Widok

usługi budowlane - niemcy - cennik

witam

dostalismy zlecenie na wykoananie prac remontowych w niemczech.

potrzebujemy cennika usług budowlanych w niemczech ( okolice hamburga)

mamy 48 godzin by przygotować wycenę
prosze pomóżcie !!!

podeślijcie jakiś cennik za usługi w euro !!!

z góry dziekujemy !!!

alimac3m@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja jestem juz 20 lat na rynku niemickim i biore za jedna godzine prac remontowych 10 euro i jaks idzie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

10 eu to jak 10 zl w pl smieszne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam interesuje mnie ile biorą za metr malowania, metr płtyek, i za metr wycyklinowania podłogi.
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toś się gościu popisał, wracaj do Polski więcej tam zarobisz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przy minimalnej stawce 15Euro na godzine debil to nie polska
Myślę że powinieneś porządnIe rąb... sie w łeb przed podpisaniem następnej umowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wstydź się to hańba tak tanio się sprzedawać minimum jest 35 na godzinę !! no chyba że u jakiegoś biednego Polaka pracujesz

Wstyd to pracować za 13zł/godz/brutto tj. 3EURO/godz!!!! w Polsce. A za tę stawkę w Polsce dającej przykład całemu niedorozwiniętemu światu pracuje ok 1,5mln osób.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siema. Dasz namiar do siebie ? Jesteś podwykonawca?

Witam,jestes d**ilem jesli tak tanio robisz.Ja za mniej niz 20 nie robie i mam caly czas prace.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siema . Dasz namiar do siebie ? A jeśli możesz napisz na mejla lukasz.august@onet.pl jedes podwykonawca ?

Przez takich pajacy jak ty jest jak jest !!
w niemczech mozesz wziac 15-20 euro za godzine a i tak bedziesz duzo tanszy niz koszt dla niemca.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4
10 euro to wstyd i zanirzanie stawek fachowcom 25 euro to minimum jeżeli robisz prywatnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Romek masz racje minimum 25eu inni zanirzaja nam stawki deb

Jakie są stawki w Niemczech za układanie plytek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak wycenic remont lazienki sklucie starej glazury i ulorzenie nowej i oczywiscie bialy montarz.

Wez 25 euro na godz.i ok.

evascott44 gmail interesnje

Podajcie ceny za usługi remontowe w Niemczech
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolega, który mieszka w Berlinie i tam robi bierze 15 euro za godzinę, robi wnętrza
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja biorę 15 -17€ I wszyscy u których pracowałem byli zadowoleni więc myślę że za wykonanie w stylu PROFI to minimum robota naprawdę tip top ogulnie wykończenia GK gładzie malowanie kafelki itp. Nawet myślę że za takie wykonanie to za mało i myślę o podwyżce

masakra ..koles pyta o ceny robot a wszyscy stawke godzinowa podaja..w sie w leb puknijcie wszyscy
Witam. Byłem w Berlinie i znam też inne rejony. Oficjalnie stawki są takie jak u nas tylko ze w euro tzn jeżeli w Pl za coś jest średnio 50 zł to w Niemczech 50 EUR bierze niemiecka firma i to spokojnie. Roboczogodzina to 35 EUR za pracownika w gore. Obecnie w Pl to 40 zł w gore. Mówimy tu nie o fuchach tylko o kontraktach z których trzeba zapłacić wszystko w Pl czy tam. Przestańcie robić za darmo. Możecie być tani ale pracujecie żeby zarabiać a nie żeby się nazapierdalac i nic z tego nie mieć. Zacznijcie się szanować naprawdę zobaczycie efekt

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Wystrój mieszkania (18 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

ogrzewanie podłogowe - podział na strefy (13 odpowiedzi)

Poproszę o komentarz Użytkowników. Interesują mnie korzyści kontroli kosztów zużycia gazu dzięki...

Nieruchomości, kredyty itp. (214 odpowiedzi)

Cos na poczatek na temat MdM. Koniec Mieszkania dla młodych. Co proponuje PiS? Jeden z...

do góry