Widok

wody płodowe-test

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś kupował taki test do wykrycia wycieku wód płodowych? Jeśli tak, to gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba w aptece powinny być,a przynajmniej farmaceutka powinna udzielić Ci tej informacji.

jak mi wody zaczeły się sączyć (a niecały tydz wczesniej giekolog zapowiedział mi, że mimo do daty porodu 2 tyg to z mies jeszcze pewnie pochodze z brzuchem) to przez pol godz zastanawiałam się czy popuszczam siusiu czy to wody:) no i czy mówić mężowi:)) ale potem ( jak ciekło coraz to więcej) wszystko stało się jasne:))

jaszczurka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W aptekach nie mają. Nawet nie słyszeli, że coś takiego jest. A jest. Znalazłam na allegro. Ale nie zamawiam, bo zanim poczta dostarczy priorytet, to mogę już urodzić. Do terminu mam już tylko 2 tygodnie, więc w każdej chwili może się zacząć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może podzwoń po aptekach Tobie najbliższych... :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też kiedyś szukałam w aptekach, jak była w 6 m-cu chyba. Panie robiły wielkie oczy. W końcu poszłam do swojego gina, żeby on to sprawdził. Na szczęście tylko mi się wydawało że to wody.
Jak masz wątpliwości to lepiej jedź do szpitala, niż się masz denerwować.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W 6 miesiacu tez mi sie tak wydawalo. Ale teraz to te testy chcialam bardziej dla mojego komfortu. A jakby sie cos dzialo na pewno pojade do szpitala. A w aptekach nie maja, bo nie maja testow w hurtowniach. Ciekawe skad biora je sprzedawcy z alllegro. Bo sa nawet dwa rodzaje Al sense i Bobo safe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy obecnie można gdzieś dostać? Potrzebuję jeden na wczoraj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gemini są po 6 czy 7 sztuk opakowanie około 50zl. Pojedynczo nie kupisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Okulary dla dziecka w kolejnych krokach - prośba o instruktaż. (6 odpowiedzi)

Moje dziecko przeszło dwa kolejne badania wzroku i teraz mam jakąś receptę okulary (czy jak to...

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

do góry