Widok

usg bioderek

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
kiedy nalezy zrobic i gdzie? kogo polecacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zajrzyj tutaj

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=16&i=37992&t=36450

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziecku powinno się zrobić usg bioderek do 6 tygodnia.kaszubka napisał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie czekaj z USG bioderek do 6 tyg idz jak najszybciej sie da nawet w 2tyg życia dziecka
my byliśmy doś szybko nie cvzekałam do 4 tyg i okazało sie ze mała ma całkowite zwichniecie a jakbym poszła tydzień 2 później to lekarz powiedział ze nie miał by co tu robic tylko dał by skierownie na operację
i tylko dlatego ,że poszłam szybciej szkończyło sie na szynie Koszli i cwiczeniach!
polecam dr Seliwończyk na miszewskiego we wrzeszczu jedyny taki SPECJALISTA na pomorzu rejestracja telefoniczna koszt 70 zł 302 66 13

image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za rady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam dr Sieliwończyka:-))) Jula miala dysplazję IIIA lewego bioderka, nosiła szynę Koszli przez 6,5 tyg. (praktycznie 24h na dobę), a później przez 3 tyg tylko na noc. Od wtorku bioderka są na całkowitej "wolności", a dr po usg stwierdził, że są podręcznikowe i aż miło na nie popatrzeć.
Aha, mam do sprzedania szynę. Nowa kosztowała 66 zł, sprzedam za 30 - chociaż mam nadzieję, że nikomu nie będzie potrzebna:-)))
Apola, przygotuj się, że być może Malutka po zdjęciu szyny bedzie miała problemy z podnoszeniem główki w leżeniu na brzuszku. Na jak długo macie założoną szynę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
umowilam sie- terminy dopiero na koniec listopada (30)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kala szynę ma już 3 tyg 16 listopada ide na kontrolę oby mogła miec ja tylko na noc!!! matko 6 tyg? jak dałas rade? tylko ze my jej nie możemy ściągac tej szyny ona ma to na "stałe" zwichniecie IVst całkowite z objawem Otolaniego czy jakos tak dodatnim.
szału dostaje z ta szyną ani jej ubrac po ludzku ani nakarmic, mycie to koszmar przez te 3 tyg już sie troche przyzwyczaiłam tak samo jak mała ale denerwuje mnie strasznie ciągle tylko na plecki na brzuchu to kladę ją jak jestem obok nie zostawiam jej samej wtedy, na boczku też nie położę! masakra ale warto sie przemęczyc byle by tylko miała zdrowe bioderka
szkoda mi jej bardzo jak zaśnie to patrze sobie na nią wygląda jak mały oficer z tymi szelkami, mój malutki kochany oficer!
tylko główę przekłada z boku na bok i sapie, wzdycha tak jakby wiedziała że tak musi byc!
kaszubka dobrze ,że sie zapisałas a nie było wczesniej terminu????

image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Terminy dopiero po 20 listopada. Ja dzwonilam w poniedziałek i umówiłam moją mała na 26. Bardzo popularny ten lekarz i ma full pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli jest cos nie tak to kierują maluszka już w 3 tygodniu zycia na usg bioderek. jesli jest ok to około 3 miesiąca. Ja jednak zrobiłabym w 3 tyg. dl apewności ze wszytko jest ok, bo gdyby np. panewka była nie tak wykształcona jak trzeba to czym wczesniej zacznie sie szerokie pieluchowanie lub noszenie przez maluszka aparacika /rozpórki na bioderka tym szybszy efekt wyleczenia

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam na usg bioder i kazali Malego pieluszkowac bo niby stwa zwichniety.Meczyl sie okropnie bo na dodatek jest rehabilitowany.Po tygodniu tej meczarni i cofniecia sie postepow reabiltacji poszlam do dr Sieliwonczyka.Okazalo sie ze moje dziecko jest zdrowe i nie ma zadnego zwichniecia!!!!!!szok.Polecam dr Sieliwonczyka i tylko jego to jedyny taki specjalista ktory ma dobry sprzet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w endomedzie na zabiance usg robi dr. Dębski- również dobry specjalista i nie ma az takich długich terminów...

My właśnie dzisiaj zakładamy szyne:( aż sie boje jak malutka to zniesie przez 6 tygodni (oby tylko tyle)

PS. ja juz nareszcie jestem w domku:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny dzwonie i dzwonie i caly czas sekretarka. rejestracja jest od 9-11 i od 16- do 18. jak tam sie mam dodzwonic jak za kazdym razem po jednym sygnale wlacza sie sekretarka:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi oczywiscie o dr Seliwończyka

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musisz probowac.mi udalo sie dodzwonic po 16
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodzwonilam sie ale bylo ciezko:/
umowiona jestem dopiero na 29 listopada.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwon do skutku mi to zajelo trzy dni az sie dodzwonilam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie wyniki usg u wszych pociech?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No my byłyśmy wczoraj i naszczęście wszytsko jest dobrze.
Pan doktor jest bardzo miły i ma podejście do dzieci. Niunia nawet nie pisneła na badaniu :) wręcz spała :)
pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super wiadomośc!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze ze jest OK :) CAłuski dla niuni

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my idziemy w srode na kontrole....to dopiero 3 tygodnie mineły :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas dopiero 3 dni minęły. Na szczęście Julka już się trochę przyzwyczaiła. Ja już też przestałam płakać. Ale dziś pediatra zasiała we mnie cień wątpliwości. Że teraz to taka moda od razu serwować dziecku aparat, kiedyś najpierw czekano i w wielu przypadkach bioderko samo się "naprawiało". Nie zdejmuję aparatu, ale jakieś tam wątpliwości się pojawiły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KAmiś - to napewno bedzie duża poprawa - u nas drugi aparacik po 3 tygodniach był kuz o 4 cm szerszy U was napewno tez tak bedzie . U maleńkich dzieciaczków i przy całodobowym zakąłdaniu szybko się naprawia wszytko

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
baska - nie zgodze sie z twoją lekarką - jakies dziwne podejście do sprawy wg mnie - czym dziecko mniejsze to szybciej naprawiaja sie boderka no i po co czekać jak na usg wykazuje ze np. panewka jest źle ukształtowana - NAm ortopeda tłumaczył z eim dłużej się czeka tym kości i chrzastki dziecka są twardsze i dłużej trwa leczenie. No i większe dziecko gożej znosi pieluchowanie lub apraciki.... U nas po 10 tygodniach już było OK
Lekarz nam mówił na pierwszej wizycie ze moze leczenie potrwac nawet rok, i teraz wiem dlaczego ---- na swoich znajomyc z tymi samymi problemami bioderkowymi u dzieci zauważyłam że "olewają" zakładanie pieluchy lub aparaciku no wiec jak samo moze sie cos naprawić???? - To tak jakby człowiek chciał przez bieganie tylko nauczyć się robic szpagat.... A zakładanie aparciku lub pieluszki nie jest żadnym problemem czy uciązliwością wg mnie - wymaga tylko kilku sekund i dobrej chęci rodziców , dopiero problemem jest jak maluch ma szyne lub gips ........a i z tym radzić sobie można.....

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego zakładam aparacik, ale lekarka zasiała ziarno wątpliwości. Postanowiłam jednak uwierzyć ortopedzie, bo on się chyba lepiej zna niż pediatra. I choć serce mi się kraje zakładam szynę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zakładaj zakładaj - ortpeda jest specjalistą i urzadzenia takie jak usg nie kłamia niestety Zobaczysz - szybko bedzie dobrze i zanim maleństwo zacznie siadac bedzie już bez aparaciku

POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej,
ponawiam pytanie, kogo oprocz dr Sieliwonczyka polecacie do USG bioderek w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
My z córeczką chodzimy do Pani doktor Narloch. Według mnie bardzo sympatyczna i rzeczowa kobieta. Z podejściem do niemowlaczkow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

do góry