Widok

wakacje z dziećmi Chorwacja

Dziewczyny czy macie może jakieś wskazówki , miejsca albo jakieś miejscówki na temat Chorwacji z dziećmi 9 i 7 . Gdzie najlepiej pojechać co zabrać lub gdzie się najlepiej stołować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Baśka Voda świetne miejsce dużo tańsze niż znane kurorty, dobra baza wypadową do Makarska, Bol i okoliczne wyspy. Polecam rejs żółtą łodzią podwodną w Makarska oraz rejs statkiem na wyspy. My mieliśmy apartament z kuchnią i sami gotowaliśmy ale jedliśmy też w okolicznych barach.

A może Pani podac namiary na sprawdzony apartament? Daleko jest do plaży?

Pogradinska 26 holiday apartament. My rezerwowaliśmy przez booking. Do plaży może 200 m z okna apartamentu niesamowity widok na marine i wielka górę. Bardzo miła właścicielka, choć wszyscy Chorwaci są bardzo mili i uprzejmi bo wiedzą że mają kasę z turystyki. Polecam rezerwować przez booking, my tak podróżujemy i zawsze jesteśmy zadowoleni.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jaki żelazko możecie polecić tefal czy philips (10 odpowiedzi)

jaki żelazko możecie polecić tefal czy philips nie mogę się zdecydować. Philips jest dość ciężki...

krem nawilżający do twarzy (25 odpowiedzi)

Jaki krem jest dobry bo nie wiem jaki kupić używałam garniera ale mi nie służy i teraz mam taka...

Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC+AC auta? (40 odpowiedzi)

Dziewczyny, może któraś z Was ubezpieczała niedawno auto. Czy orientujecie się, która firma jest...

do góry