Widok

zspół the good sound

Wesele Temat dostępny też na forum:
witam, czy zna ktoś zespół the good sound? a może ktoś poleci naprawdę dobry i nie kosmicznie drogi zespół, który potrafi dobrze rozkręcić wesele?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
cześć:) mam podobny problem, ale moja znajoma ich miała i z tego co mówiła to warto było, więc chyba się na nich zdecyduje. Nie chcę żeby po nocach mi się śniło, że jacyś pseudo-grajkowie nachleją się i rozwalą mi swoim brzdąkaniem wesele ...brrrrrrr ;>
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam!jeśli jeszcze szukasz dobrego zespołu na wesele-świetnie prowadzą całą imprezę !Zespół muzyczny:saxsofon,organy,gitara,wocalistka(wszyscy śpiewają)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

B.dobry zespół muzyczny na wesele:saxofon,organy,gitara,wokalistka tel.603-251-358

Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
U mnie grali i muszę Ci powiedzieć że są naprawdę profesjonalni w tym co robią , są świetni .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się, byłam na dwóch weselach gdzie grali własnie oni. Naprawę wiedzą co robią! Za każdym razem zabawa była do białego rana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam, polecam, naprawdę dobrze grają. Przynajmniej u nas dali totalnego czadu a goście oniemieli ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkiem niedawno miałem okazję być na weselu na którym grał ten Zespoł ( wspomnę też, że wczesniej miałem go zamówione na swoje wesele). Niestety prezentowane filmiki promujące ich, bardzo odbiegają od rzeczywistości.
Żeby nie być gołosłownym podam kilka powodów czemu taka niska ocena:
- skład niepełny( zastępstwo z powodu choroby? - rozumiem ,zdarza się), ale niech w takim wypadku załatwią kogoś o podobnym doświadczeniu, głosie i słuchu.
- słaba organizacja( klapa z oczepinami i konkursami , których de facto nie bylo-a wcześniej z parą młoda było uzgodnione że bedzie kilka).
Moja ocena -zespół przeciętny,cena nie idzie w parze z jakością -może mieli gorszy dzień , ale na własnym weselu nie będę ryzykował i zrezygnowałem z nich( tracąc w tym momencie zaliczkę).
Nie promuję innych zespołów ( nie jest to celowa antyreklama),jesli ktoś chcę wiedzieć wiecej proszę pisać na FB , chętnie podzielę się moją opinią.
Wspomne też, ze po dodaniu komentarza na fb usuneli możliwość wystawiania opini(chamstwo!!)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To kto te wesele miał w końcu? Zrezygnował i stracił zaliczkę? to chyba logiczne. Widać jaki to poziom człowieka, który tak pisze.
Najlepiej napisać coś w necie za co nie bierze się odpowiedzialności.
Zespół słyszałem na żywo chyba Pan który to napisał jest głuchy albo był zbyt pijany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polska piękny i demokratyczny kraj w którym mogę wyrażać opinię każdemu i nie muszą to być opinie tylko i wyłącznie pozytywne. Zgodzę się ze człowiek który to pisze, czyli ja, jest na wysokim poziomie i jak Pan zauważył, lub nie, nikogo nie obraża tylko wyraża swoje zdanie. Mało tego, musiał Pan dostrzec że nie podpisuje się jako Gall Anonim a podaje swoje imię i nazwisko (zbierznosść przypadkowa) czyli biorę odpowiedzialność za swoje słowa. Odnoszę wrażenie że alkohol komu innemu mąci w głowie , bo nie potrafi czytać tekstu ze zrozumieniem. Pozdrawiam serdecznie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wes sie do gry i na boisko hehe co za glupoty dobry fake hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taa wysoki poziom jak się wypisuje na kogoś w internecie. Człowieku takie sprawy załatwia się w cztery oczy ,bo trzeba mieć odwagę.
Wielu potrafi tak sobie napisać na kogoś bo to przecież takie fajne, pomyśl jak by ktoś o Tobie tak pisał albo o Twoich bliskich.
Nie rozumiem ,a kto Ci kazał podpisać jakąś umowę i później z niej rezygnować?
Przecież to wolny kraj więc trzeba mieć pretensje do siebie
,a nie obarczać kogoś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Naprawdę dobry zespół, polem sprawdzić demo! Muzycy z wykształceniem, co nie jest chyba powszechne w tej branży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byliśmy nie tak dawno na weselu, gdzie grali własnie oni. Zabawa do białego rana, to raz. Szeroki repertuar to dwa! Do tego widać, ze się tym cieszą. No i grali naprawdę sporo, mało przerw, to się chwali :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteśmy świeżo po weselu. Mieliśmy właśnie ten zespół z Panem Rafałem i Panią Gosią jako wokoaliści. byli genialni. naprawdę, my jak i nasi znajomi obskoczyliśmy ostatnio z 5 wesel i wszyscy mówili jednogłośnie, iż TGS byli najlepsi :D
Serdecznie polecam tych Państwa! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry