Dzielnice i osiedla

• Gdańsk
  • Sopot
  • Gdynia
  • Okolice Trójmiasta

Najnowsze tematy

• Prosze o pomoc ! Do jakiego lekarza... Mam bardzo silne bole kregoslupa . Do jakiego lekarza powinnam sie udac - do ortopedy czy do...

Przymorze , autor: Joanna9

• Winogrona ciemne na wino Witajcie Temat być może dziwny, ale w Pomorskim wcale nie łatwo o dobre ciemne winogrona....

Wrzeszcz , autor: Piotr

• Zakład Utylizacyjny - Nie da się... Już nie mogę wytrzymać mieszkam ponad 50 lat na ulicy Konnej w Otominie od strony Gdańska....

Otomin , autor: anonim

• Parkowanie Jestem ciekaw gdzie mieszkancy parkuja? Przeciez teraz prawie kazdy ma wiecej niz jeden...

Brzeźno , autor: Michal

• Fotograf w Domu Towarowym . Dawniej w Domu Towarowym w Chyloni znajdowały się dwa profesjonalne punkty fotograficzne,...

Chylonia , autor: Ted.

Gorące tematy

• Wywóz szamba. Cena powala. (25) Pan wywożący szambo kasuje teraz 230zł za bekę. Podobno wójt zabronił spuszczania ścieków do...

Koleczkowo , autor: fred

• Epidemia to ściana (30) Ruch antymaseczkowy . Nie dajmy się nabierać na te wirusowe bzdury. Ludzie chcą pracować a...

Banino , autor: Antymaska

• Świetlica szkolna przy SP w Bojanie (18) Dzień dobry, czy ktoś orientuje się czy to prawda, że świetlica szkolna ma być czynna tylko...

Bojano , autor: Matka zerówkowicza

• Co z ta szkołą? (17) Udają że 1 września nie nadejdzie? Żadnych info o rozpoczęciu. Tak się boją, że nie są w...

Banino

• Ognisko w lesie (17) W ostatnim czasie dość często zauważam grupy młodych ludzi, prawdopodobnie młodzież licealna...

Bojano , autor: Sebastian

do góry