Widok

włamania koleczkowo / Bojano

Koleczkowo Dobrzewino Temat dostępny też na forum:
Szanowni Państwo, dołączyłam dzisiaj do grona coraz bardziej liczonych osób poszkodowanych przez włamywaczy. Przed Majówką "obskoczyli" w obrębie Bojano - Koleczkowo 3 domy, 15.05. - kolejny dom w Bojanie, a 16.05 mój dom w Koleczkowie. Wchodzą po: biżuterię i kasę, nic innego, nawet elektronika, ich nie interesuję.
PIszę do Was, abyśmy zaczęli być wrażliwi na alarmy w innych domach. Trzeba reagować. Włamanie są w dzień, idą na pewniaka lub, gorzej, w nocy gdy domownicy (w tym dzieci) śpią. Oczywiście pełen profesjonalizm: kominiarka, gruba kurtka, plecaczek "na skarby" i łom! - nie ma zmiłuj.
Tym razem nie do końca włamywaczom się udało, mamy nagrania z monitoringu. Policja zabezpieczyła nagrania.
powiadamiajcie sąsiadów, znajomych, rozmawiajmy o tym. ani alarmy w domu, a z pewnością już zabawne działania patroli, nie odbiorą odwagi bandytom. My na pewno możemy więcej!!!
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś stoi samochodem i w nim jest to interesujące się co tu szuka. Zapisać markę kolor i nr rej. Jeśli samochód stoi na ulicy i nie ma w nim nikogo a nie jest to znany wam samochód sąsiada podejdźcie do niego i sprawdźcie czy nie ma kamerki która nagrywa ruch w okolicy i wpiszcie jak wyżej. A co do działań Policji w tym temacie to harcerze by szybciej ich znaleźli niż oni. Po prostu trzeba odrobinę chcieć a nie pozorować czynności poprzez oznakowany radiowóz który jest widoczny z daleka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Stare srebrne audi A4 sedan krąży, zatrzymuje się i zostawia puste. Przyjrzyjcie się czy ma kamere.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludziska ogarnijcie się i więcej inicjatywy.Policja za was tyle nie zrobi ile wy zrobicie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie kilka razy widziane było to Audi w okolicy Kamieńska - Braci Liedków ( ptzy kapliczce ). Numery na pewno nie GWE. Wydaje mi się że chyba GBY, ale wiadomo że numery na tym samym aucie mogą być za każdym razem różne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj Na Dambnik srebrny Ford na nr Gwe 34..... Obserwował domy. Godz. 10.00 czyli ta o której działają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Srebrne audi , srebrnym Ford, ulubiony kolor złodziei?
Bądźmy czujni ale, nie twórzmy psychozy strachu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie nie wiem czy to już nie paranoja, ale widziałam dzisiaj 2 młodych panów oglądających okolice ul. Małkowskiego. Starsze Audi A6 GBY 7***
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czujnym trzeba być. I interesować się. Nie ma lipy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zgadzam się, w Bojanie ponownie w zeszłym tygodniu włamano się do domu jednorodzinnego i okradziono mieszkańców.Policja nie daje rady lub nie jest zainteresowana szukaniem sprawców.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak znajdziesz sprawców? Weszli wzięli co chcieli i wyszli. Jak nigdzie nie było kamer, świadków, ani nie zostawili swoich odcisków palców czy dna to jak do tego dojdziesz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupilismy kamere z opcja podlaczenia do wifi. Kamera jest sporo wyzej niz drzwi, tak aby nikt jej nie sciagnal. Gdy ktos sie kreci kolo domu lub jedzie auto dostaje cynk na telefon i od razu podgladam.

Nie ukrywam ze to troche uspokaja. Mam sasiada na ulicy ktory w razie co moze podejsc tylko musze dac mu cynk. Kamerka o tyle fajna ze moge sie polaczyc z telefonu do glosnika kamery i postraszyc zlodzieja ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jaka to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o nazwę kamerki - firma i model :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wpisz sobie w allegro kamera wifi i pełno znajdziesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobry pomysł z kamerką ale jeżeli możecie podłączajcie poprzez ethernet a nie wi-fi, za 20zł można zrobić urządzenie które zakłóci sygnał wi-fi, ale lepsze to niż nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Wybory (106 odpowiedzi)

Startuje ktoś z Boajna?

Bosko Butik (10 odpowiedzi)

Zaprasza na otwarcie Butiku w Bojanie, już w najbliższą środę 21.02!Będzie słodki poczęstunek i...

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

do góry