Widok

wynajem mieszkania -Kowale

zastanawiam sie nad zakupem mieszkania pod wynajem, czy w Kowalach jest dużo chętnych najemców? czy to dobra lokalizacja.
z góry dziękuje za odpowiedź
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie, że dobra. Od ogłoszenia do wynajmu mija kilka dni. Bliskość obwodnicy, szkoła, sklepy, linie autobusowe to wszystko działa na plus. Kowale prężnie się rozwijają. Tylko czy znajdziesz mieszkanie to druga sprawa. Też szybko są sprzedawane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz racje, tez wynająłem po kilku dniach od dodania ogłoszenie. Pomieszkałem 4 miesiące i dałem sobie spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z czym dałeś sobie spokój??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z mieszkaniem na tej dzielnicy. Byłem lokatorem wynajmującym w Kowalach na osiedlu Cytrysowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co Ci się nie spodobało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dojazd. Komunikacja słaba. W godzinach praktycznie każdych w każda stronę samochodem trzeba stać.
Nawet w wekend jest ciasno. Do obwodnicy niedaleko ale dojazd bardzo „ciasny”, wracając obwodnica zazwyczaj zapachana, szczególnie ten tragiczny zjazd. I nie mów ze okolica jest super dobrze skomunikowana. Przestań gadać glupoty ze jeden autobus to super opcja, a wyjazd samochodem o 16 załatwi sprawę. W każda stronę korek. Jeżdżę tedy codziennie i widzę. Taka prawda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie zwykle ogłaszają się chętni na sprzedaż..czy tylko do biura nieruchomości?? skoro jest taki popyt na mieszkania to biuro to zbędne koszty, czyż nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kowale

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

do góry