Widok

wyjść za mąż w jakim wieku?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny ile miałyście/będziecie miały lat jak wyjdziecie za mąż ?
slub-wesele.pl/]image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
23
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawie 24:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w przyszlym roku tj - 28 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam 23
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
29,5;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również w przyszłym roku 23 :)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
24 i jeden dzien :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
22:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
24 :)
http://rekodzielojozi.blogspot.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę miała 24 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
24 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to póki co ja będę najstarsza, bo będę mieć 30 lat ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
24,5 :)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę miała 25 lat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
26,5 :-)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam 24 lata
[url=http://www.waszslub.pl]image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam 25,5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niecałe 25 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ups :)
Niecałe 26 :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25,5:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
26 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
26 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będę miała prawie 24:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będę miała 25 i niecałe 2 m-ce:-)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie 25 i 8 :)
image
http://forum.trojmiasto.pl/Moim-szczesciem-chce-nakarmic-calutki-swiat-04-09-2010-czyli-fioletowe-wesele-nilli-t181137,1,11.html?hl=nilla#hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30 lat bez 3,5 miesiąca
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ten wiek to taki ważny? Ostatnio był wątek na forum o parce 70 latków:) Każdy wiek jest dobry na miłość:)
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie się wydaje, że o wiek pytają się osoby, które troszkę mogą być niepewne swojej decyzji, czyli "czy to nie za szybko" albo też "mają parcie przed ołtarz" - czyli czy nie jestem starą panną...

ale jak forum stare, to zawsze co jakiś czas pojawiał się wątek z taką statystyką;) (wiem, bo 5 lat temu zaprzyjaźniałam się z forum, by po 2 miesiacach zerwać tamte zaręczyny)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja też miała wątpliwości bo mój narzeczony jest młodszy ode mnie i wmawiałam sobie że popsuje mu życie tym ślubem bo przecież on jest młody i musi się wyszaleć ale teraz inaczej na to patrze:) przecież możemy wyszaleć się razem:) Wiek nie ma znaczenia, chociaż widzę że przeważają dziewczyny 24-26.
image
Nasz kochany żółwik jest już z nami:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeważają, bo to taki "przełomowy" wiek, gdy kończy się studia i zaczyna "prawdziwe, dorosłe" życie;)

ja z doświadczenia (stara baba) mogę też zauważyć, że w tym wieku (w ciągu roku od skończenia studiów) rozpadła się ok. połowa znajomych par (i nie piszę tu o zwiazkach kilkumiesięcznych, tylko takich poważnych) - po prostu po zmianie życia ze studiowania na codzienną pracę ludzie zmienili też sposób patrzenia (ja jestem najlepszym przykładem;) ) - dlatego komu mogę to radzę, by odczekał ten rok po skończeniu studiów i dopiero wtedy się zastanowił nad zakładaniem rodziny
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga - chciałabym napisać święta rację, ale...
Ja np z moim narzeczonym jestem od 8 lat, decyzję o ślubie odkładamy od kilku lat - bo mieszkanie, bo trzeba odłożyć pieniądze, bo jeszcze to, tamto... Co nie zmienia faktu iż wielu naszych znajomych po studiach rozstało się, czy nas to spotka? Nie wyobrażam sobie życia bez mojego narzeczonego, wiele trudnych sytuacji przeszliśmy, wiele kryzysów za nami, wiele zmian razem przeszliśmy.... Czy można być bardziej pewnym decyzji o ślubie niż my jesteśmy? Chyba nie..
Możliwe że 20pary latków niedługo się rozstaną, ale tak samo nie wiadomo czy 30latka wychodząca za mąż po roku nie rozwiedzie się :) Wszystko zależy od danej pary, nie można generalizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, patrzac na Twoj suwaczek usmiechnelam sie do siebie, wychodze za maz dokladnie tego samego dnia co Ty:) nie wiedzialam ze to dokladnie 183 dni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale to tylko takie moje teorie;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam 22 lata i miesiac i 3 dni :)
i nie doczekalam roku po studiach ;) bo wczesniej juz 'wtargnęłam' w codzienne życie , praca, szkoła dom :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
22 lata, i wcale nie byłam/ jestem w ciąży ;)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nulka - tekst pierwsza klasa:D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w dniu ślubu będę miała dokładnie 24 lata 4 miesiące i 6 dni :P jeśli nie pomyliłam się w obliczeniach :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nulka gupolku :) ja akurat wg teorii AgiB wzięłam ślub rok po studiach :) ale u mnie też głównym bodźcem był staż no i dzieląca nas odległość
image
http://forum.trojmiasto.pl/Moim-szczesciem-chce-nakarmic-calutki-swiat-04-09-2010-czyli-fioletowe-wesele-nilli-t181137,1,11.html?hl=nilla#hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam juz 30, a slub dopiero w przyszlym roku... Zalamka ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kamiku - ale czym się załamywać?

tylko mi nie mów, że masz syndrom "starej panny" a za mąż wychodzisz nie z miłości, a tylko po to by być meżatką w tak szanownym wieku...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, nie w zadnym wypadku!
Ani nie mam syndromu starej panny, a za maz wychodze za najwspanialszego mezczyzne, ktorego kocham tak bardzo, jak to mozliwe.. :)

5 lat temu tez zerwalam zareczyny po 6 latach bycia razem. Studencka milosc ;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To 'zalamka' mialo byc ironiczne :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam za nadinterpretację
po prostu ostatnio miałam styczność z taką "narzeczoną" na siłę chyba i przeniosłam jej odczucia na ciebie

jakbyś kurcza po tej załamce emotikomków w ogóle nie napisała...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma problemu. Tez znam przypadki tego typu malzenstw 'bo tak wypada po x latach bycia razem', 'bo latwiej wziac slub niz sie rozstac', 'bo nie chce juz byc sam/sama'..
Przykre to..
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nilla :))) ale ja spotkałam sie z takim 'zapytaniem' pomimo, ze slub i wesele organizowaliśmy 1.5 roku :))))
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w dniu Naszego ślubu będę mieć 26,5 roku :) niecałe dwa latka do tego dnia, ale już się nie mogę doczekać :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
29 i 3 miesiące ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgaB nie jestes sama ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio widziałam fajną kartkę
"nie jestem trzydziestolatką; jestem osiemnastolatką z 12-letnim doświadczeniem";P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, podoba mi sie to stwierdzenie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
22 lata , 5miesięcy i ileś tam dni :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tekst na kartce doskonały ;-)

Spoko, dziewczyny, na razie ja was wszystkie przebijam: 31,5 w dniu ślubu.

Co tylko dowodzi, że warto poczekać na właściwego faceta ;-)

Z poprzednim byłam prawie 10 lat, z czego 7 byliśmy zaręczeni. Zupełnie bez sensu, bo wcale nie miałam ochoty nadmiernej na ślub, a jak mi się oświadczył, to najpierw w panikę wpadłam, a potem się zgodziłam i natychmiast odsunęłam ślub na "bliżej nieokreśloną przyszłość". Ale na szczęście nic z tego nie wyszło...
[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]

http://forum.trojmiasto.pl/Szkoda-ze-ten-dzien-tak-szybko-minal-t171212,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam 30 lat. Na to nie ma wieku, jest odpowiedni człowiek jest zamążpójście:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam 29 lat i osobiście akurat uważam, że wychodzenie za mąż w wieku 21-23 lata to zdecydowanie za szybko - z różnych względów o których pisać nie chcę bo zaraz wszystkie takie młode żony mnie zjedzą :) ale tak naprawdę nieważne kto ile ma lat, ważne jest podejmowanie takiej decyzji świadomie i przemyślanie
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
temat może być ponownie wałkowany Karolinko :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę miała 25 lat, 2 lata po ukończeniu studiów. Miłość przetrwała całe studia i trwa nadal ;-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wyszłam za mąż mając 27 lat
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja się zgadzam, że do ślubu nie ma odpowiedniego wieku, jest tylko odpowiedni człowiek;) I można szukać argumentów że 21-23 lat to za szybko ale tak naprawdę wszystko zależy od człowieka, sytuacji, i tego kto jakie ma priorytety. Znam ludzi którzy wychodzili za mąż w wieku 25 lat i okazywali się niedojrzali. Znam też ludzi którzy brali ślub mając ledwie liceum skończone- i do tej pory są razem, mają dzieci, są szczęśliwi, co więcej- potrafią też jednocześnie rozwijać się, pracować, robić zaocznie studia. także nic nie jest powiedziane;) Ja będę miała 22 lata i 3 miesiące.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miliani zgadzam się całkowicie - do tego jest odpowiedni człowiek, zaś niejedna 20-latka jest bardziej dojrzała od 30-latki - o tym decydują osobiste predyspozycje, a nie tylko wiek :)
image

http://forum.trojmiasto.pl/Ill-love-you-till-I-die-relacja-paquerette-18-06-2011-t248517,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
udstawiam sie ruga w kolejce:) 30 i prawie 2 miesiace:) , u mnie pytali czy nam sie rodzina powieksza, bo slub bo czterech miesiacach od decyzji o slubie i powiadomienia gosci, ale że zareczyny poltora roku wczesniej to juz niektorzy zapomnieli :)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę miała 21 lat i 10 miesięcy
slub-wesele.pl/]image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
patka, a ile lat ma twój narzeczony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja będę pierwsza ;-) Miałam 33 lata i prawie 4 m-ce. I wcale nie żałuję, że tak późno. Warto było czekać.
A zresztą, co to za czekanie? Wyszalałam się ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rocznikowo 22 :)
image
image 05.06.2010r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25 :o)
image

Nasz pierwszy Taniec :o)
http://www.youtube.com/watch?v=vCfqzu8LxxY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja milam 31 lat i sie ciesze ze nie mialam 25 bo byłabym wtedy nieszczesliwa .....poczekalam i mam super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mialam 25 lat i 9 dni a moj tomus mial 27 lat i 25 dni..kiedy sie pobralismy..mysle ze to przecietny wiek na slub.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
korba mój narzyczony ma 21 lat w dniu ślubu 23
slub-wesele.pl/]image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po skonczonych studiach i paru latach pracy to tak jak ktos logicznie mysli. byc ustawionym z praca i zarobic na wlasny slub.

wiek 20-24 lata smieszy mnie jak sie bierze slub. studia nie skonczone, stalej pracy brak i od rodzicow trzeba kase ciagnac na wlsne weselne widzimisie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A osoby mające 24 lata nie mogą być ustawione jeśli chodzi o pracę, mieszkanie i odłożone pieniądze ?? Dziwne myślenie, no ale cóż - każdy może mieć swoje zdanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy kto jak do tego podchodzi. młode osoby mogą już być ustawione mieć swoje mieszkanie i niekoniecznie trzeba liczyć na rodziców.
slub-wesele.pl/]image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zresztą pracować kilka lat,żeby wydać to na wesele to też jest bez sensu, bo i tak praktycznie to się nam nie zwróci. jak ktoś nie ma kasy to może sobie zrobić małe przyjęcie w domu i też będzie szczęśliwy.
slub-wesele.pl/]image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zalezy od osoby i jej dojrzalosci..czasami jak patrze na nk i widze ze coraz mlodsi maja dzieci to bardziej mnie to przeraza niz sluby w wieku 20 lat. tak jak pisalam wczesniej ja mialam 23 lata. Mieszkamy z mezem(wtedy jeszcze nie mezem) o 3 lat razem,sami sie utrzymujemy, mamy stala prace, w tym roku skonczylam studia.A wesele sami sobie zorganizowalismy. wiec mimo naszego mlodego wieku nie ciagniemy od rodzicow jak to ktos wyzej napisal.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można mówić, że są młode osoby bardziej dojrzałe niż niektóre starsze. Zgadzam się. Ale to nie są częste przypadki. Może warto przeczytać sobie: http://rozwody.wieszjak.pl/rozwod/217577,Rekordowa-liczba-rozwodow-w-Polsce.html
Okazuje się, że: "Znaczącą grupę, wśród osób rozwiązujących małżeństwo stanowią młodzi ludzie. W 2008 roku, aż 75% rozwodzących się kobiet nie ukończyło 24 roku życia. Wśród mężczyzn ta statystyka wyglądała nieco lepiej, bo 56 %. ". Czyli okazuje się, że te niby dojrzałe osoby nie są tak dojrzałe jak same twierdzą...Ku przestrodze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wg mnie wiekszosc kobiet w wieku do 22 r.ż. bierze ślub z powodu tzw wpadki... a potem sa takie statystyki jakie są... niestety
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam w ciąży nie jestem :P
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i Patka02, zgadzam się z tobą- gdybym nie miała warunków to nie robiłabym wesela a ze ślubem i tak bym nie czekała bo i po co? Nie huczne wesele jest najważniejsze. To jedno. A do Kasandry- ty naprawdę nie masz swoich problemów? Bo mam niejasne wrażenie że twoje posty na tym forum służą tylko wywoływaniu sporów. Nie ma w nich ani jednego logicznego argumentu, a jest za to pełno pogardy. Poza tym chciałam cię uświadomić że ślub nie jest weselnym widzimisiem- bo tak jak Patka02 słusznie zauważyła, ślub nie jest jednoznaczny z weselem. Ślub i wesele to dwie różne sprawy.
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maria antonina bardzo rozbawiła mnie twoja wypowiedz, ponieważ ślubu nie bierze się dla statystyk tylko z miłości. zresztą rozwody mogą być w każdym wieku. niekiedy związki młodych ludzi są dojżalsze niż bardziej,,doświadczonych''par. jak ktoś się już decyduje na ślub to musi wiedzieć na czym stoi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w dniu swojego ślubu miałam... 22 lata i... do tej pory nie mamy dziecka...

mojego męża znam dokładnie 8,5 roku, a przed ślubem byliśmy ze sobą 6 lat... zaraz ktoś napisze, ze to "szczeniacka miłość"... może i tak, ale ja uważam, że niekiedy życie tak się toczy, że w wieku 16 lat jest się bardziej dojrzałym i dorosłym niż Ci, którzy wg metryki zaliczają się do grona dorosłych...

hmmm... uważam, że każdy wiek kiedy jest ten odpowiedni moment na ślub...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"wyjść za mąż w jakim wieku ?"


dla niektorych każdy wiek moze okazac sie byc niewlasciwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co do tej wypowiedzi... to kto robił badania?... na czyje zlecenie?... statystyki bez podania zleceniodawcy i wykonawcy to nie statystyki...

niestety wiele portali wprowadza w błąd odbiorców pisząc "statystyki mówią to i tamto..." nie podając skąd mają te dane....

to tak jak z reklamą szamponu do włosów przebadanego w laboratorium dermatologicznym... kto zlecał, a kto przeprowadzał badanie???... i kto płacił???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślub - Ja 25 , mąż 26.

Kasandra nie kazdy studiuje dziennie, pomyslalas o tym?

W wieku 23 lat mozesz miec licencjat i stałą prace. Mój znajomy ma 25 lat i od roku pracuje na stanowisku kierowniczym ( powaznej firmy ).

Ja mam 25 lat, skonczone studia 5 letnie, stałą prace ( od 5 lat ) i wlasną dzialalność od ponad 2 lat.
I nie uwazam,ze w wieku 23 lat ślub byłby nieodpowiedzialną decyzja.

I niewazne jest to czy masz kase i skonczone studia ale wazna jest świadomość czynu i uczuć.

Nie ma reguły na udany związek. Kazdy ma inne potrzeby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mialam 37. Najstarsza:( wiekiem, ale ciagle mloda duchem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę miała niecałe 26lat, a mój narzeczony ponad 29.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będziemy mieli 28 lat
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam jeszcze, że przeprowadzam się do miasta mojego przyszłego męża, ponad 100km od mojego obecnego miejsca zamieszkania. Rzucam pracę, którą lubię. Nie wiem, czy szybko znajdę nową. Będziemy mieszkać w dwupokojowym mieszkaniu w bloku z jego siostrą.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla miłości zrobi się wszystko. ja codziennie dojeżdzam 90 km na studia bo za bardzo tęsknię do narzyczonego. chcę być blisko niego
slub-wesele.pl/]image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytajac niektre wypowiedzi doszlam do wniosku,jak inne dziewczyny rowniez..ze do slubu nie trzeba miec xxxx lat, bogatych rodzciow,czy skonczonych studiow..ja mam 24 lata w tej chwili niebawem bede miala tytul mgr, od 5 lat pracuje..jestem na swoim utrzymaniu..a wesele bedziemy mieli co prawda dla mniejszego grona ale za swoje pieniadze..takze nie zgadzam sie z K. jak wieszkosc osob:-)

niewazne ila ma sie lat..czy 18 czy 35..wazne jest to co sie czuje..do drugiego czlowieka..czy sie jest pewnym,ze to wlasnie z TA osoba chce przejsc przez zycie..byc na dobre i na zle..w zdrowiu i w chorobie..wazne jest to co ma sie w sercu i w glowie..a nie w portfelu rodzicow..niekotrzy ich juz nie maja..
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale żeby po prostu się zorientować w przedziale to nic złego więc dołączam :)

25 i 11 miesięcy będę mieć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wyjdę za mąż w dniu swoich 24 urodzin :) ale myślę że nie wiek jest najważniejszy, trzeba przede wszytskim dojrzec do takiej decyzji.

Pozdrawiam Przyszłe Panny Młode :)
image
Mamusia i Tatuś czekają na Ciebie :*
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z gosiunią :)
Wygląda na to, że ja będę miała 25 lat (licząc rocznikowo)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie, że są jeszcze takie "normalne" dziewczyny, które wychodzą za mąż, bo chcą być z ukochanym i nieważne jest dla nich, czy to będzie wesele na 200osób czy na 20:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam 22 lata jesteśmy po ślubie 7 lat a razem ze sobą od 10l.

mam znajomych, którzy zrywali ze sobą po 3 latach i po 10 latach

nie ma reguły - trzeba po prostu kochać i być kochanym i pracować nad sobą i nad związkiem - my też mieliśmy lepsze i gorsze chwile

moja przyjaciółka ma 29lat i nie zapowiada się ślub mimo, że są ze sobą od wielu lat i się kochają

ja myślę, że po prostu nasza tradycja "wymusza ślub",

to trzeba czuć i być pewnym

nic na siłe

powodzenia dziewczyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakim wieku się rozwodziłyście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żaden wiek nie jest na to dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam 29 skończone w maju:)))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważam że każdy wiek jest dobry by wyjśc za maż i poczuć się fajnie :))

ja będę miala 23 lata:)

(bosz a niedawno mialam 19) :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bede miala 21 lat, fakt jestem najmlodsza, ale nie uwazam sie z tego powodu gorsza czy jakas "nienormalna"

moj narzeczony ma 27 lat, w dniu slubu bedzie mial 28, oboje na siebie zarabiamy, wesele bedzie polowa za jego, polowa za moich rodzicow bo sie uparli ze wyprawia wesele jedynej corce.

jestesmy ze soba bo bardzo sie kochamy, nasza milosc mimo mojego mlodego wieku jest bardzo dojrzala, idealnie do siebie pasujemy, \jak to mowia, uzupelniamy sie:)
juz wiele ze soba przezylismy, moglismy sie rozstac wiele razy, ale nasza milosc jest duzo silniejsza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ania1988 - napisałam że żaden wiek do rozwodu nie jest fajny bo nie jest to komfortowa sytuacja dla nikogo - natomiast uważam że na ślub każdy ma swój czas i jest to piękna sprawa jeśli dwoje tego pragnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiek nie gra roli;))))
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
81ewa:)

hehe a ja szczerze mowiac wyczytalam tylko tytul tego postu i sie dopisalam ,nawet nie czytalam poprzedniczek-a wyszlo ze tak :D hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bedę miała 24 a mężuś 25,5 :)) ślub będziemy brali po 4 latach razem :) i po dwóch od zaręczyn :) ...Mój tż jest rozwiedziony... brał ślub w wieku 20 lat i po roku sie rozwiódł... więc jak to mówia różne są koleje losu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I my najmłodsi. :P

Ślub cywilny - ja 20 lat i miesiąc, a mąż 20 lat i 2 tygodnie. :P

Ślub kościelny - ja 20 lat i 10 m-cy, a mąż 20 lat i 9,5 m-ca.


Wpadki nie było i nie ma. Ślub z miłości. Mieszkamy 15 m-cy razem. Pracujemy na stałych umowach, ja w banku, mąż w firmie zajmującej się ozdobnymi, podwieszanymi sufitami. Nie wzielibyśmy ślubu z powodu dziecka, nie na tym polega ślub. Chcieliśmy go, oficjalnie parą jesteśmy co prawda dopiero 4 lata z haczykiem, ale uważam że dojrzeliśmy do ślubu. Była to przemyślana decyzja. :) A co czas przyniesie okarze się, tego nie przewidzimy nawet jakbyśmy byli w 20-letnim związku. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie nie ma na to okreslonego wieku ja w dniu slubu bede miala 22 lata moj narzyczony 27, jestesmy prawie 3 lata razem utzrymujemy sie sami, mamy swoje mieszkanko i swoj samochod wesele rowniez robimy sobie sami nie za pieniazki rodzicow. A nawet jezeli rodzice chca sie dolozyc to czemu nie? Czy to swiadczy o tym ze jestesmy nie dojrzali? ze jestesmy ich utrzymankami? Co w tym zlego ze chcieliby nam pomoc? Wciazy tez nie jestem tak dla scislosci, wiec niektore wpisy ''starszych i dojrzalszych'' kolezanek mnie smiesza w tym momencie. Nigdy nie ma odpowiednieo momentu na slub i dziecko bo nigdy nie wiemy jak nasze zycie potoczy sie dalej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bede miala 21lat 8 miesiecy i 5 dni hahahaha:D:D:D i tez nie jestem w ciazy, jestem na 3 roku studiow, pracuje i nie ciagne kasy od mamy.. pomieszkuje z ukochanym, w styczniu bedzie jak jestemy razem 5lat, w lipcu slub..Dojrzelismy do tego, oboje chcielismy sie pobrac.. A czy to na zawsze?? Tego sie nigdy nie wie. Powiem Wam jak umre czy to byl ten jedyny! Mozna byc z kims 30lat i nie wiedziec o nim wszystkiego.. A jaki wiek jest idealny na slub? Taki kiedy sie czuje,ze chce sie byc z ta druga osoba na zawsze:) Pozdrawiam olcik44 ;p;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O matko, jakie wy wszystkie młode jesteście! Aż strach powiedzieć że w dniy ślubu bedę miała prawie 35 lat! I zaznaczam że to mój pierwszy ślub:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja bede miała 33 lata :) o jesuuuuu jak to brzmi strasznie taki wiek ,ale pocieszam się że wyglądam na 24 lata więc nie jest tak żle ,nawet mój Dawidek mówi na mnie nastolatka :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry