Widok

wysoka prolaktyna

Witam,miałam proble z regularnością miesiączek, ginekolog zlecił badania hormonalne, okazało się że dość znacznie przekroczobny mam poziom PRL. Ginekolog dał mi skierowanie do endokrynologa, ale wizyta dopiero za kilka m-cy.
Czy wysoki poziom tego hormonu może wpływać na płodność, bo staramy się z mężem o dziecko ale po roku bez rezultatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja starając się o dziecko 9 lat temu też miałam 4 razy większy poziom prolaktyny. Dostałam lek i udało się w drugim cyklu od leczenia. Tylko pytanie czemu ginekolog ci nie dał recepty tylko wysłał do Endokrynologa ? Mi ginekolog przepisał leki. Chyba że masz też problem z tarczyca ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też miałam za wysoka prolaktynę leki od gina i w trzecim cyklu ciąża. Do endokrynolog też musiałam się umówić żeby sprawdzić resztę hormonów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dostalam od ginekologa recepte na dostinex i nie szlam do endokrynologa tylko zrobilam badania hormonow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuję jeszcze raz porozmawiać z ginekologiem.

))Tego też nie rozumiem. Mam dwa małe węzły tarczycy. O ile mi wiadomo, nie powinny one wpływać na ciążę.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

komis dziecięcy- swój biznes (17 odpowiedzi)

hej mam pytanie może wiecie coś na temat komisów dziecięcych. Czy ten biznes sie w ogóle...

Przepis na ciasto na pizze-macie sprawdzony???? (19 odpowiedzi)

Szukam jakiegoś dobrego sprawdzonego przepisu, żeby nie wyszła wielka drożdżowa klucha. Jak macie...

jaki inhalator kupić dla dziecka? (22 odpowiedzi)

jest ich pełno, ale pytanie ktory jest dobry?? Może któraś mama poleci konkretny model? Z góry...

do góry