Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? nowy temat Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy...
~Ciekawskie jajo
412

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 października 2013

Nowe mieszkania Trójmiasto Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się...
~Tarron
30

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Góralczyk agencja nieruchomości ktoś poleca ? Góralczyk agencja nieruchomości ktoś poleca ?
~Ostrołęka/Łomża
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Brama Sopocka - opinie i oceny Osiedle powstaje na granicy Gdyni i Sopotu, w bezpośrednim sąsiedztwie...
trojmiasto.pl
78

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2014

Brama sopocka, ale jak zdążyłem się zorientować jakość jest wszędzie taka sama wątek zamknięty Na początek dlaczego zdecydowałem się na zakup mieszkania w Polnord? Trochę...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

Polnord Brama Sopocka reklamacje!!! wątek zamknięty Witam, jako mieszkanka ll etapu osiedla Brama Sopocka w Gdyni, ostrzegam...
~Mieszkaniec Brama Sopocka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Polnord Brama Sopocka II i III wątek zamknięty Witam. Od momentu podpisania umowy zakupu mieszkania w etapie II i III na...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 listopada 2018

Polnord - BRAMA SOPOCKA - reklamacje wątek zamknięty Do momentu zakupu wszystko oczywiście jest poprawnie. Natomiast gdy w...
~KamilH
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Głosuj w Gdyńskim BO na remont ul. Starodworcowej - Wielki Kack! Jesteś mieszkańcem Gdyni? Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim na Projekt nr 5 w...
~mm
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

W tej okolicy tych bagien krąży klątwa Ktoś się tam wiele lat temu utopił tam i stąd mgła, dziwne odgłosy nocą itp.
~Mieszkaniec od 30 lat
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry