Widok

Wspólne treningi na szosie

15.03.09 zaczynamy nowy sezon kontynuując zapoczątkowane przez Daniela jesienią poranne, niedzielne jazdy na rowerach szosowych ( stary wątek: http://forum.trojmiasto.pl/Wspolny-trening-t17159,1,9.html ). Jesteśmy amatorami o lekkim zacięciu sportowym jeżdżącymi z przeciętnymi prędkościami około 30 km/h na trasach 80 –150 km.
Proponowana przeze mnie trasa na niedzielę to: http://www.bikely.com/maps/bike-path/259605
Spotkanie 8.25 na pętli autobusowej przy SKM Kamienny Potok, 9.00 na skrzyżowaniu Chwarzeńskiej i Wiczlińskiej w Wiczlinie, 9.10 na końcu Wiczlińskiej (dla kolegów z Chyloni).
W przypadku deszczu, śniegu, gradobicia, oblodzenia itp. trening będzie odwołany.
Serdecznie zapraszam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a o ktorej bedziecie na Dąbrowie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podjazd traktowany jako rozgrzewka z Sopotu do Wiczlina zajmował nam zawsze ok 30 minut. Wyjedź z Dąbrowy kierując się do Wiczlina tak, żeby się nie spóźnić na 9.00, to pewnie się spotkamy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UWAGA!
Kilku kolegów poprosiło mnie o przesunięcie godziny treningu, ponieważ zniechęcający jest szron na trawie i samochodach:) Doszliśmy do kompromisu i umawiamy się 30 minut później!
8.55- Sopot Kam. Potok, 9.30- Wiczlino, 9.40 koniec Wiczlińskiej.
Zapowiada się od razu rekord frekwencji, o ile pogoda dopisze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK :) Mam nadzieję, że wstanę i dojadę na czas :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie zdołam wymienić napędu, bo CentrumRowerowe przez 2 tygodnie nie wysłało mi zamówionych części :/ ... dlatego mimo szczerych chęci nie przyjadę :((
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od 3 tygodni czekam na paczkę z bikestacji....prawdopodobnie zagineła gdzies po drodze:(
http://chomikuj.pl/Bolek0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na swoją z Bikestacji czekałem niedawno chyba jakieś 2 miesiące - gdy mi się akurat przypomniało i zabierałem się dla formalności do napisania maila z rezygnacją, paczka w końcu doszła ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczta jest żałosna, kilka moich przypadków:
kierownica z mostkiem - paczka szła 4 tygodnie, bo okazało się że została źle naliczona opłata. Tak więc leżała sobie czekając aż koś się upomni. Potem przyszło awizo powtórne, chociaz pierwszego nie było.
koła i hamulce - paczka dostarczona pocztexem z opóźnieniem. Po reklamacji okazało się, że było awizowane dnia nastepnego po wysyłce o godzinie 00.00!!! To jest szczyt ściemy.
Kolejna paczka z ciuchami - uszkodzone opakowanie w transporcie i wróciła do nadawcy. Na szczęście wysłał jeszcze raz.
Opony Schwalbe Kojak - wysyłający zapakował w solidny karton, ale paczka doszła w strzępach, że dętki ze środka wypadały. Po tygodniu od wysyłki.
To klimaty tylko z ostatniego miesiąca, wspomnę jeszcze kolejki na poczcie i brak awizowanych paczek.
Kiedyś zamawiałem koła i paczka przyszła z wystającą piastą z kartonu i powyginanymi szprychami :/
Poczta śmierdzi, a kurier nie zawsze się opłaca
----------------------------------------
www.mtb3x.pl || hamujesz - przegrywasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To o czym pisze to wina CentrumRowerowego, a nie poczty.
DPD dostarcza paczki w ciągu 1-2 dni.
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety pogoda pokrzyżowała plany- do zobaczenia za tydzień!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak już płacicie tyle za te części to może warto pomyśleć o kurierze , a nie PP.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy oszczędza na czym może;P Ja też przycinam i zamawiam PP, ale nie miałem jeszcze takich przypadków jak ww. Max co czekałem to tydzień. No ale nie róbmy OFFTOPICu:P

Czy za tydzień (22 marca - niedziela) planowany trening jest znowu o 8:55 na SKM Kamienny Potok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście, że tak! O ile pogoda na to pozwoli spotykamy się o 8.25 na Kamiennym Potoku lub 9.00 na skrzyżowaniu Chwarzeńskiej i Wiczlińskiej w Wiczlinie, 9.10 na końcu Wiczlińskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie można przesunąć tych treningów już na stałe na tą 8.55 zamiast 8.25? Ja żeby do was dojechać musze wyjśc z domu "przy mocnym jechaniu" o 7.30. Chociaż w niedzielę dalibyście pospać do tej 7:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tej godziny można się przyzwyczaić. Argumentów za nią jest kilka: niektórzy z nas pracują niestety także w niedzielę (na drugą zmianę) , a jeśli mamy wolne są też rodziny, więc pół niedzieli się im należy. W niedzielny poranek jest najmniejszy ruch. Tym razem, docelowym miejscem spotkania jest Wiczlino g. 9.00, a my spotykamy się wcześniej, żeby spokojnie tam dojechać. Czasami zaczynamy w np. Chwaszczynie lub na dole Reja w Sopocie.
Jeździ z nami kolega, który dojeżdża 40km i wcale nie narzeka...
Ciężko wszystkim dogodzić, jednak być może Ci się spodoba i następnym razem zerwiesz się z łóżka nie mogąc się doczekać wspólnego treningu :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj sprawdziliśmy stan dróg przed niedzielą. Reja- błoto, a nawet śnieg i lód, główne drogi- suche! Tak więc trzymajmy kciuki za pogodę i w niedzielę zaczyna,y!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1357km
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie wszystkich kolarzy.
Temperatura za oknem ok 5 stopni, silny wiatr,a mimo tego na starcie
stawiło się 12 zawodników. Zaplanowana trasa przez Kubę udała się.
Ja niestety mniej więcej od Przodkowa miałem problemy z rowerem a dokładniej rzecz ujmując z przeskakującym łańcuchem (chyba kaseta i łańcuch pójdzie do kosza) Na podjeździe w Przodkowie grupa mi uciekła i sam musiałem gonić kolegów. Mniej więcej koło Załęża udało mi się dogonić Dawida i wspólnie zaczęliśmy gonić uciekinierów. Jechało się nam bardzo sympatycznie, co kilaset metrów robiliśmy zmiany i na podjeździe w Donimierzu udało nam się co niektórych kolegów dogonić. Dalszą część trasy wszyscy znają hehehe.
Trasa wyniosła 81 km śr 27,5 Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za tydzień. Miejmy nadzieję, że w końcu wyjdzie słoneczko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adulka czyli Daniel Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdybyście troszkę poczekali mielibyście jeszcze dodatkowych 5 kolarzy :)
Ładnie musieliście pociskać do Wiczlina :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majek pewnie chciałbyś też ich urwać na podjazdach - No wolno to Ty dzisiaj też nie jechałeś
http://chomikuj.pl/Bolek0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i kto to pisze? Czy to na prawdę Ten Bolek, który pociskał przede mną 30km/h na podjazdach? :) Dargiemu dziś pozostały jedynie płaskie kawałeczki, ale też ładnie szedł 40-45km/h! :) Trening jak najbardziej udany. To było to co zawsze z Wami :D Nic tylko wielkie p*********nie:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo miło zaskoczyła mnie frekwencja w niedzielę. Nie wszyscy jeszcze mamy taki "prąd" jak Robert, czy Wojtek, ale to kwestia czasu:) Nie ma problemu, że grupa się podzieliła, bo każdy trenuje dla siebie i współpracuje z tymi, z którymi aktualnie może...
Już teraz wychodzę z propozycją trasy na przyszłą niedzielę: http://www.bikely.com/maps/bike-path/29-03-09
Trasa piękna, szczególnie ta pętelka koło Staniszewa, no i oczywiście ten "wstrętny" podjazd od Wejherowa;) Popatrzcie na elevation profile (zakładka show);). Z kolegami z Gdańska możemy się spotkać w Chwaszczynie ok 9.00, a z Gdyni w Kielnie przy zjeździe do Koleczkowa ok 9.15. W Sopocie tradycyjnie 8.25 pętla na Kamiennym.
Ewentualne uwagi, propozycje odnośnie tras proszę przesyłać na maila: jakubruc@interia.pl
Mam nadzieję, że pojawią się nowi kolarze (majek, bolek wstańcie wcześniej:)))!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wszyscy chcą jechać ponad 100km, a inni narzekają na dziury na podjeździe z Wejherowa, dlatego kto będzie chciał z Częstkowa wróci przez Kielno do domu (możliwe, że ja będę do nich należał, jeśli moje ostatnie przygody ze skurczami się powtórzą:))...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak sobie radzisz ze skurczami na trasie?... (zapraszam do nowego wątku)

na złodzieju czapka GORE ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jwyiemcznsxhotpt
Pewnie nie będzie nas tylu co ostatnio, ale wszystko idzie zgodnie z planem, czyli śniegu nie będzie, deszczu też!
Niedziela: 8.25 Kamienny, 9.00 Chwaszczyno, 9.15 Kielno przy zjeździe do Koleczkowa.
Pamiętajcie o zmianie czasu!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie było Daniela więc ja podsumuję dzisiejszy trening. 6 kolarzy, trasa skrócona do 80 km ( z Sopotu), czas jazdy ok 2h 30min.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba pogoda nie dopisała. Mokro za oknem i silny wiatr. Ja niestety nie mogłem gościć na treningu. Obiecuje, że za tydzień będę punkt
9.00 na stacie. Pozdrawiam wszystkich kolarzy, rowerzystów, cyklistów i wszystkich maniaków dwóch kółek. Lionheart33 (DANIEL)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czas złamać 100km!!!
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=nwtmkqsptkqiaare
Spotkanie w niedzielę o 8.30 na rondzie w Chwaszczynie!;)))(to pewnie nie wszystkim się spodoba, ale liczę na wyrozumiałość). My z pętli w Kamiennym wyruszamy o 8.00.
Proszę przestudiujcie trasę!
Pamiętajcie o zapasach "paliwa". Jeśli się one komuś skończy lub noga " nie będzie podawać", może wrócić z Kartuz przez Przodkowo (taki wariant awaryjny). Dalej już skrótów nie ma;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może by tak w niedziele sie na hel wybrac, tempo srednie cos okolo 30
+/-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu nie, sugerowałbym trasę: Chwaszczyno - Kielno - Koleczkowo - Rumia - Reda - Władek - Hel... powrót do przedyskutowania.
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem ZA. Ale może jeszcze ten weekend razem z chlopakami z Sopotu i się ugadać co do kolejnego weekendu i wtedy większą grupą uderzyć na Hel? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za tydzień są święta, a za 2 tygodnie Harpagan... zobaczymy... w każdym razie planuję po raz pierwszy zjawić się w niedziele na rondzie i albo wybiorę się na Hel (z kimś lub sam), albo ograniczę się do krótkiego treningu po Kaszubach :)
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jaka godzina Wam pasuje w nd by sie wybrac na hel np z chwaszczyna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie - zapomniałem o świętach i Harpie ;)
Ale to nie znaczy, że nie można gdzieś śmignąć w niedzielę świąteczną. W sobotę poświęcisz rower i jajka a w niedzielę po śniadaniu ogień ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamiast świątecznej niedzieli niedzieli w przyszłym tygodniu proponuję świąteczną sobotę na następny trening. Proszę przygotuj trasę, żebyśmy mogli się z nią wcześniej zapoznać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiejsza trasa: Sopot - Chwaszczyno - Tuchom - Miszewo - Żukowo - Borowo - Kartuzy - Prokowo - Mirachowo - Nowa Huta - Sianowo - Strzepcz - Pobłocie - Smażyno - Częstkowo - Głazica - Szemud - Kamień - Kielno - Chwaszczyno - Sopot

Pierwsze 65 km poczuwałem się do pilnowania tempa, żeby nie było za niskie. Później niestety stałem się ofiarą częstego jechania na czele i na 80 km w Szemudzie dopadły mnie tradycyjne skurcze... Mocarze: Bartek, Robert, Miazga i Micz pojechali dalej, a ja musiałem się zatrzymać na rozciąganie. Później jeszcze 3 postoje- na rozciąganie;) Mimo, że od Szemuda toczyłem się, średnia efektywnej jazdy zadowalająca. Co tam, to nie wyścig więc następnym razem też będę jechał z przodu:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałem dodać!
Oczywiście będę się starał jechać z przodu, o ile mocniejsi koledzy to zaakceptują;)))
Podziękowania i wyrazy uznania dla wszystkich dzisiejszych współtowarzyszy, którzy mimo rozpoczynającego się dopiero sezonu jeżdżą tak szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej w tygodniu tez jezdzicie tak od 16??Jak cos jestem chetny:)
Kontakt najlepiej na gg-395305
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na starcie w Chwaszczynie stanęło 13 cyklistów. Trening jak najbardziej udany mimo dosyć silnego wiatru. Cała traska wyniosła 112 km śr. prędkość 28,5 niezwykle malownicza trasa, sporo pagórków i ładnych widoczków. Niestety koło Staniszewa zabrakło mocy i ok 40 km dygałem sam. Udało mi się koło Kielna dogonić Krystiana, który też jechał sam. Podobnie jak mnie, siły go opuściły. Mam nadzieję, że za tydzień bedzie już lepiej. Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić dziewczynę, która z nami jechała, szkoda tylko, że tak krótko.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaplanowana trasa na sobotę
START Chwaszczyno 9.00 Kielno 9.10
Koleczkowo, Szemud, Przetoczyno Sopieszyno Wejherowo, Bolszewo, Zamostne, Zelewo, Kochanowo, Luzino, Robakwo, Sychowo, Częstkowo,Szemud,Kamień, Kielno dystans 85 km
Serdecznie zapraszamy
Mapka http://www.gpsies.com/map.do?fileId=yiabvklgeornzgdu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
85 km + dojazd i powrót z Chwaszczyna:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję skręcić przed Wejherowem w lewo ( tuż przed skrzyzowaniem na N.Dwór Wejherowski ) w wąską lesną drogę asfaltową i pojechać przez las do Pętkowic ( pole golfowe ) a dopiero potem zjechać do Wejherowa.
Pozdrawiam , Marek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We wtorek jak podjeżdżaliśmy z kolegami z Wejherowa do Szemudu zauważyłem tę drogę, ale wyglądała na gruntową... Jednak skoro jest tam asfalt, należy poznać "nowe" możliwości!
Za to trasa przez Nowy Dwór Wejherowski to tragedia!!! Dziura na dziurze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest leśna droga eksploatacyjna, prowadzi przez rezerwat, piękne i ciche miejsce. Asfalt jest do granicy pola golfowego tam, już w wiosce kilkaset metrów zaprawy przed Paris-Rubaix ale bez ekstremki, jeżdziłem tamtedy wielokrotnie, jedna uwaga : nie skręcać w prawo na teren pola golfowego, jechać prosto przez wieś, po prostu czasami ochroniarze bywają niemili.
Pozdrawiam , Marek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcecie mocną trasę z dobrym asfaltem i małym ruchem? oto ona:

http://img207.imageshack.us/img207/8456/szosanawdzydze2.jpg

dziś ją zrobiłem, tempo ok. 30,5km/h dystans 215km mi wyszło
ulice wręcz puste, asfalt piękny, jedyne mankamenty to przejazd przez Gdańsk i Kościerzynę. Szczególnie piękne tereny w okolicach Wdzydz Kiszewskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BTW. jakubruc chyba Cię widziałem dziś ale nie jestem pewien czy to Ty byłeś (ok. godz. 17.20-17.30) w okolicach Chwarzna-Wiczlina.
Jechałem z naprzeciwka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trasy to my znamy, jedyny problem to znależć czas.
Pozdrawiam , Marek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daniel (lionheart33) tworzy swoją stronkę o kolarstwie szosowym, nie chwali się, ale podam linka do niej ( chyba nie będziesz miał mi tego za złe:))
http://www.roweromania.dzs.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojawiła się propozycja, żeby podzielić się już na starcie na grupę powiedzmy wyścigową i sportową, która jedzie treningowym (nieco wolniejszym) tempem. Nie wszyscy chcą lub są wstanie jechać "w trupa" od startu. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To była na prawdę udana jazda. Pierwszy raz, zbliżając się do domu, jechało mi się coraz szybciej i szybciej. Ostatnie 20 km pokonałem sam pod wiatr, jednak mocy miałem jeszcze b. dużo ;)
Trasa fajna, a środkowego odcinka wcale nie znałem. Sopot- Chwaszczyno- Szemud- Wejherowo- Zamostne- Luzino- Częstkowo- Szemud- Chwaszczyno- Sopot.
Robert dał ognia na podjeździe do Częstkowa;)
T: Micz, Daniel, Bartek, Robert, Travisb, Mjolnir, Tomek, Młody + kilku innych, którzy zostali na trasie;)
Dane: dystans- 112,91km, czas jazdy- 3:26, prędkość średnia- 32,9 km/h, prędkość maksymalna- 59,8 km/h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś na wysokości Karczemek (w Kielnie odbiłem w kierunku... pracy) zapytał mnie, czy prowadzę bloga rowerowego, a zatem moje pytanie, czy ta osoba sama też prowadzi, a być może ktoś jeszcze (poza Adamem, o którym wiem)?

Moja relacja z dzisiejszej jazdy u mnie: http://flash.bikestats.pl
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. To ja pytałem o Twój blog. bardzo mi się podoba. Blogu takiego nie mam ale buduje stronkę chcesz to wejdź może coś doradzisz www.roweromania.dzs.pl Pozdrawiam i zapraszam na niedzielę na ustawkę info będzie na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.forumszosowe.org/viewtopic.php?t=3002&postdays=0&postorder=asc&start=30
wspólne treningi na szosie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A więc jutro wcześniej wspomniana ustawka w Chwaszczynie na rondzie o 13. Mapka --> http://www.gpsies.com/map.do?fileId=wbyzudzdcpfwwelm
Trasa lajtowsza niż ostatnio z przewagą zjazdów. Coś dla koleżanki Moniki ;)
Kto chetny palec do budki ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ktoś chętny to jest też ustawka o 10 na rondzie w Chwaszczynie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś byłem w pracy... ale może jutro będzie ktoś jeździł?

Tak czy siak, planuję wyjść na rower o 7, być może zrobię kilka rundek na Reja i wsio gdzieś za Chwaszczyno, spontanicznie ;)
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja propozycja na niedzielę: http://www.gpsies.com/map...klmatttslfyuqsu
9.00 rondo w Chwaszczynie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cklmatttslfyuqsu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna traska. Ja sie pisze. Bede o 9.00 Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawy pomysł na spędzenie urodzin :)
... o ile nie zostanę gdzieś z tyłu :P
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podsumowanie niedzieli.
Tym razem było nas tylko 6. Jazda równa i spokojna- 134km, ze średnią ok 32km/h.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziesiejszy trening uważam za najleszy w tym sezonie. Mimo wiatru i temperatury ok 4 stopni jechało się rewelacyjnie. Trasa, którą dziś przejechaliśmy słynie z przepięknych widoczków, oraz dobrej nawierzchni dróg. Rozpoczęliśmy już chyba tradycyjnie w Chwaszczynie ( i to będzie najprawdopodobniej już nasz punkt zbiórek) w 6 osób. Tempo było równe i każdy prowadził nasz mały peletonik. Kuba tradycyjnie większość dystansu jechał na czele. Wielkie uznanie dla Adama, który dzień wcześniej zaliczył harpagan. Trasa wiodła przez Miszewo, Żukowo, Dzierżążno, Kiełpino, Somonino, Goręczyno, Ostrzyce, Wieżycę (z fajnym podjazdem ok 4 %), Stężycę, Zgorzałe, Brodnicę Górną, Chmielno, Łapalice (z ostrym podjazdem), Kartuzy, Przodkowo, Chwaszyno, Gdynia,Gdańsk lub Sopot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mimo że ciągle dokucza mi prawe kolano ( poważna kontuzja narciarska ), zaryzykowałem w końcu trochę dłuższy wypad, niestety, po ok 40 km w tył zwrot i musiałem wracać pedałując w zasadzie tylko lewą nogą, cholernie męcząca " technika ". Było rzeczywiście zimno, załozyłem na siebie wszysko co ma metkę WINDSTOPER, 2 warstwy i dodatkowo pelerynkę. Przydałaby się zupełnie płaska trasa, myślę że na takiej kolano można by rozkręcić bez przeciążania.
Pozdrawiam , Marek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Propozycja trasy na niedzielę 26.04
Spotkanie tradycyjnie o 9.00 w Chwaszczynie.Trasa wiedzie przez Kielno, Szemud, Wejherowo, Godętowo, Nawcz, Smażyno,Szemud i powrót link do mapki
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cifvslyrdaizkmoc
ZAPRASZAMY !!! Średnia pewnie przekroczy 30 km/h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedziela 3.05, g. 8.30 rondo w Chwaszczynie.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qcxbttzbgroxkyyk
Proponuję zacząć przez Szemud, pętelka koło Staniszewa zgodnie ze wskazówkami zegara, a kończyć przez Przodkowo.
Tempo mocniejsze;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
29.04 nasz kolega Flash uległ wypadkowi na rowerze... :(((
http://flash.bikestats.pl/index.php?did=173470#comments
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez jakiś tydzień mam nakaz unikania wysiłku. Za tydzień zakaz ten może się przedłużyć, a jeśli nie, to zacznę kręcić na trenażerze, więc na kolejną szosową ustawkę przyjdzie mi czekać co najmniej 3 tygodnie... a za 4 tygodnie Kaszebe Runda... myślę, że pojadę :)
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja propozycja trasy na najbliższą niedzielę: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=elvvtocbrhkdsyhs
Proponuję spotkanie o g. 9.00 w Rogulewie przy skręcie na Łężyce. Mam nadzieję, że ktoś przyjedzie ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja propozycja trasy na najbliższą niedzielę: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=elvvtocbrhkdsyhs
Proponuję spotkanie o g. 9.00 w Rogulewie przy skręcie na Łężyce. Mam nadzieję, że ktoś przyjedzie ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
+ ewentualnie ok 30 km dodatek podjazdów koło Żarnowca :)))
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ugbiruxxdvkomrth
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie. Propozycja trasy na niedziele. START 8.30 na rondzie w Chwaszczynie.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=fhzlfzuonghhdctw

www.roweromania.dzs.pl

Serdecznie zapraszamy !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętny ktoś na jutro w okolicy godz 15?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trening podjazdów na niedzielę:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=yxdeqlsgraidyfcz
Spotkanie 8.00 Kamienny Potok lub 8.30 Rogulewo.
Opisy treningów są tu:
http://www.roweromania.dzs.pl/treningi/opisy-treningow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdjęcia z Gryfic

http://www.roweromania.dzs.pl/galeria/zdjecia-z-zawodow/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pogoda w Gryficach jak zwykle...dopisała. Dwa razy tam jechałem i zawsze to samo : w morde wind z deszczem i zimno.
Pozdrawiam , Marek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie mieliscie czasy i srednie na tej TT?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdz sobie na stronkę www.roweromania.dzs.pl
w zakładkę zawody/ maratony rowerowe, są tam nasze średnie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po okresie przerwy, czas wznowić niedzielne treningi. Zapraszam w niedzielę na 8.30 na rondo w Chwaszczynie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

później ma padać...

Jutro o g. 8.30 (sobota) na rondzie w Chwaszczynie. Trening mocny, ale bez wyścigów, planowany dystans to ok 130- 140 km. ZAPRASZAMY:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w niedzielę ktoś będzie?
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W niedzielę będzie, ale burza i deszcz ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedziela 8.30 w Chwaszczynie! Trasa: Chwaszczyno- Szemud- Łebno- Lewinko- Strzepcz- Mirachowo- Miechucino- Mojusz- Bącz- Mirachowo- Strzepcz- Częstkowo- a dalej w dół i do góry- Nowy Dwór Wejherowski- Koleczkowo i do domu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trening z rana jak śmietana!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bedziemy pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podsumowanie

Do Chwaszczyna przyjechało 9 kolarzy w tym 2 zupełnie nowych. Po wczorajszej Castoramie miał być trening rozjazdowy, ale nowi chyba chcieli się wykazać... Podyktowali tempo na 40 km/h i tak już zostało. Niestety obydwaj zagubili się gdzieś po drodze (szkoda, mam nadzieję, że jeszcze się z nimi spotkamy).
Jestem pod wrażeniem jazdy kolegów z "Teamu"- nikt nie odpadł mimo, że tempo było przez długi czas b. mocne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm, hm... ja odpadłem... mam za miękkie przełożenie i nie byłem w stanie na dłuższą metę kręcić powyżej 40 km/h, a później jeszcze gonić na podjazdach... poturlałem się swoimi ścieżkami :)
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli, jak zawsze...trening, w załozeniu, " rozjazdowy " zamienia się w dzikie kryterium bo ktoś chce się wykazać, dziecinada psia krew. Dzisiaj pojechałem sobie 125 km " w tlenie ", srednia ok. 30, solo. Na płaskiej trasie średnio 40+ pojadę ale na pagórkach każda jazda jest de facto treningiem interwałowym, wymusza to teren i, moim zdaniem, forsowanie tempa przez cały czas nie ma sensu, przynosi to więcej szkody niż pozytku.
Pozdrawiam , Marek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marku (lobo) nie gadaj tyle, tylko przyjedz do nas w niedziele na trening. Zapraszam
www.roweromania.dzs.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za zaproszenie Daniel, pozdrawiam !
Pozdrawiam , Marek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspólny trening na szosie...

http://demotywatory.pl/59399/Bezmyslnosc-zabija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedziela 09.08. jak zwykle 8.30 na rondzie.
Trasa: Chwaszczyno, Kielno, Szemud, Wejherowo, Bolszewo, Kniewo, Rybno, Tyłowo, Brzyno, Żarnowiec, Krokowa, Wejherowo, Reda, Rumia, Łężyce i powrót Gdańsk, Gdynia ok 120 km

Serdecznie zapraszamy
www.roweromania.dzs.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A oto mapka
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=oiygsfaqqxjvmvzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście start w Chwaszczynie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Flash tylko nie przyjezdzaj znowu na ostrym tym razem zabierz szosówke normalną Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jakie tempo Panowie mają? jestem jeszcze niezbyt oswojony z szosówką (dopiero od niedawna tłukę kilometry - po 40, 60 na jedną jazdę), ale myślę nad przyłączeniem się do Was. Ewentualnie można dołączyć się gdzieś po drodze? Mieszkam w Rumi, więc można się jakoś umówić. ;)
Pozdrawiam cyklistów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Flash nie wpadnie bo wybiera się na Klasyk Kłodzki. Szczęściarz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rezygnuje z Klasyku Kłodzkiego, miałem ostatnio za dużo wydatków :(

Do Żarnowca też w tym czasie planuje jechać na ostrym, ale raczej nie z Wami, bo ciut wcześniej.
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tempo przewaznie mocne zazwyczaj ponad 30km/h
Zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie sie spotykacie i dlaczego w srodku nocy? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, spróbuję. Jeżeli nie dam rady, to najwyżej sam wrócę do domu. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chwaszczno 8.30 na rondzie a godzina dlatego taka, bo kazdy z nas ma rodzine, dzieci itp. Trzeba po poludniu żonie poświęcić czas hehe
Z tego co wiem o 11 mozesz pojechac na Castorame tam tez sie spotykaja kolarze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tych z casto znam dobrze, Was chcialem sprawdzic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No my nie jesteśmy tacy dobrzy jak tamci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady, teraz na castoramie to jest cienizna, nie to co kiedyś..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
az sie lezka w oku kreci, kiedys na casto czlowiek flaki wypruwal zeby nie strzelic, a teraz... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trasa na niedzielę

Jeśli jedziemy w stronę Żarnowca, koniecznie skorzystajmy chociaż z jednego z tamtych przyjemnych podjazdów ;) Proponuję wspinaczkę wzdłuż rur ( gdzie kiedyś zjeżdżaliśmy). Sama końcówka też do zastanowienia ( jazda główną drogą).
Niestety kilku kolegów nie będzie więc może znajdą się nowi chętni do wspólnej jazdy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i było bardzo fajnie :) potrenowałem, sprawdziłem swoje możliwości, pogadałem. Szkoda tylko, że za Żarnowcem Was już nie dogoniłem. Niestety, wtedy każdy podjazd był już dla mnie mortęgą. Ale i tak ze mną jest nieźle.
Jakie tym razem tempo było, bo nie zwróciłem uwagi? Ktoś po mnie odpadł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tempo, poza podjazdem z Wejherowa i tym koło rur, było tym razem dosyć spokojne, ale dystans zrobił swoje- kolegom z Gdańska wyszło 195km!
Ładnie sobie radziłeś jak na pierwszy raz- niepotrzebnie zrezygnowałeś, bo samemu się jedzie gorzej... Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To był jeden z najdłuższych naszych treningów, zostały również pobite prędkości na zjeździe. Rano przywitała nas przepiękna słoneczna pogoda bez wiaterku. Na starcie w Chwaszczynie stawiło się 6 kolarzy (Kuba, Paweł, Piotrek, Tomek, Łukasz i ja). Tempo do Wejherowa dosyć mocne ok 38 km/h. W planach mieliśmy z Wejherowa pojechać drogą na Zamostne, ale remont tej drogi uniemożliwił nam to, więc pojechaliśmy trasą na Krokową. Kuba zmienił moje plany traski i wjechaliśmy sobie na zbiornik w Czymanowie (podjazd wzdłuż rur), każdy w swoim tempie pokonywał ten sztywny podjazd (ponad 6%). Koledzy, którzy nigdy tam nie byli mogli porozkoszować się przepięknym widoczkiem na jezioro Żarnowieckie i okolice. Zjeżdzając z "Pomorskiego Orlinka prawie 10% ustanowiliśmy swoje rekordy prędkości. Mój rekord to 76,3 km/h, Kuba ustanowił swój max 81,40 km/h. W Żarnowcu został nasz kolega Łukasz. Był z nami pierwszy raz, jestem pod dużym wrażeniem jego jazdy, gdyż jechał na starej kolarzówce, a w dodatku z plecakiem (zupełnie zresztą niepotrzebnie, Następnym razem już tego błedu nie popełni). Na polderach w Rumii pożegnaliśmy Kubę, Który udał się do domu przez Łężyce, a my pognaliśmy do Gdyni. Tam i ja odłączyłem się od grupy i pognałem do domku. Dziś pokazałem się chyba z dobrej strony, dobrze się czułem dlatego też przez większość trasy to ja byłem główną lokomotywą. Nasz trasa wyglądała tak: Chwaszczyno, Szemud, Wejherowo, Bolszewo, Domatówko, Tyłowo, Czymanowo, Brzyno, Prusewo, Żarnowiec, Krokowa, Starzyno, Połczyno, Rekowo Dolne, Mrzezino, poldery, ul.Hutnicza, Kapitańska, Komandorska, Witomińska. Dystans z Chwaszczyna to 144,5 km, AVS=31,7 km/h, czas jazdy 4:34 Prezwyższenie trasy 893 metry.

www.roweromania.dzs.pl

Zapraszamy za tydzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tempo rzeczywiście mocne! Przynajmniej do Wejherowa. Nigdy jeszcze tak ostro nie jeździłem.
Co do rowerku, to taki stary nie jest - bodajże z mojego rocznika lub nieco młodszy. ;) Gdybym przyjechał na tym, co nieco wcześniej miałem... to dopiero był zabytek.
Za Żarnowcem to już naprawdę nie wyrabiałem, na podjazdach szacowałem już prędkości rzędu 10-15 km/h! Ledwie na prostych potem wyrabiałem, a niewielką wspinaczkę w Smolnie zastąpiłem szybkim marszem.
Mi szczególnie zaszedł w pamięć kolega na "uszosowionym góralu", naprawdę dobrze jechał jak na taki sprzęt.
Niestety, niemal na 100% zabraknie mnie za tydzień, ale mam zamiar z Wami jeszcze pojeździć.
Dzięki za trening i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co sie wozi w plecaku na szosie na takim treningu? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bochen chleba :) nie wiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie bochen, a dwa :P
A tak na serio to mam tam załadowane: pompkę długą (koło 40 cm), zestaw kluczy Rometa, klej, łatki, bluzę, wkrętak krzyżowo-płaski (taki przekładany), kombnerki. Poza totalnytm spoceniem pleców nie odczuwam jakichś specjalnych dolegliwości. Dochodzi jeszcze butla 1,5 litrowa z piciem (obecnie trzymam tam izotonik własnej produkcji), no i kilka kanapek. To wszystko. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
LOL! stary, masz prawie wóz techniczny ze sobą, szkoda, że zapasowego koła ci brakuje :)

pompke kup se taką doczepianą pod bidon, łatki pomiń a zapasową dętkę schowaj w kieszeni kolarskiej. Klucze, jeśli musisz je brać koniecznie, w kieszeni też się zmieszczą. A 1,5l napojów to spokojnie zmieścisz w dwóch bidonach 0,75l ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wow! robi wrazenie :D
ja na 200km biore:
w lewa kieszonke - detke z lyzkami i pompeczke
w srodkowa - 4 batony zbozowe
w prawa - telefon i pieniadze
i ciagle czuje sie przeladowany sprzetem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zabieram to samo co Kuba + klucze do chałupki ale rozmieszczenie w kieszonkach jest dokładnie odwrotne. Zastanawiam się nad zamocowaniem malutkiej torebki podsiodłowej na dętkę, łyżki i klucze, w kiszonkach zostanie trochę miejsca na kamizelkę lub pelerynkę gdy pogoda jest niepewna.
Pozdrawiam , Marek .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lewa zewnętrzna z zamknięciem - telefon + kasa
lewa normalna - żarcie :D
prawa - dętka+łyżka+skuwacz do łańcucha+klucz do domu

a pompkę wożę w dupie :S
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A po co dętka? Założysz nową, jak złapiesz gumę, ale nie masz pewności, że na dalszej trasie i ta nowa nie pójdzie się fakać. Lepiej łatki (nawet samoprzylepne) - lżejsze, mniej miejsca w kieszeni, i pewność, że nawet kilka dziur nie zrobi różnicy :)
Na upartego zapasową dętkę da się wcisnąć pod siodełko między pręty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gumę przez ostatnie 25.000km złapałem DWA razy, z czego jedna była spowodowana rozwaleniem się taśmy na obręczy (nie polecam gówna firmy Vittoria) :)

biorę dętkę, bo nie jestem kretynem, żeby łatać to gówno gdzieś w polu, szukać dziury i j***** się z klejem przy 5st C, wietrze 7m/s i ewentualnym deszczu, powodzenia z tym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łatki hehehe...na mtb też łatasz w błocie? :D dziurawa detka idzie w kibel jak ze skarpetkami....chyba, ze też cerujesz? :D generalnie nie pamietam kiedy złapałem gumę na szosie, ale profilaktycznie minimalistyczna detke mam przy sobie. snake zdarza sie bardzooo rzadko a brzebicie mojej opony graniczy z cudem (Marcel kupilem EVO CX 320 TPI i rzadza!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahahaaaa....
Jeszcze raz - na chłopski rozum - możesz zmienić dętkę na zapasową ale nie masz ŻADNEJ PEWNOŚCI, że na dalszej trasie nie złapiesz ponownie gumy. I co wtedy? Telefon po 'wóz techniczny'? Powodzenia z takim myśleniem.
Jaki klej? Napisałem specjalnie o samoprzylepnych, żeby się nie paprać, żeby czasu nie tracić. Wiesz gdzie jest dziura? Wyjmujesz ten kawałek dętki, naklejka, chowasz, pompujesz i jazda - max 5 minut ...
Poza tym, jakby ktoś nie zauważył, to oprócz tego, że robi się OT, to piszecie o MTB w temacie o ustawkach SZOSOWYCH. Więc gdzie tu mowa o błocie ;]
I to, że ktoś ma farta i jeszcze nie złapał gumy, nie znaczy, że go nagle nie spotka lekki peszek. I będzie zdziwienie ;)
Ludzie, myśleć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opony Vittoria są spoko, chociaż pozostaję wierny Continentalom GP4000S. Ale opaski na obręcz Vittori to syffffffffffffff straszliwy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli złapałem gumę na szosie raz w ostatnich 25.000km, to jaka jest szansa na podwójne złapanie gumy, na jednym, nawet na najdłuższym dla mnie 170 km treningu?

Mniej więcej taka jak awaria dwóch silników w samolocie, czyli praktycznie zerowa. Naprawdę chyba szybciej trafisz szóstkę w lotto. Poza tym jak szukasz dziury, bo ja nawet przy niemałych uszkodzeniach, nie potrafiłem ich znaleźć bez użycia wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Je jezdze ostatnio na oponach Vittoria Zafiro i bardzo sobie je chwale od 2 lat nie zlapalem zadnego kapcia. Oby tak dalej tego sobie zycze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szansa jest zawsze. Tak samo jak to, że trafisz '6' w lotka. Mała ale zawsze. Zerowa to może być tylko wtedy, kiedy nie grasz (nie jeździsz) :)
Jak szukam? - banalny sposób. Pompuję dętkę na maxa i przykładam do ucha. Wody użyłem może raz i to w domu, a okazało się, że wentyl puszczał powietrze ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Pompuję dętkę na maxa i przykładam do ucha." Dla mnie byłoby to niewykonalne, gdyby np. wiał wiatr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Razem z Danielem ustaliliśmy na niedzielę coś lżejszego (możliwy powrót przez Warzno i Kielno, a dla chłopaków z Gdańska przez Miszewo):
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=txjcddbfyvsndhmm
Zapraszamy wszystkich do wspólnego treningu!
Start 8.30 rondo w Chwaszczynie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdaje mi się, że ostatnio bardzo podobnie pojechałem :)
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w ktora strone jedziecie? Na Kartuzy czy na Szemud?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Szemud. Wpadać jutro, fajnie będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I po kolejnym wspólnym treningu. Wystartowało nas 8. Tempo czasem szybsze, czasem słabsze, ale można było się zmęczyć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Planujecie coś na tę niedzielę? Nie będzie mnie, bo jadę na wakacje, a niestety roweru nie biorę ze sobą. :| Szkoda, ale na pierwszą wrześniową niedzielę przyjadę na 90 %.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, mały błąd, została nam jeszcze niedziela w 30.08 , więc wtedy będę na 90%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ten weekend większość jest na zawodach więc chyba nikogo nie będzie na ustawce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Treningowa czasówka.
Zapraszam wszystkich na treningową czasówkę na trasie: Chwaszczyno- Szemud- Łebno- Przodkowo- Miszewo- Chwaszczyno ok. 50km
Każdy jedzie sam, co 2 min.
Zbiórka na rondzie w Chwaszczynie o 8.40
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W czwartek :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasówka jak najbardziej udana. W Chwaszczynie stawiło się 5 kolarzy. Niestety nasz kolega Łukasz nie ukończył czasówki gdzieś przepadł...
Więcej na naszej stronie

www.roweromania.dzs.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasówka udana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam jutro na 8.00 do Chwaszczyna na rondo na 8.00- rozjazd (czyli b. spokojnie) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ukończyłem, ale nadłożyłem nieco trasy, bowiem w Przodkowie zamiast na rondzie jechać na Czeczewo skręciłem w Kartuzy. :/A potem musiałem jechać do Żukowa i jechać przez Małkowo, Miszewo, Tuchom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedziela jak zawsze 8.30 Chwaszczyno :) trasa ok. 100-120km. Zapraszamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy w najbliższą niedzielę o 8.30 do Chwaszczyna. Dystans ok. 100km. Tempo spokojniejsze- nowe osoby b. mile widziane;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tym tempem to można jakoś dokładniej... ;) mam tylko górala i nie wiem czy jest sens "ciągnąć" na siłę...

na złodzieju czapka GORE ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
różnie to wychodziło, zależy. Jak ja byłem to czasami było 31-32km/h a czasami 37km/h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro (czwartek) o 15.45 też w Chwaszczynie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli rzeczywiście tempo będzie spokojniejsze, to być może zostanę do końca :) A jaką trasę planujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety po Iławie prezes zachorował,a koledzy z pracy są przemęczeni i nie przyjadą... Wobec tego proponuję krótką pętlę szemudzką z podjazdem do Nw. Dworu Wejherowskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba, że będzie padać, a na to wygląda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opady jeśli będą to raczej minimalne i to z naciskiem na popołudnie, tak przynajmniej twierdzi ICM :)
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrząc na jutrzejsze prognozy na ICM'ie daruję sobie jutrzejsze ranne wstawanie. Może po opadach przejadę się gdzieś ostrym - szosa do wtorku unieruchomiona;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na razie pogoda jest ładna, zaraz wychodzę pokręcić :)
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co Travis? troche zmoczyło? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zmoczyło, bo tak jak pisałem wyżej, nie pojechałem rano do Chwaszczyna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja za to tak. I zaczęło konkretnie padać jak gdzieś na wysokości Szemuda byliśmy. Tempo mieliśmy niskie, koło 28-30 km/h (nie wiem dokładnie, bo licznika zapomniałem wziąć), oprócz Kuby, który potem jechał swoim tempem - wiadomo jakim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy na niedzielny trening Chwaszczyno 8.30
www.roweromania.dzs.pl

Proponowana trasa ok 100 km Wypad na Kaszuby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie będę. Od dawna miałem w planach jechać do Białogóry. Jutro to się może ziścić, jeżeli pogoda będzie taka jak dziś, ewentualnie chłodniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy na niedzielny trening 04.10.
Godz 9.00 na rondzie w Chwaszczynie.
Proponowana trasa 70-80 km na Łebno, Szemud i powrót

www.roweromania.dzs.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponieważ w niedzielę ma padać, ustawka przeniesiona na jutro (sobota), o 9:00 w Chwaszczynie.
Trasa: chwaszczyno-miszewo-przodkowo-hopy-pomieczyno-łebno-szemud-przetoczyno-n.d. wejherowski-koleczkowo-bojano-chwaszczyno.
Zapraszamy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bedzie mnie - MTB bike tour...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w niedzielę nie powinno padać,
to ja zapraszam na trening na castoramie (rondo osowa 11.00) - dawno tam nie byłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jedank Adam miał rację padało i to ostro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za to w najbliższą niedzielę może nie będzie padać. Jest już po sezonie, więc jak będzie ładnie, może uda się spotkać w większym gronie. Serdecznie zapraszamy do Chwaszczyna na 9.00. Proponuję sprawdzoną trasę: wersja optymistyczna ( piękna, bezwietrzna pogoda) - http://www.gpsies.com/map.do?fileId=suwulghpzbnohija
Oczywiście można ją zmodyfikować jeśli będzie taka potrzeba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
póki co pogoda dopisuje, byle się tak utrzymało do jutra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro wyjątkowo o 10.30 w Chwaszczynie (zmiana czasu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale spimy o godzine dluzej, wiec czemu az o 11.30 wg starego czasu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie o to samo zapytałem na forum szosowym :)
--
Płeć: yyy... cyklista
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
10.30 wg. nowego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, rower przejął nade mną kontrolę... Przepraszam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pogoda się poprawia;) Jutro proponuję Castoramę 11.00, znajdą się chętni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry