Widok

wózek zjeżdżający w prawo

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś ma taki problem, że wózek jadąc po prostym odcinku na odległości 4 metrów skręca o 50 cm w prawo (bądź lewo) mój akurat skręca w prawo. Korzystam z wózka babyactive BREAKER. W instrukcji jest napisane, że może się tak zdarzyć, i że nie podlega to gwarancji. Czy macie może jakis sposób na to, jak to naprawić ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, niestety to ich wada... My pozamienialiśmy koła miejscami i wybraliśmy taki układ, w którym najmniej ściągało. Ale nie udało nam się zupełnie zlikwidować problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój też zjeżdża, mąż siłą "naciągał" konstrukcję wózka, ale pomagało to tylko na pewien czas... I nadal się z tym męczę.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka już chyba uroda tych wózków, ja miałam ten problem w swoim pierwszym wózku wielofunkcyjnym nestor, sprzedałam go i kupiłam spacerówkę na 3 kołach, było jeszcze gorzej teraz dla drugiego dziecka kupiłam wózek ze skrętnymi kołami z przodu, zobaczymy jak się sprawdzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam ten sam problem, tyle że w ramach gwarancji naprawili mi to. Okazało się że to skręcenie tylniej ośki.
Mam Emmaljungę i podjechałam po prostu do Skarszew i w 5 minut mi to naprawili i teraz jest OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,gdzie dokładnie pojechała Pani z wózkiem? Nasz okropnie zbacza w lewo. Wyglada jakby przednie lewe koło nie współpracowało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

dr. Jerzy Zarzecki - chirurg dziecięcy (22 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was był z dzieckiem u tego chirurga? Poproszę o opinię. Czy on przyjmuje tylko prywatnie?

do góry