Hei, Hei,
Zakładam nowy wątek ponieważ poprzedni z tym tematem ma 11 lat i jakoś nie odnalazłam w nim odpowiedzi:
Pytanie brzmi - jaka niespodzianka ( nie mylić z prezentem) dla młodej pary?
Przewertowałam setki stron, wiele forów i wszystkie one podają kilka tych samych - dennych - niespodzianek: balony z helem, puszczanie gołębi, lampiony, fajerwerki, jakaśtam pieśń, film z rzutnika, bańki mydlane, balon pod sufitem, korytaż z róż czy jakiś taniec/ występ. A ktoś nawet zaproponował wystrojenie sypialni młodym :D Problem w tym, że robią to wszyscy wszędzie i jest to już totalnie oklepane. Szukam pomysłu na coś naprawdę oryginalnego. znalazłam tylko jeden ciekawy, który biorę pod uwagę. Jednak nadal szukam opcji. Zależy mi na tym, aby była to niespodzianka nietuzinkowa i na sali weselnej.
Gości weselnych ma być 200( zatem istnieje ryzyko zdublowania oklepanych niespodzianek i to jest jeden z powodów dla których chcę ich uniknąć, a drugi-główny- to taki, że jestem indywidualistką i prędzej bym umarła niż zrobiła "zwykłą" niespodziankę ;) ) ślub odbywa się w Krakowie 11 Sierpnia br., więc jeszcze chwila czasu jest :) Proszę o jakieś wskazówki :) Może akurat ktoś coś podpowie :) pozdrawiam ^_^