Widok

xbox dla dzieci

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
może ktoś podpowie jakiego xboxa najlepiej kupić na chwilę obecną ?
myślimy czy używany czy nowy ?
kompletnie się na tym nie znam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od budżetu jaki możecie wydać.
I czy tylko ma być zabawą dal dzieci. Nam służy całej rodzinie. Często jest tak, że dzieci idą spać , a rodzice szaleją. Mamy kinecta, więc gry ruchowe. Skaczemy, szalejemy, biegamy w miejscu itd. Po godzinie jesteśmy jak po ciężkim treningu, spoceni i padnięci hehe. Dzięki treningom na xboxie, jest sporo płyt do ćwiczeń, swego czasu schudłam 10 kg. Za darmo i bez siłowni.

My mamy w domu dwa xboxy. Jeden stary z kinectem sprzed 7 lat ale cały czas działa i jest używany. Ale wybór gier coraz mniejszy. Mamy też nowy w tym roku kupiony i tu z grami można zaszaleć, jest w czym wybierać, ale wydaliśmy 2000zł. Obecnie zdaje się właśnie wyszły najnowsze wersje xboxa, więc już nasz chociaż niby nie tak dawno kupiony jest już w sumie stary hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chcielibyśmy dla całej rodziny , właśnie myślimy żeby był kinect ponieważ chcemy gry ruchowe , just dance itp Słyszałam właśnie że starsze wersje mają coraz mniej gier a wolelibyśmy żeby jeszcze trochę były dostępne , mamy w domu ps3 już też trochę przestarzały , bardzo lubimy grać w gry sportowe na nim
wiec jaką wersję xboxa najlepiej kupić to nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie myślałam o tym najnowszym ale patrzyłam na xbox one ? tylko nie wiem czy jakaś konkretna wersja czy taki będzie ok bo xbox 360 to chyba już starsza wersja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy właśnie stary xbox 360 i nowszy one. Ale tych one też jest kilka wresji. To zależy czego potrzebujesz i co akurat będzie w klepie. Różnią sie np. pojemnością dysku. Lepsze lub gorsze procesory. Jest one np. X i S. My mamy X. Teraz najnowszy xbox one seria X. No i cena, cena, cena...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na xboxa 360 już jest mało gier, te nowe to już chyba tylko na One wychodzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

do góry