Widok

żłobki w Tczewie- proszę o opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy są tu jakieś mamy z Tczewa lub okolic, które dają swoje dzieci do jakiegoś żłobka w Tczewie. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek opinie na ich temat, które polecacie a których nie. Jestem na etapie poszukiwania żłobka dla swojego brzdąca i mam dylemat.
Z góry dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nic nie wie? szkoda :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuje w Tczewie i znane mi mamy mówią że ponoć w Tczewie nie ma żlobków - sprawdz moze Pozytywne Inicjatywy cos otworzyly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdziłam, są 2 żłobki Pozytywnych Inicjatyw i niepubliczne Melodica. Innych nie znalazłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żłobki Pozytywnych Inicjatyw omijaj szerokim łukiem. Szczególnie nr 38 przy Paderewskiego !!! Opiekunki leniwe i gburowate. Wystarczy im, że mają pracę. Dzieci są tam tylko zbędnym dodatkiem. Brak jakiegokolwiek nadzoru. Monitoring fikcyjny. Wyżywienie cateringowe - bardzo drogie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja córa chodzi do żłobka nr 39 Pozytywnych Inicjatyw. Jak do tej pory bardzo jestem zadowolona. Panie są super, widać, że "z powołania". To, że córka chętnie idzie do żłobka i sposób w jaki się rozwija jest dla mnie najlepszym dowodem, że opieka jest jak najbardziej w porządku.
Żałuję, że będę musiała zrezygnować od stycznia gdy wejdą nowe opłaty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a moje dziecko chodzi do żłobka melodica od stycznia, jestem b.zadowolona; Panie miłe, przyjazne i dzieciom i rodzicom, atmosfera fajna. Lokal mały i może nie posiada najnowszych zabawek czy sprzętu, ale myślę, że nadrabia innymi rzeczami. Szczerze Polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

bol glowy w ciazy (25 odpowiedzi)

co stosujecie na bol glowy w ciazy??wiem,ze nie mozna brac zadnych tabletek przeciwbolowych...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

do góry