczy tak to:
http://mojhumor.sk/uploads/posts/t/l-3080.jpg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdybyś jeden z drugim zastanowił się nad sensem i kosztem ciaglego koszenia trawnikow i wszystkiego co zielone w miescie, wówczas stał byś się zwolennikiem pozostawienia tej zieleni samej sobie na czas wegetacji.To nie jest kwestia zaniedbania ale świadomej decyzji .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ale nie na placach zabawach.
Pan w żółtym czepku proszę opuścić pływalnię.
Dlaczego?
Bo pan sika.
Daj pan spokój, wiadomo, że wszyscy sikają.
Ale tylko pan z trampoliny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

tffu! raven! byłam wczoraj na basenie, o fuuu. ...hmm może dlatego bierze się prysznic i przed, i po wyjściu.....
dzisiaj też idę, ha bo mogę ! P.S. Wody z basenu się nie zasysa
Polska naprawdę nie ma się czego wstydzić, wystarczy pojeździć trochę po tej nowoczesnej Europie i kompleksy same znikną. Jak komuś mało to terapia wstrząsowa i polecam Paryż.

Jest taki trend z niekoszeniem :tagi pszczoły w mieście, łąki w mieście itp.
ale plac zabaw to już zaniedbanie, chyba że to jakiś opuszczony plac zabaw
telefon do zarządcy nieruchomości z prośbą o wykoszenie pomoże
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

do góry