Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
brak sklepu wątek zamknięty ogólnie centrum fajne chociaż brakuje sklepów z niektórych branż. Dla mnie...
~gigant
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lutego 2008

Apteka - obsługa tragiczna wątek zamknięty Całe centrum jest fajne, ale apteka masakra. Obsługa chyba trafia tam z...
~Aneta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 stycznia 2008

TRIUMPH wątek zamknięty Bardzo fajne centrum handlowe!! Szczególnie podoba mi się sklep Triumph, w...
~gdusia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 października 2007

sklepy wątek zamknięty Brak takich sklepów jak ,kappahl,gino rossi,geox,ecco, i in. dobrych firm.
~Paaula
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 października 2007

MUSTANG/PUMA wątek zamknięty Jestem stałą klientką Alfa Centrum a szczególnie sklepu Mustang/Puma i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 października 2007

MUstang/Puma wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten sklep ze względu na duży wybór obuwia Puma!...
~Dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2007

Uwaga na plac zabaw TUPTUS wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam placu zabaw moja corka zlamala tam noge juz mija...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2007

Euroapteka.....tiaaaaaaaaaaaa! wątek zamknięty Kupowałam tam plastry,okazało się,że te które mnie interesują są z metra i...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 lipca 2007

MUSTANG / PUMA wątek zamknięty Przykro mi to stwierdzić ale w sklepie PUMY w Alfa Centrum jest beznadziejna...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 czerwca 2007

PAN KROK wątek zamknięty Ostrzegam przed tym sklepem, nie radzę w nim kupować. Obsługa nieprzyjazna i...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 maja 2007

enigma - opinia wątek zamknięty Bardzo przujemnie można spędzic czas w dodatku na drugim piętrze znajduje...
~enigma
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Sklep Szefler wątek zamknięty Chcialbym odradzic wszystkim kupujacym wizyte w sklepie Szefler. Udalem sie...
~krux
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

32

wątków

do góry