Widok

umowa przedwstępna

witam!
Czy umowe przedwstępna podpisywaliście u dewelopera czy u notariusza. Bardzo prosze o opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja podpisywałam u notariusza:)

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez u notariusza i nawet nie bralam innej opcji pod uwage

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jesli deweloper na dobra opinie (ja np kupuje w pb górski za kilka dni) to chyba obejdzie sie bez udzialu notariusza. czy to az takie zagrożenie? jakie sa wasze doswiadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez podpisuję u Górskiego i zdecydowalismy się na podpisanie umowy u notariusza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak podpisanie umowy? notariusz czy bez? co taki notarusz moze dac, zagwarantowac?

arek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak zdecydowałam się podpisać umowe u dewelopera. Jak narazie wszystko idzie dobrze, mam nadzieje że tak bedzie do końca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej,
Czy orientuje się ktoś może jak to jest jeśli powiedzmy Pani X kupiła mieszkanie od dewelopera z gotówkę, podpisała akt notarialny, odebrała mieszkanie i chce je teraz sprzedać. Poszedł wniosek do sądu o kw, ale jeszcze nie ma tego wpisu. Czy może sprzedać to mieszkanie bez wpisu do kw? Czy takie transakcje są bezpieczne? I najważniejsze, co w przypadku gdy chce kupić takie mieszkanie na kredyt? Załóżmy podpisze umowę przedwstępna, z dopiskiem ze umowa przyrzeczona po wpisie do kw? Czy banki w ogóle na to nie idą? Czy jak to wyglada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli celem kredytu będzie sfinansowanie zakupu takiej nieruchomości to zdecydowana większość banków będzie wymagać odrębnej KW już na etapie złożenia wniosku o kredyt.

Zerknij sobie na tę stronę:
https://homly.to/artykuly/umowa-przedwstepna-sprzedazy-mieszkania

Opisane jest tutaj dokładniej na czym polega umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania i o jakich rzeczach warto jest tutaj wiedzieć i co dopilnować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (130 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

do góry