Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - ocena nowy temat Polecam! Piękne, czyste miejsce. Konie zadbane i nie przemęczone. Ceny ok ️
~Natalia
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 3 kwietnia 2024

Justyna - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam tego miejsca na organizację wesela w czasach...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Ja - opinia wątek zamknięty Nie polecam dzieciom. Córka pierwszy raz w życiu wybrała się na przejażdżkę...
~Ja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Sylwia Szabała - opinia wątek zamknięty To piękne miejsce od bramy zachęca do odwiedzin. Stajnia prowadzona przez...
~Sylwia Szabała
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

kucharz do wymiany wątek zamknięty albo konie albo restauracja bo widac ze wszystko razem nie wychodzi. Tabun...
~mich
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Polecam na imprezę rodzinną lub okolicznościwą! wątek zamknięty Wyrażam duże zadowolenie z naszego wyboru restauracji i podziękowania...
~AiB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Rolada z indyka obrzydliwa,surówka z pora do niczego.Chyba kucharz zapomniał...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

Spotkanie firmowe - pożegnanie pracownika wątek zamknięty Przejażdżka zaprzęgiem i ognisko super! Bardzo sympatyczna obsługa, p. Jacek...
~Marta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Miło i smacznie wątek zamknięty Lubie jeździć do tabuna na obiady. Maja bardzo dobre menu zgodne z bieżącą...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Miejsce jakich mało wątek zamknięty Pierwszy raz trafiłam tam jak byłam na weselu u mojej koleżanki. Byłam tak...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Niestety nie polecam wątek zamknięty Byliśmy na rodzinnym obiedzie. Dania dla dzieci bardzo skromne i drogie....
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Jedzenie - Drogo i przeciętnie wątek zamknięty W 4 osoby zamówiliśmy obiad, każdy dostał jedzenie w innym czasie, gdy ja...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

Restauracja wątek zamknięty W życiu nie jadłem tak paskudnego schabowego!!!! Nie przyjadę do was i nie...
~Pitus
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

polecam wątek zamknięty Byłam dziś w Tabunie z córką i było super :) Smaczne jedzenie, uśmiechnięta...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Wypad na obiad do restauracji Tabun w Otominie wątek zamknięty Miałam świadomość , że restauracja Tabun jest po kuchennych rewolucjach Marty...
~Hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lipca 2017

Jazda konna wątek zamknięty Córka zapisała się na jazde do tabuna. Byliśmy w wielu stajniach miedzy...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Bardzo fajnie wątek zamknięty Z rodziną pojechaliśmy do restarłacji. Zamiezaliśmy tylko coś zjeść, ale...
~Aagata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Pierwsza wiyta wątek zamknięty Szukaliśmy po opiniach dobrego lokalu! Tabu to ładna restauracja, ale...
~Cezary
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Dramat!!! wątek zamknięty Pierwszy raz w życiu spotkałem się z taką obsługą... Zadzwoniłem ok 20 min...
~Maciej
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Wigilia firmowa wątek zamknięty Kolejny raz mieliśmy okazję być gośćmi restauracji w środę (grupa 17 osób)....
~Jacek Makaruk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
98

postów

76

wątków

do góry