nowy wąteknowy wątek
AKROBATYKA/GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Czy ktokolwiek z Was ma pojecie, gdzie pietnastolatka moze zaczac z czystej przyjemnosci w Gdansku trenowac gimnastyke artystyczna badz akrobatyke?

Za odpowiedzi bylabym BEZGRANICZNIE wdzieczna. Chyba ozloce ;D.

Pozdrawiam,
Amanda.

Re: AKROBATYKA/GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

wiesz...problem w tym ze gimnastyka artystyczna jest na wybrzezu i zreszta w calej Polsce traktowana jako sport wyczynowy. tam dzieciaki zaczynają w wieku 4 lat aby potem mordowac sie na zawodach. Po prostu nikt tego dla czystej przyjemnosci nie trenuje....AWFis gdansk przoduje w akrobatyce ale męskiej, masz jeszcze GKS Wybrzeze chyba tam jest gimn artystyczna ....ale to wszytko ma jeden cel- trenowanie do zawodów!
Podejdź na GKS wybrzeze spytaj. Kto pyta nie błądzi....

w pruszczu gdanskim w klubie "bingo" jest gimnastyka artystyczna

Heej znalazlas cos?;p

Ja mam 5 (ale pisalas rok temu to 4 ;)) lata wiecej i tyle gdzies czasu szukam bezskutecznie akrobatyki (a od roku w 3miescie). Nieraz słyszałam o akrobatyce partnerskiej przy teatrach, ale jakos slad zaginal :/
Mam nadzieje, ze kiedys na nią trafie (albo sama sprowadze trenera i zbiore ekipe:)

Pozdrowienia.

czesc wiesz gdzie można sie zapisać na akrobatyke?

MOŻESZ SPRÓBOWAĆ W DWORKU ARTURA NA ULICY DWORCOWEJ 9 GDAŃSK.

JA ZACZEŁAM TRENOWAĆ GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ W WIEKU 4 LAT ZGODZĘ SIĘ ZE NIKT NIE ROBI TEGO DLA PRZYJEMNOŚĆ JEDNYM CELEM SĄ ZAWODY!!!!!!!!!

witam artystyczki :)
mam do sprzedania maczugi, wstążki, kijki do wstążek i wilele innych
odwiedź moje aukcje na allegro, lub po prostu się skontaktuj 602843461, moge zamówić dodatkowe rzeczy oprócz tych które są na aukcjach, będę wdzięczna za dodatkowe rady i wszelgie uwagi i Wasze opinie na temat moje asortymentu
serdecznie pozdrawiam
wpisz "gimnastyka artystyczna" na alegro i wyskoczą wszystkie moje aukcje
powodzenia

zapytaj w klubie "bolek i lolek" na kolobrzeskiej na przymorzu, moze trenerka od gimnast.artyst.udzieli ci jakichs wskazowek,tam trenuja glownie dzieci,ale trenerka prowadzi tez zajecia w klubie akademos przy awf, skontaktuj sie z nia bezposrednio przez klub "bolek i lolek",moze sie uda:)

zapisuje się

Witam
Jeżeli chce ci się dojeżdżać to polecam TKG „Olimpijczyk” Toruń, jeden z najlepszych tego typu klubów w Polsce, kilku mistrzów Polski, kadra Polski, Artur Cieciurski itd.
Zobacz tu http://www.olimpijczyktorun.pl/prob/

ja zaczełem w wieku 12 lat i myśle że im staeszy tym bardziej się to tego przykłada :)

ja tez ma 12 lat i nie moge znalesc informacji na temat gdzie odbywaja sie lekcje gimnastyki artystycznej

do ktos:
a gdzie zaczęłaś/eś?
w trójmieście?
jeśli tak to gdzie dokładnie?
nie mieli nic przeciwko temu że miałaś/eś 12 lat?
Bo ja mam 13

Projektornia Gak tylko trzeba spróbować za rok i troche umieć. Może za rok też nie będzie miejsca ale nadzieja się liczy

Ja mam córkę w wieku 11 lat , która bardzo chce rzpocząć zajęcia z gimanstyki artystycznej.Ponieważ wreszcie mam czas żeby zająć się tym proszę o podpowiedź gdzie we Wrocławiu mogę się z moją córką udac na zajęcia ?

z góry dziekuje za wszelkie podpowiedźi

hej czy ktos moglby mi podac konkretna nazwe klubu czy cos w tym stylu,gdzie moglabym sie zapisac na gimnastyke artystyczna, chcialabym ja uprawiac zawodowo, mam 18lat. Z gory dziekuje :-)

Niestety 18 lat w gim. art. to raczej koniec kariery. Jeżeli miała byś chęć na akrobatyke to w szkole tańca SALSA w Gdyni prawdopodobnie prowadzone są takie zajęcia

ja mam 16 lat i chciałabym się zapisać na akrobatykę także w Gdyni jeśli jest i o ile to możliwe ;p nie mogę znaleźć żadnych inf na temat jeśli ktoś coś wie to byłabym dozgonnie wdzięczna za podzielenie się informacjami :)

amanda ! nie znajdziesz zajec akrobatyki w gdansku poniewaz ani w gdyni a ni w sopocie nie ma zajec akrobatycznych sama chciałam isc na takie zajcia i tak by mi sie udało

juz w pruszczu gdanskim w bingo gimnastyki artystycznej nie prowadza bo bylam sprawdzic

chciałbym sie zapisać na akrobatyke

http://www.gimnastycy.pl

moja córka tam chodzi zajęcia odbywaj sie w szkole do której uczęszcza tel.603094301 lub http://www.gimnastyka-sportowa.pl

Czy jesteście zadowolone z zajęć?

Zapraszam na zajęcia Capoeira Gdańsk Morena
Pro-Activ Fitness
Poniedzialek 17:00 grupa dla dzieci
Czwartek 20:00 grupa dla doroslych

Sopot II LO im. B. Chrobrego Al. Niepodleglosci 751
Sroda 17:30
Piatek 17:30
Bedzie duzo akrobatyki i nie tylko...
Facebook / Capoeira Sopot

spróbuj tutaj:
http://www.facebook.com/gimnastyka
jest napisane, że dla wszystkich

jak ktoś nie ma FB to bezpośrednio na adres gimnastyka.gdansk@gmail.com

polecam klub sportowy arabeska
http://arabeska.netidea.com.pl/index.php

Oczywiście że tak

jeżeli chcesz dojeżdżac to w Pszczółkach w Publicznym gimnazjum

http://www.gimnastycy.pl

pozdrawiam

Problemem jest to, że już bardzo trudnym wiekiem do treningów jest 12 lat, a co dopiero 15. Jeśli chodzi o akrobatyke to może jeszcze się uda na ścieżce, ale na więcej bym nie liczyła. Zapisz się na taniec dla zaawansowanych też daje satysfakcję. Ja mam 12 lat i niedawno zaczęła m chodzić na gim. art. Umiem już bardzo dużo. Może nawet pójde na zawody, ale żeby nadrobić 7 lat pracy ćw. codziennie 3, 5 godz sama i 3 godz tygodniowo z trenerką.