Widok

zacisze gdansk wesele

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam ,
kto organizował lub uczestniczył w weselu w restauracji zacisze w Gdańsku ??prośbą o opinię???Może ktoś był tam na weselu w plenerze lub sam wyprawia????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grałem tam w ostatnią sobotę i muszę przyznać, że miejsce jest bardzo fajne. Sala duża i przestronna, akustyka OK. Szczególnie przypadł mi do gustu ogród:)

Krzysiek
allstarband
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ladnie tam wyglada ;).
To fakt. Bardziej chodzi mi o rzeczy praktyczne dotyczace organizacji calej ceremoni ;).
Koszty obsługa itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukując sali na nasze wesele, interesowalismy się tym miejscem. Opowiem o swoich wrażeniach. Z powodzeniem może się tam odbyć wesele na 150 osób. Ogromny, zadbany ogród z oczkiem wodnym. Są bodajże 3 pokoje- jeden 2os i dwa 4os. Niestety wychodzi tam dość drogo. Nam manager zaśpiewał 170zł za osobę za samo jedzenie. Byłaby to cena do przyjęcia, ale do tego trzeba u niego zakupić pakiet napojów, soków, kawy i herbaty 15zł/os. Plus wódka u niego 22zł/0,5l. Takie ceny udało się nam wynegocjować, bo wesele mamy w kwietniu. Latem byłoby drożej. Ponadto w cenie nie ma wystroju. Sala jest duża, więc wynajęcie firmy dekoratorskiej dużo by kosztowało. Najbardziej nas zaskoczył fakt, że manager ciągnie kasę nawet za lód do napojów. Ostatecznie zrezygnowaliśmy.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro jedziemy. Będziemy negocjować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej i jak negocjacje ?

ja rowniez planuje swoje wesele tam w 2018,osobiscie jeszcze tam nie bylam ale byli rodzice na wstepnej rozmowie i wydaje sie całkiem okej...Sala,wspanialy ogród,ceny,powiedzieli ze ciasto,tort,alkohol mozna miec swoj :) Ja odwiedze zacisze za miesiac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Według mnie ceny przystępne. My się zdecydowaliśmy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijając temat, czy ktoś planuje uroczystość w 2019 lub 2020?
Jak wygląda sprawa z alkoholem bo z tego co wiem jest opłata korkowa. Czy ktoś wynajmował dla gości pokój i może powiedzieć jak sie to kształtuje cenowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

200zl za poko 2os. Korkowe 10zl od osoby doroslej. Hotel jak dla.mnie na bardzo wysokim poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry