Widok

meble młodzieżowe -szukam

Witam,od jakiegoś czasu szukam mebelków dla mojego 6 latka jak dotąd tylko jedna firma "Meblik" spełnia nasze oczekiwania;jest jedno ale -cena.Szukalismy w Black Red White,sklepach internetowych ,jednak nie mam pewnosci co do jakości wykonania.
Moze ktoś z forumowiczów jest mi w stanie cos polecić .PILNE !!! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Jesteśmy w stanie wykonac meble dla pani synka.
Proszę o kontakt

Zapraszamy do korzystania z naszych usług


Profesionalne usługi Spawalniczo -Stolarskie

STALMEB-Przemysław Kamiński
83-031 Łęgowo
Ul: Rzeczna 46
Nip: 584-25-88-114
Regon: 220975524
Pomorskie

http://www.stalmeb.pl
e-mail: biuro@stalmeb.pl
Telefon:
793-613-213
505-167-273

Numer Gadu-Gadu:22027154
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ikea odda- b. fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kina masz jakies meble ikea do oddania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki za pomylke zle przeczytalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio zamawiałam meble, z serii młodzieżowych dostępne na http://mebledladziecka.com.pl/18-meble-mlodziezowe-zestawy . Muszę przyznać, że na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Są wyprodukowane z materiałów naprawdę wysokiej jakości, co da się zauważyć już na pierwszy rzut oka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko tylko nie BRW ! Żenada.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też odradzam brw - bardzo słabe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam na allegro, 100 razy ładniejsze i porządniejsze niż BRW i 2 razy tańsze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam meble z BRW już z 10 lat i nic się z nimi nie dzieje... poza jedną szufladą, a mam łącznie 9 mebli w pokoju. Jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
brw nie korzystałam, nie wiem.. za to korzystałam z fawre i jestem bardzo zadowolona.. mają gotowe zestawy mebelków dla dzieci/młodzieży lub można skorzystać z ich usług i zamówić mebelki na wymiar.. my wybraliśmy tą drugą możliwość..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znalazłam piękne meble na stronce baggidesign.pl. Meble solidnie wykonane z pięknymi dekorami. Niepowtarzalne, piękne z prostym designem, który rzuca się w oczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj mają duży wybór i solidne są, kupiłam i nie żałuję
http://www.jurpol-meble.pl/meble-mlodziezowe,117.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ze szczerego serca polecam Salon Miretto-Meble dla dzieci i młodzieży. Znajduje się on w Top Shopping, na 1 piętrze. Wraz z mężem kupiliśmy synkowi - kolekcję Automobili, a córce kolekcję Giraffa. Jesteśmy bardzo zadowoleni, meble są zrobione z porządnych materiałów, a cena nie jest wygórowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę wykonać za przystępną cenę i bdb materiały
knakers23@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też szukam, chciałabym żeby były bezpieczne dla malucha. Doradźcie coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalezienie mebli dla dziecka to na pewno nie łatwe wyzwanie, ale myślę, że pomocne mogą być takie teksty jak ten http://maxmag.pl/na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-meble-dla-dziecka/ . Ja zawsze szukam porad w internecie, zanim pójdę do sklepu wybierać konkretną rzecz. Kupując meble do pokoju dziecięcego na pewno trzeba wziąć pod uwagę dużo istotnych szczegółów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No no, kupując meble do pokoju dziecięcego na pewno trzeba wziąć pod uwagę dużo istotnych szczegółów. :) to może teraz konkretniej – ja myślałam głównie o tym, żeby meble były funkcjonalne, a w drugiej kolejności podobały się dziecku. U nas wygląda to więc tak, że dziecko ma w pokoju łóżeczko wysłane pościelą z filmu Auta, poduszki samochodziki, a resztę wyposażenia to szafa wnękowa. No i wiadomo, mały stolik, szafeczka, ale to wszystko, bo moim zdaniem przestrzen powinna zostać wolna do zabawy. Szafa wnękowa z kolei pozwala czasami wręcz upchnąć rzeczy dziecka tak, żeby nie było widać wiecznego bałaganu. :D U mnie szafa jest od Indeco Wybrzeże, mogę ich polecić, bo jakość jest bardzo dobra, montaż szybki i dobry kontakt z firmą. No i jeszcze jedna kwestia – z szafy wnękowej się nie wyrasta, to taki element wyposażenia, który może służyć przez lata. ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

gdzie zamówić tanie okna pcv (18 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

Ogrzewanie gazowe (20 odpowiedzi)

Ma ktoś z Was ogrzewanie na gaz, ale nie ziemny, tylko płynny? Myślimy własnie, żeby wkopać w...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry