Akademia Marynarki Wojennej

Szkoły wyższe

Gdynia, inż. Jana Śmidowicza 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nawigacja AMW wątek zamknięty Witam , mam problem.Chcę iść do AMW na nawigację i mam pytanie , gdzie i czy...
~piinia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Nawigacja Cywilna- Akademia Marynarki Wojennej Gdynia wątek zamknięty Czy na AMW w Gdyni na studaich stacjonarych I stopnia Cywilnej Nawigacji,...
~PitiSLU
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Historia - Rekrutacja 2014 wątek zamknięty hej. Wiecie czy studia na kierunku historia wojskowości jest nadal dostępne...
~Lenka1107
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

HN - opinia wątek zamknięty Witam, jestem absolwentką AMW, kierunku bezp. narodowe zarówno I jak i II...
~HN
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

potrzebne korki z ESO wątek zamknięty jak wtemacie potrzebuje korepetycji z zakresu eksploatacja silowni okrętowych...
~adi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

AMW informatyka 2013 wątek zamknięty kto idzie zaocznie?
beilacom
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 września 2013

Pomyśl co piszesz człowieku wątek zamknięty 666 zastanów się czasami nad tym co Ty w ogóle piszesz... Wyobraź sobie, że...
~karramba
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2011

Kto miał kolokwium z matmy 23 maja? wątek zamknięty Witam, jeśli jest tu osoba, która Studiuje na AMW i 23 maja miała kolokwium z...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 czerwca 2013

Dobrze wspominam :) wątek zamknięty Studia już skończyłam i wspominam je dobrze. Wiadomo, wszystko zależy od...
~Ja25
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

nawigacja(studia wojskowe) wątek zamknięty Witam, rozpatruje możliwość studiowania na tym kierunku. i mam kilka pytań...
~cuscus
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

Pedagogika wątek zamknięty W tym roku zdaję maturę i chciałabym pójść na Marynarkę Wojenną na...
~Kama
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

AMW - pytanie wątek zamknięty czy ktos moze orientuje sie ile wyniosl prog punktowy na bezpieczenstwo...
~pilne
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

AMW lista rezerwowych wątek zamknięty jestem na liscie rezerwowych,jest jakas szansa ze sie dostane ^^? dodam ze...
~bubaaaaaaaaa
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Oceanotechnika wątek zamknięty Witajcie, jestem przyszla studentka AMW, chcialabym sie dowiedziec o kierunku...
~lora
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

rezygnacja wątek zamknięty W jaki sposób mogę zrezygnować ze studiów na AMW studia stacjonarne 1 stopnia...
~mb
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2012

amw bezpieczenstwo wewnetrzne wątek zamknięty hej mam pytanie czy jest szansa dostania sie na bezp. wew przy wyniku z...
~anka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

Koko roko AMW spoko wątek zamknięty Złej baletnicy i rąbek przy spódnicy będzie przeszkadzał. Spotkałam się z...
~ona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Problem ze zdjeciem wątek zamknięty Witam,otóż chciał bym zarejestrować sie online na AKW ale caly czas wyskakuje...
~zdjecieomg
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

dostac się na studia cywilne na AMW wątek zamknięty czy ze słabą maturą( tylko podstawa i to raczej słaba ;/) jest szansa dostać...
~maciek
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

nawigacja wątek zamknięty Witam mam zamiar studiować ten kierunek na AMW , chciałbym uzyskać jakies...
~radaw
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
161

postów

69

wątków

do góry