Widok

wątek o myszach,nieprawdziwy

Ze zdziwieniem czytam wątek o myszach.ja tez mam dużą działkę i dom wolnostojących,kolo lasu bez sąsiadów,daleko od tzw.blokowiska/czworaków.do tej pory nie zauwazylam żadnych myszy i jak co roku pojawiom się dopiero we wrześniu.proszę nie straszyć.Agnieszka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
czworaków,a co to,co to za nazwa paniusiu.czy cos tu nietak. Czy my gorsze,tak? tak samo mamy prawo i chcemy tu pomieszkac.hamka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te białe długie faktyczni wyglądają jak poPGRowskie budynki gospodarcze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myszy zagladaja do domow,to fakt.Jedzenie z pól zabierają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie nie pijcie tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W naszych czworakach myszy się pojawią zaś na ranczu Pani Agnieszki pojawiom - to zasadnicza różnica ściśle określającą kto jest kim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

moze i niefortunne to sformulowanie, ale to tak tak wygląda. Nasi przyjaciele, którzy do mnie przyjezdzaja z Hiszpani i Norwegii dziwią sie ze mozna tak mieszkac. jeden na drugim. troche tez psuje nasz krajobraz. a krzyki, chocby i wczoraj docierają nawet do nas. kto tam mieszka?
Agnieszka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawda.czworaki,brzydota i dno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

79.98.79.* Po pierwsze to TY tak mieszkasz. Trzeba było zakupić mieszkanie w bardziej ekskluzywnej dzielnicy Trójmiasta skoro Twoi hiszpańscy znajomi się dziwią! A jesli trollu już tak bardzo masz zamiar zagłębiać się w ten temat to Ci powiem, przestań bzdury wypisywać na forum. Trochę czasu spędziłem w Hiszpanii i kokosów tam nie ma. Wszędzie i tam są dzielnice bogatsze, średnie i biedne. Skoro wybrałaś tani lokal w Baninie zamiast domu z wielkim ogrodem to do kogo teraz pretensje prowokacyjny , głupi ( tak głupi) Trollu.Przestań jątrzyć i bzdury pisać bo się ośmieszasz tylko. Większość ludzi czy w domach czy w szeregach jest zadowolona o czym przeciętny Hiszpan może pomarzyć! Biedna bo głupia ,głupia intelektualnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry