Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jarek - opinia wątek zamknięty Niestety nie mam dobrej opinii. Oddałem swój rower do zrobienia hamulców oraz...
~Jarek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2021

Wiola - opinia wątek zamknięty Polecam. Korzystam i zawsze wracam
~Wiola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Gore - opinia wątek zamknięty Polecam. Serwisuję narty. Można się skonsultować. Doradzą. Kontakt na...
~Gore
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2021

Łysy - opinia wątek zamknięty Chłopaki znają się na tym co robią. Zawsze dobrze doradza i porządnie...
~Łysy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2021

Fido - opinia wątek zamknięty Oddałem do serwisu rower i amora - wszystko naprawione, wyregulowane sprawnie...
~Fido
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Panowie z serwisu wykonują świetną robotę. Rower...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Krystian - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Chłopaki potrafią zreanimować każdy rower i poradzą...
~Krystian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2019

Petarda! wątek zamknięty Fachowość i obsługa najwyzszej klasy :) A także rewelacyjne terminy wykonania...
~Paweł M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

Polecam usługi tego serwisu wątek zamknięty Witam, Zdecydowanie polecam ten serwis. Zostawiłem u nich rower na przegląd...
~marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 grudnia 2017

Nie jestem zadowolony wątek zamknięty Przyszedłem do serwisu wyregulować przerzutki w rowerze znajomej. Serwisant...
~Błażej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Oddałam swoj rower na serwis do Pana Igora. Posprawdzal mi wszystkie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

W końcu serwis godny polecenia! wątek zamknięty Po tylu naprawach w serwisach w końcu znalazłam ten. .szybko konkretnie i...
~ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Świetny serwis. wątek zamknięty Zostawiłem w serwisie dość mocno zniszczony rower. Igor ogarnął temat w...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Mam mieszane uczucia. wątek zamknięty W serwisie byłem pierwszy raz i grubo się zastanowię czy będę chciał tam...
~luk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

Serwisi nart wątek zamknięty Narty przeserwisowane profesjonalnie i szybko :) Zostało tylko jeździć.
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Gorąco polecam - U Igora wątek zamknięty Do Pana Igora zaczęłam chodzić z serwisowaniem swojego roweru ,a teraz...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Serwis godny polecenia :) wątek zamknięty Z usług Pana Igora skorzystałem już drugi raz, od razu widać że zna się na...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Super ! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, konkurencyjne ceny i co najważniejsze wszystko szybko i...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Polecam serwis rowerowy Pana Igora. wątek zamknięty Polecam serwis rowerowy Pana Igora. Usługi są wykonywane, rzetelnie,...
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

najlepszy serwis w 3mieście wątek zamknięty Gość ma wiedzę i wie co robi. Młody ambienty i profesjonalny, Niezależnie czy...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry