Widok

wynajem mieszkania

Niespodziewanie trafilam na biuro nieruchomosci ZALESKI w Gdansku-Wrzeszcz na Pania Hanne Nurkiewicz pomogla nam wynajac mieszkanie zalatwila to bardzo szybko i bardzo profesjonalnie jestem z mezem bardzo zadowolona polecam ta firme ZALESKI jest najlepszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzeba być naprawdę nieporadnym życiowo, żeby korzystać z pośredników przy wynajmie mieszkania. Jeszcze pół biedy, jeśli jesteś właścicielem mieszkania i nie masz czasu umawiać się na pokazywanie lokum (chociaż nie oszukujmy się, jeśli oferta jest atrakcyjna to to są max 2 spotkania). Najlepsi są tacy Janusze biznesu, którzy wynajmują biuro, a kosztem próbują obarczyć najemcę... nigdy nie rozumiałam na jakiej podstawie. Miałam kiedyś taką sytuację, miesięczny koszt wynajmu wynosił 800zł (nie było to jakieś super duże mieszkanie, ale w dobrym standardzie i lokalizacji, za to w czasach, gdy ceny były rozsądne) i w zasadzie byłam zdecydowana podpisać umowę, gdy miły pan poinformował, że dochodzi do tego kaucja (zrozumiałe) i koszt 800zł za pośrednictwo :))) Jako że sama znalazłam ogłoszenie w internecie (na tej stronie zresztą), a było mi absolutnie wszystko jedno czy mieszkanie pokaże mi właściciel, jego babcia czy wynajęta do tego zadania osoba, grzecznie podziękowałam i życzyłam powodzenia w dalszym szukaniu jelenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieporadnym życiowo trzeba być żeby posunąć się do kryptoreklamy własnego biura pod przykrywką zadowolonego klienta. Jak to zrobiła osoba zakładając ten wątek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to swoją drogą. Mogła chociaż dodać ile taka "przyjemność" kosztuje, może znaleźli by się jacyś chętni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Przeprowadzka (5 odpowiedzi)

Może ktoś z Was korzystał z firm zajmujących się przeprowadzkami i ma doświadczenie w tym...

rośliny do ogrodu, gdzie kupić? (28 odpowiedzi)

Witam, szukam porządnego punktu ogrodniczego w okolicach Gdanska, gdzie moglabym zakupic rosliny...

do góry