Widok

wesele na 70 osob jakie koszta , ile wodki wszystkie szczegoly

Witam :) zastanawiam sie ile wyniesie mnie cale wesele ... bede miala 70 moze ponad 70 osob. Miala ktoras z was juz takie weselicho ?? prosze o porady :) z gory dziekuje i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wesele akurat na 70 osób w czerwcu zeszłego roku, podaj maila to prześlę ci moje notatki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, ja też planuję wesele na około 70 osób i nie mam pojęcia ile czego kupić, możesz mi przesłać na email też twoje notatki olaalo@onet.pl dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz jedna osoba na tyle osób wyda 20 tysiecy a druga 40 jeszcze inna wiecej lub mniej to zalezy od was na ile stać za tyle się robi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zresztą z roku na rok są coraz wyższe ceny...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no napewno sa inne koszta ale zawsze warto sie zapoznac :) i mniej wiecej policzyc sobie co i jak :) obecnie ja na rok 2013 mam sale za 190 zl z poprawinami :) wiec to juz wiem napewno ile mi wyniesie :) teraz inne koszta :)) asiulkaa218@wp.pl Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
z takich ogolnych rzeczy...glownie jedzenie dla gosci: 70 osob

dom weselny - 170zł osoba
pieczona świnia na 70 osob - 800zł
nocleg - okolo 1000
transport - taxi ok 300zl
alkohol - 120 butelek -2000zl
soki lacznie - ok 450
wina - 250 10 sztuk
zaproszenia - allegro - 46zl
znaczki ;) ok 60zl
poprawiny - 700
tort - jarzebinscy 8kg - 100gram na osobe - 33/kg
ciasta - lacznie ok 9 blach - srednio 27zl/kg
owoce - wyjdzie ok 250zl
fontanny na tort - hurtownia szczepan - 10 sztuk 30cm - 15zl

szok...dopiero dotarlo do mnie ile to łącznie :-/

suknia i ubranie od ciebie zalezy - nie wliczam w koszty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
i aporpo doczytalam - jedna z dziewczyn dopytala ile czego kupic

mi Pani z domu weselnego powiedziala ze zwykle liczy sie:

100gram/osoba tortu - ale kupcie mały torcik, i ukrojcie kawalek ciasta ważącego 100gram - to tyle co nic :( zobaczycie ze na weselu ciezko ukroic taki MINI kawalek ;)

napoje ponoc sie liczy 1,5l gazowanego na osobe i tyle samo tj 1,5l wody mineralnej na osobe - ale to glownie liczy sie tylko na wesele a jesli ktos robi poprawiny trza myslec o wiekszej ilosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe ja jak kroje torta to takie kawalki od serca wiec musi miec wiecej na osobe hehe :) jeszcze zostalo mi tyle czasu ale juz wszystkim mysle i sie denerwuje .. ;/ normalnie masakra hehe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Asiulka ehhh styczen sie dluzyl. A teraz juz koniec marca...teraz panika mnie wziela czy na pewno kapela bedzie ok i czy dobrze foto wybrałam.... ;)

zaczyna się...... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
noo niestety ja mam to samo ... codziennie zastanawiam sie czy mam dobra sale orkiestre i wogole ... ale tak sie ciesze hehe ze szok ;D uciekam spac :) jutro sie odezwe :) milej nocki ;*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
120 butelek wódki to z poprawinami chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh no to zaczynamy liczenie :)) ;D kupic lepiej 0,7 na glowe czy 0,5 ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak 120 butelek to na poprawiny i konkursy na weselu 0,5l stock
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do asiar88, też poproszę o notatki na maila giovanka@poczta.fm
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć też poproszę maila z notatkami bo planujemy ślub i nie mamy pojęcia co i ile kupić.Dziękuję skatarzyna@buziaczek.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moge tez prosic notatki asiennka@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiara88 dziekuje za notatki napewno przydadza mi sie hehe i juz tez powoli zaczynam sobie liczyc co i jak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ja tez moglabym poprosic o notatki moj mail monisia_18_86@tlen.pl z góry slicznie dziekuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej dziewczyny do niektórych z was wiadomość nie doszła z powodu przepełnionej skrzynki, sprawdźcie wasze poczty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja co prawda będę mieć prawdopodobnie więcej osób, ale też bym poprosiła o zapiski ślubne. Pewnie mi się rozjaśni kilka spraw

meganto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też poproszę notatki na psotka364@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej my wesele na 77 osób kupiliśmy 120 butelek 0,5 stock i napoje gaz 2 l na osobe i 2 l soki na osobe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
i prosze tez o notatki i moge podac rowniez swoje :) emilia90-90@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge tak dla podsumowania dla siebie tez prosic o notatki ?

bogini997@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy moglby mi ktos pomuc planuje slub za rok i chcialabym sie dowiedziec ile mbie to bedzie wszystko kosztowalo bo bede musiala kupic . Lepeij juz powoli zaczac szykowanie . Jakby ktoras z pan by mogla to poprosze na emaila kuzynki roksankaa.laseczka@onet.pl Dziekuje bardzo .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej mogla bym rowniez poprosic o notatki ?:) adal1989@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy możesz mi też podać notatki? silvia1990@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej

ja też poprosze o notatki na emaila MARTA1985R@WP.PL

Dziękuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również:

tymek200221@wp.pl

Dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej

ja też poprosze o notatki na emaila aneciura@wp.pl

Dziękuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie mozna dostac stock'a za 16,67?? to chyba nierealne;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę też poprosić?:) salamanderyjka@wp.pl, z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ta dziewczyna komukolwiek wysłała te notatki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, ja dostałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo no to fajnie a możesz przesłać, będę wdzięczna :)
meganto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te maile są strasznie ciężkie i mój net ich nie łyka, więc prześlę Ci je jutro z pracy, niech się biurowy net z tym męczy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogę też poprosić: marta.z28@wp.pl
dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można , pracowałam w mopolowym i o dziwo 0,5l ok. 18zł , a juz 0,7l za jakieś 20.99zł jakoś tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogłabym również prosić o te notatki? moja poczta julcia19926@wp.pl

Z góry dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosilabym o te notatki justynaczapla1990@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge prosic? justynaczala1990@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można rownież prosić o notatki ;)) inez.uk@gmail.com
Z góry dziękuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja też planuje wesele na 70 osob i też nie wiem co i jak mogłabyś mi wysląc swoje notatki iwonka12-11@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę o notatki z wesela:)monika3c6@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również poproszę notki
agatalidiamarek@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej czy mi równiez mozesz na maila przesłać notatki? o to mój mail monika_gren@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szykuje wesele na 60 osob moze doradzicie mi ile ciasta i jakiego kupic, le wodki i napoi i ile owocow
z gory dziekuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej poprosiłabym o twoje notatki :) Pozdrwiam.
weronikadabrowska23@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogła byś mi wysłac ile wyszedł Cie koszt alkoholu na 70 osob? moj email gabi09@onet.pl :P dzieki z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja równiez organizujenwesele na 70 osób jakbys mogla to wyslj mi swoje nootatki na mail msarnowska97@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile cię to wyniosło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę również o notatli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę również o notatli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Część akurat planujemy z moim wesele na 70 osób podaje meila , i błagam o pomoc barbarasiga@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiara88 poproszę Cię też o wysłanie notatek na adres: karolina.bl2@wp.pl z góry dzięki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, przesłałam Wam materiały, które dostałam wcześniej od Asi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nic nie dostałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam wiadomość zwrotna, że masz zapchaną skrzynkę... :( chyba maile są za ciężkie, wysyłam raz jeszcze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znowu pokazało mi, że wiadomość nie dojdzie do Ciebie z powodu braku miejsca w skrzynce... Masz może jakiś inny email na który mogłabym to przesłać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm.. dziwne, raczej jest pusta...
pretty_pessimist@hotmail.com
Jakby się nie udało to może w częściach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny już wam napisałam, że do niektórych maile nie doszły z powodu przepełnionej skrzynki. Lepiej posprawdzajcie swoje poczty a nie piszcie, że nic nie do was nie zostało wysłane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja skrzynka jest zapełniona w 7 % :)więc to nie o to chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gmail chyba blokuje ciężkie pliki, zaraz je zmniejszę i spróbuje jeszcze raz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiulek, sprawdź teraz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki Puchatkowa :) Wszystko doszło ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super :) jednak to gmail blokował objętość plików, wystarczyło je zmniejszyć i poszły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej

ja też poprosze o notatki na emaila aneciura@wp.pl

Dziękuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również proszę o takie notatki sweetkylie@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również poproszę o notatki

wiki18.18@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę również o notatki: joanna_rap@wp.pl Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też poprosze o notatke: raper123@op.pl Dziekuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również poproszę - z góry dziękuję :)
agallegro17@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również poproszę o notatki:) marcelinka-88@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę notatki kami_165@wp.pl
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie może ktoś wkleić skanu tych notatek bezpośrednio na forum? chyba to by było prostsze niż wysyłanie miliona maili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie;) a ja planuje wesele również na ok 70 osób. Planuje wydać jak najmniej ale nie kosztem gości oczywiście! Pozdrawiam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bardzo chciałabym aby moje prywatne zapiski były wstawione na publicznym forum, także proszę ich nie wklejać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
poza tym ja wysłałam głównej zainteresowanej na priv, która założyła wątek te skany i jeśli ona ma ochotę to niech przekaże je dalej w mailu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też proszę o notatki, będę wdzięczna

mój meil:

cool_zuzanna@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez poprosze o te notatki. Moj mail: dominikat1234@gmail.com.

Z gory dziekuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja poproszę bardzo bardzo mocno! (chyba, że ktoś ma notatki na 100 osób to jeszcze mocniej)

moto_mice@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielka mi tajemnica pff .... w przyszłym roku mogę sama wkleić swoje notatki jeżeli takie będę robiła, a może nawet pod koniec tego roku bo mój brat się żeni i ma wesele na 70-80 osób :) kolega właśnie miał wesele na 100 osób i ze wszystkim nawet z noclegami wyszło mu 43 tyś( wesele z noclegiem dla wszystkich od os. 160 zł+nocleg +poprawiny) to jakie będą koszty wesela zależy tylko i wyłącznie od kosztów za osobę, i czy ktoś robi poprawiny itd.a napisanie ile soków, wódki i ciasta na 70 osób to chyba nie jest jakaś wielka tajemnica. żałosne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i jeszcze jedno koleżanka o nicku bogini997 wszystko opisała na początku więc po co chcecie te notatki od tej asiara88 ... nie widzicie że to jest tajemnica :p swoją drogą ona musi się nieźle nudzić, że chce jej się do każdego wysyłać oddzielne maile...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do ona, ty najwyraźniej nie potrafisz czytać dziewczyno, nikt nie robi żadnej tajemnicy, chodzi o uszanowanie prywatności naszych podwykonawców, czy nie znasz takiego pojęcia jak polityka prywatności, firmy zastrzegają sobie coś takiego dla twojej wiadomości. Druga sprawa ja nie mam zamiaru wysyłać tego każdemu z osobna, jak już napisałam ja wysłałam to osobie bezp zainteresowanej, czyli zakładającej wątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha a jeśli chcesz to wklejaj sobie swoje notatki ale jeśli na nich widniałaby chociażby pieczątka, podwykonawcy mogą Cię podać do sądu właśnie z tytułu polityki prywatności. Poczytaj sobie o tym troszeczkę a nie pisz takich bzdur.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to co opisała bogini997 to jest tylko przedsmak wszystkich kosztów. A dziewczynie chodziło o szczegóły i koszt całkowity a przy tym trzeba uwzględnić naprawdę nawet najdrobniejsze sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja asiu szanuje twoja prywatnosc i notatki zachowam dla siebie a jesli ktos chce to pierw prosze sie spytac kolezanki czy wyraza zgode na to by je pszeslac komus dalej .. ja bez niczyjej zgody nie bede wklejac czy podsylac.. Poza tym notatki sa mi bardzo przydatne i dziekuje jeszcze raz :) Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za zrozumienie, przesyłać na priv spokojne możesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzi tylko to aby nie widniały na publicznym portalu taki jak ten:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do asiara88 najwyraźniej to ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Mnie nie interesują nazwy firm kto co i za ile tylko ogólne ilości np.że
na 70 os- X but. wódki
owoce- X kg
ciasto-X kg
sok, woda - X litrów/os
(nazwa, cena mnie nie interesują, każdy kupuje takie rzeczy na jakie go stać) Chyba w małżeństwie Ci się nudzi, że siedzisz na forum o takim temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ty nadal nie rozumiesz, przecież wyraźnie jest napisane, że to skany notatek i takie informacje na nich widnieją, dlatego nie mają być wystawiane na publicznym forum. Ja doskonale rozumiem, że nikogo w tym wątku nie interesuje polecenie firm i marek.
Za to ty nie rozumiesz samego tematu: "wesele na 70 osob jakie koszta , ile wodki wszystkie szczegóły" a ty napisałaś: "cena mnie nie interesują".
Koszta a ceny chyba jednak mają coś wspólnego koleżanko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mnie by właśnie interesowały takie informacje jak napisała"ona". Ile jakich produktów.Może warto zakończyć ten temat i dyskusje bo to nic nie wnosi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
asiara88: W Twoich notatkach nie masz nazw żadnych podwykonawców więc nie wiem o co tyle szumu robicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rok temu w pazdzierniku bylo moje wesele- organizowalismy w karczmie Lukullus- mielismy alkohol w cenie. 235 zl za osobe- jedzenia bylo mnostwo, wion, piwo i wodka bez ograniczen. Fantastyna obsluga- jedynmy minus- sa bardzo popularni, lepiej szybko tam pojechac i rezerwowac.
Cena mogla sie zmienic ale sa tego warci- zawsze pomoga, odpada Ci szukanie i zwozenie alkoholu. Sa rewelacyjni- wszystkim polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
taka cena za menu zwierala tort, ciasta i napoje?
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.tawernalukullus.pl/wesele-zestawy.php ten ostatni zestaw jest z alkoholem, tylko Bols to słaba wódla;D ale interesująca opcja bo ma się wszystko z głowy
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem, zdziwila mnie po prostu tak wysoka cena, ale skoro to "All Inclusive" to nie ma to tamto:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze w galerii nie widać jedzonka bo menu całkiem interesujące;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Tak czytam czytam o tych kosztach ilości napoi i alkoholu- i myślę że trochę dużo tego liczycie.Jeżeli jesteście zainteresowane zmniejszeniem kosztów na wesele z chęcią wam w tym pomogę- można zrobić tą uroczystość za dużo mniejsze pieniądze tylko trzeba wiedzieć jak.
Zapraszam na moja stronę.
http://klubaktora.pl/pl/content/konsultant-weselny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wszystko ładnie pięknie ale ładnie się cenicie;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cennik konsultacji weselnych jest za pierwsze 2 godziny kolejne konsultacje nie są tak płatne.
I chciałabym zaznaczyć że pierwsze 2 godziny konsultacji dla wszystkich z forum weselnika są darmowe- zapraszam:)
Warto sprawdzić:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bacha co pisala do mnie na email mozesz napisac jeszcze raz bo nie chcacy usunal mi sie twoj email i nie wiem na jaki adres ci wyslac ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Estimo- a co możesz poradzić jeśli chodzi o wybór sali na wesele - co wchodzi w zakres Twoich usług? I jaki byłby koszt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z mojej strony tylko mała rada w kwestii ile czego na gościa liczyć:
Z tortem weselnym to jest tak, że pojawia się już po kilku godzinach jedzenia (lub wręcz obżerania się) innymi rzeczami i picia (lub chlania) najczęściej wódy. Wtedy niewielu gości ma już na niego ochotę i albo wcale go nie próbują, albo nie są w stanie wcisnąć więcej niż jeden mały kawałek. Także liczenie po 100g na osobę to jest naprawdę z dużym zapasem. Na weselach, na których byłam (i na moim własnym) nigdy nie widziałam, żeby zeszła więcej niż połowa tortu. Zwykle najwyżej 1/3.
Z alkoholem też nie ma co szaleć z tym 0,5 na głowę. Przecież zawsze zbierze się sporo gości, którzy wypiją tylko symbolicznie albo nic, a więcej niż tą połowkę to tylko "najwybitniejsze" jednostki dadzą radę. No, chyba że planujecie bardzo "tradycyjne" wesele z chlaniem na wyścigi i na umór, to może wtedy zejdzie.
Po naszym weselu zostało dużo wszystkiego (jedzenia, alkoholu, ciast), chociaż wcale nie szaleliśmy z ilością "żeby nie zabrakło".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
my na 60 osób kupujemy
50 butelek wódki 0,5
15 butelek białego wina
15 butelek rózowego wina
5 butelek czerwonego wina

moja rodzina wódki nie pije, a jak już to symboliczny kieliszek nie więcej, rodzina kochasia za to pije wódkę, ale z drugiej strony będą wracać z wesela do elbląga więc nie wszyscy będą pić, mam nadzieję, że taka ilość wystarczy :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogłabym również poprosić o przesłanie notatek na adres violinette@onet.pl

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też poproszę aleksandra.lis@vp.pl
ż góry dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś, kto otrzymał notatki mógłby mi je przesłać na adres violinette@onet.pl

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma w tych notatkach nic takiego na co byś sama nie wpadła :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale mogłabym porównać ze swoimi i sprawdzić czy aby o czymś nie zapomniałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gosiulek weź przestań krytykować wszystko i wszystkich
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
moglabym prosić również notatki, dopiero zaczynam planowanie i kazda pomoc bardzo sie przyda adressss bella1993@o2.pl
z gory dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też bym prosiła o notatki mschmidtke@interia.eu z góry dziekuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś już słusznie zauważył,że każdy ma inny budżet na ta imprezę.
Ja na pewno będę liczyć dwie butelki na osobę jeśli chodzi o wesele i poprawiny. Dodatkowo do rozdania przy bramach i na konkursach. Pozatym osobom,których nie zaproszę na wesele (przyjaciółki mamy mojej i mojego TŻ) po weselu zaniose i ciasta i wódkę. Jak czytam ile płacicie za sale to zastanawiam się gdzie ja mam głowę. Poszalalam,bo ustaliłam wstępnie cenę 270 zł za osobę.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
po co wy sie hajtata jak bedzieta sie rozwodzic szybko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeśli nadal można prosić o notatki, to proszę :)
heke1809@hotmail.com

pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czesc

Ja będę miała wesele na 75-80 osób z noclegami dla gości (na kaszubach) po kalkulacji wyszło że trzeba miec 30-35 tyś złotych - w cenie jest wszystko fotograf, sukienka, wódka, noclegi, poprawiny , obrączki, kościół itd itp...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to możliwe to też poproszę o notatki AGORA1987@wp.pl
Z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alkohol trezba liczyć 0,7 na parę, tyle wystarczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy i ja mogę prosić o notatki z przygotowań do wesela na 70-80 osób?
maadziaa0312@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy mieli wesele na 100os i wyszlo 60 tys wszystko. Pamiętajcie, że jak policzycie sobie te drogie rzeczy to jeszcze koło 5 tys Wam dojdzie na d*perele, których nie brałyście pod uwagę.

Napojów mieliśmy gaz 2l.os ngaz 2l/os i powiem Wam, że starczyło prawie na styk. W poniedziałek były jeszcze "poprawiny poprawin" dla ok 20os z tego.

Wózki trzeba liczyć 0,7 na osobę z poprawinami. Tu nam zostało koło 40 butelek (na chrzciny ;p) Ale każdy dostawał flaszkę na odchodne.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy dla 70 osób i liczyliśmy 0,7L wódki na parę i TO BYŁO ZA DUŻO!!!została prawie połowa. Jak macie jeszcze np. wina to róbcie 0.5 na parę - BEZ POPRAWIN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mielismy 90 osob i 80 butelek 0,5l Stocka, zostalo nam 53, jak ktos bylby zainteresowany wiecej szczegolow mailowo, aneta.bartek808@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fotobudke przy 70 osobach wystarczy wynająć na 2 godziny.

http://www.fotobudeczki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry