Widok

zakup kawalerki

Chcę kupić kawalerkę ok. 30m2, poradźcie proszę, które miasto z Trójmiasta jest najlepsze do zamieszkania i gdzie szukać ogłoszeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dobre do zamieszkania są wszystkie dzielnice (trzeba patrzeć na dzielnice miast a nie na to czy to jest Gdynia, Gdańsk czy Sopot)- wszystko zależy od Twojego budżetu, gdzie będziesz pracować, czy chcesz mieć blisko przystanek autobusowy czy może blisko las. Czy ma być to inwestycja czy tylko dla Ciebie?
Jest naprawdę dużo rzeczy które musisz brać pod uwagę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukuję dla siebie, budżet mam ograniczony dlatego nie ukrywam że chciałabym najtaniej (choć zdaję sobie sprawę, że w trójmieście nie jest nigdzie tanio). Dojazd do pracy nie stanowi problemu, ale chciałabym w ładnym i bezpiecznym miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jak ograniczony budżet to polecam obrzeża za -ok. 300tys. można znaleźć kawalerkę, raczej spokojne dzielnice:
Gdynia- Chylonia, Pustki Cisowskie, Cisowa
Gdańsk-Osowa, Jasień czasami Morena znajdzie się w dobrej cenie a lokalizacja lepsza
Sopot drogi to w tym wypadku nie polecę:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki bardzo w takim razie będę tam szukać, super że mi podpowiedziałaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

dobry i tani projekt domu (16 odpowiedzi)

gdzie najlepiej kupić lub zamówic projekt domu? macie jakieś doświadczenia i wskazówki?

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

do góry