Widok

wakacje z dziećmi Chorwacja

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy macie może jakieś wskazówki , miejsca albo jakieś miejscówki na temat Chorwacji z dziećmi 9 i 7 . Gdzie najlepiej pojechać co zabrać lub gdzie się najlepiej stołować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Baśka Voda świetne miejsce dużo tańsze niż znane kurorty, dobra baza wypadową do Makarska, Bol i okoliczne wyspy. Polecam rejs żółtą łodzią podwodną w Makarska oraz rejs statkiem na wyspy. My mieliśmy apartament z kuchnią i sami gotowaliśmy ale jedliśmy też w okolicznych barach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może Pani podac namiary na sprawdzony apartament? Daleko jest do plaży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pogradinska 26 holiday apartament. My rezerwowaliśmy przez booking. Do plaży może 200 m z okna apartamentu niesamowity widok na marine i wielka górę. Bardzo miła właścicielka, choć wszyscy Chorwaci są bardzo mili i uprzejmi bo wiedzą że mają kasę z turystyki. Polecam rezerwować przez booking, my tak podróżujemy i zawsze jesteśmy zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

do góry