Widok

ubezpieczenie grupowe pzu?

witam z przyczyn obiektywnych musze kontynlowac ubezpieczenie grupowe pzu (60zl/msc) indywidualnie , i teraz moje zapytanie czy kontynlowac czy jest na rynku cos lepszego u konkurencji z lepszymi warunkami owu ,moze ktos cos doradzic .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt ci nie doradzi nic sensownego, nie znając warunków, na jakich polisa ma być kontynuowana.
Sama wysokość składki nie wnosi kompletnie żadnej informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

niestety nie dysponuje wiedza na temat w/w ubezpieczenia ,ale sprawdze w pzu i ewentualnie tu wrzuce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam ,wiec ubezpieczenie pracownicze p plus z tego co sie dowiedzialem :
-skladka 60 zl/msc
zgon okolo 14k
uszczerbek 1% -500 zl
brak leczenia szpitalnego tj operacja np.
wiecej nie da rady sie dowiedziedziec "podobno".
zaproponowali pakiety "wiecej niz ochrona " i "gwarantowane jutro " ubezp.na 25lat
skladka ok125 zl/msc
-zgon 25k
-brak lecznia szpitalnego
-wykup zwrot skladki 'ciekawostka"
i owu z warunkami i wykluczeniami z ktorymi musze sie zaoznac.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Da się coś zrobić lepiej, ale już poza Forum, bo potrzebuję Twoje dane osobowe (na początek choćby data urodzenia i wykonywany zawód).
Odezwij się do mnie na priv.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry