Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia Moja ocena Actum jest bardzo dobra, ponieważ widzę, że firma dba o wszystko....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Mike - opinia Jesteśmy zadowoleni, actum zarządza naszą wspolnotą na Sokółce już ponad rok....
~Mike
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Daria - opinia Firma Actum to był bardzo dobry wybór, śmieci wywożone na czas, wszystkie...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Janina - opinia wątek zamknięty Dbają o zieleń - koszą trawy, przycinają drzewka, na jesień zbierają liście....
~Janina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2021

Grzegorz Rylski - opinia wątek zamknięty Parking i chodnik posypane piachem, odśnieżone wszędzie gdzie trzeba. Bez...
~Grzegorz Rylski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Dobrze pilnują odśnieżania chodników przed blokiem. Klatki też czyste, mogę...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Sprawna administracja. Profesjonalne podejście i obsługa.
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Biały - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie załatwiono u mnie problem ze szwankująca elektryką na klatce...
~Biały
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2020

Arti - opinia wątek zamknięty Actum zarządza naszym budynkiem na Sokółce Zielenisz, możemy tylko polecić....
~Arti
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Nowy administrator spostrzeżenia wątek zamknięty Firma Actum przejęła naszą Wspólnotę w Gdyni wiczlinie po innym...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Mogę polecić wątek zamknięty Nie narzekamy, kompetentny administrator który wie co ma robić
~Klaudia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Superrr wątek zamknięty Co do obsługi nie mam zastrzeżeń, panie w gdyńskim oddziale są bardzo miłe....
~Seba
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

mamy na Sokółce, jest ok wątek zamknięty Ludzie pasjonują się narzekaniem na swojego administratora, ale nie...
~Michał Z.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry