Widok

wzdecia

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny od 3 dni juz nie wymiotuje ale mam coraz gorsze wzdecia i czuje jakby mi mialo zoladek rozsadzic zaraz, jak radzicie, radzilyscie sobie z takim problemem.

image




image
20 lipca 2007
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi troszke pomagał espumisan

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic z tym nie robilam bo te wzdecia nie maja nic wspolnego np ze zlym trawieniem czy zjedzeniem czegos co wzdyma.w poczatkowych tyg ciazy po prostu tak jest.wzdety brzuch sam ustapi:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bralam Renii, bo wyczytalam ze jest dopuszczalne w ciazy, natomiast moj gin byl za tym, zeby jednak nic nie brac

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi na takie dolegliwości pomogła activia.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sie z tym borykam od samego poczatku... czyli jakies kilkanascie tygodni... Nie biore nic, ale zauwazylam, ze u mnie ma to zwiazek z pewnymi potrawami, wiec ich sie staram unikac. no i nie jesc za duzo na raz...


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam w domu actimela moze tez da rade. Dziekuje za rady

image




image
20 lipca 2007
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jesz owowce? jablka, gruszki?
sliwki suszone tez sa dobre na wzdecia :)
no i pij duzo wody

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogolnie to nie jem owocow ale teraz wyciskam sobie soki przez sokowirowke, ale wczoraj jak wypilam taki sok z jablek i pomaranczy to wyladowalam w toalecie na godzine bo mnie bardzo przeczyscilo po tygodniu zaparc.

image




image
20 lipca 2007
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to moze pij po prostu mniejsze ilosci ale regularnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
betti-a czemu nie jesz wogole owoców?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe bo mam juz tak od dziecinstwa, cos w psychice siedzi i mam odruch wymiotny jak mam wziac owoc do buzi, niestety

image




image
20 lipca 2007
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale chociaz sprobuj moze..zawsze to witaminy zwlaszcza w takim stanie... Naprawde kompletnie zadnych owoców nie jesets w stanie zjesc?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,dobrze ze ktos zalozyl juz taki watek
od wczoraj mecza mnie wzdecia, ale sa nie do wytrzymania
jestem w stanie tylko lezec
macie jakies domowe sposoby?
bo jz juz nie moge wytrzymac a wizyte mam 27 wiec nie wiem czy moge brac jakies leki, wolala bym nie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam to samo brzuch mi peka jak chodze lepiej mi jak leże jestem w 22 tyg wiem ze w ciazy to normalne ale jak stoje to jakbym miała kamień zamiast brzucha pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem dopiero w 10 tc,
dziewczyny blagamy niech ktoras nam cos poradzi:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam od kilku lat zespól jelita drażliwego i znam problem od podszewki. Bardzo dobry sposób to siemię lniane. Kupuje się to w aptece lub w sklepie ze zdrową żywnością - mielone siemię lniane. Każdego ranka na czczo zalać jedną łyżeczkę tej papki letnią wodą, odstawić na 5 minut- wymieszać i wypić. Gwarantowane -zadziała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super, dziekuje
sprawdze:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezu, jak dobrz cie rozumiem...to okropne uczucie ;/ u mnie za kazdym arzem sprawdza sie ulgasim i juz jedna tabletka przynosi ulgę i pomaga usunąć napęczniały brzuch dość szybko, ale nie gwałtownie. W dodatku to polski produkt!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brałam ten ulgasim i jest bardzo kiepski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomógł na moje dolegliwość związane z nieprzyjemnymi gazami i uczuciem ciężkości. No ale każdy organizm inny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiecie co, to jest naprawdę krępujacy problem. Jak nie wywalony brzuch, to te gazy okropne czasami to już m się płakać chce z tego powodu. Wypróbowałam ten ulgasim, faktycznie działa szybko i skutecznie, ma dużo w sobie symetykonu i jako jedyny jest bez cukru co dla mnie jako cukrzyka ma istotne znaczenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wzdęcia i uczucie pełnosci pomaga mi Kebene Plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stały element mojej apteczki to ulgasim bardzo przydatny na problemy ze wzdęciami. Na wzdęcia i uczucie pełności są najlepsze. Tabletki działają szybko. Brak skutków ubocznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mi by sie coś takiego przydało, jak tylko zjem smażone to brzuch mi rozsadza, byłam ostatnio na weselu i myślałam ze nie dosiedzę do końca, wiadomo jak to jest na takich imprezcch, siedzenie i jedzenie, zero ruchu, ciężko to zniosłam i chyba nie byłem zbytnio fajnym kompanem do rozmowy, niedługo znów w rodzinie impreza trzeba bedzie te tabletki kupić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu trzeba zadbac o diete a nie pchać w siebie chemie
___________________
https://best-med.pl/psychologia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to prawda odpowiednia dieta, na pewno pozytywnie wpłynie na jelita, ale to wymaga nkłądu dużej ilości czasu żeby wypracować odpowiednia diete na cito można ratować się tabletkami, ja jak przytrafią mi się wzdęcia to biorę ulgasim, uczucie pełności i wzdęci adzięki niemu szybko mijają, dlatego osobiśćie polecam te tabletki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

do góry