Almar

Okna i parapety

Gdańsk, Piastowska 81

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Okna drutex wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę Pani Marty. Obsługa jest profesjonalna, można liczyć...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2016

Montaż okien, zamówienie, cena,obsługa wątek zamknięty Firma godna polecenie, okna rewelacyjnie wymierzone, bardzo dobra...
~Magda Szczepańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2015

Podziękowaniwe wątek zamknięty Solidne i fachowe wykończenie. Bardzo dobra ekipa. Dokładność, terminowość....
~Adam Domiński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Szczerze polecam! wątek zamknięty Może się wydawać podejrzane że firma zbiera same pozytywne opinie, zawsze...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Naprawdę warto!! wątek zamknięty Jakość okien i montaż - super. Przystępne ceny. Bezproblemowa współpraca....
~Jerzy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

POLECAM! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta. Miła, szybka...
~Stogi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Super wątek zamknięty Profesjonalizm, uczciwość, rzetelność i wiele bardzo pozytywnych słów mogę...
~Galson
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Profesjonalna firma. Tanio, szybko i co najważniejsze bardzo dobry i sprawny...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2014

Szybko, profesjonalnie i przystępnie cenowo! wątek zamknięty Wymiana okien w całym mieszkaniu trwała tylko jeden dzień, i to nie cały....
~Kinga
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

SUPER FIRMA wątek zamknięty Profesjonalnie wykonana praca , szybko i czysto.Okna i parapety pierwsza...
~Iza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Montarz 28.05.2014r Otomin wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wymiany okien milej obsługi przy pomiarach fachową...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 czerwca 2014

Paweł - opinia wątek zamknięty Montaż okien bardzo szybko i fachowo. Fachowcy Jarek i Marcin bardzo dobrze...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

okna profesjonalnie zrobione i wstawione wątek zamknięty okolo 3 lat wstecz zamowilam okna z koscierzyny i jestem nie zadowolona...
~Angelikaaaa i sebaaa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Świętnie wykonana robota wątek zamknięty Profesjonalnie wykonana praca i rzetelnie, bardzo szybko ,sprawnie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2014

wymiana w calym domu jednorodzinnym w Kolbudach wątek zamknięty Szybko zrealizowane zamowienie, montaz od godzin porannych do poznych...
~Roman
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Ogromne podziękowania!!! wątek zamknięty Na wstępie: wielkie dzięki!!! Zamówienie dotyczące wykonania usługi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Podziękowania wątek zamknięty Dziękuję i szczerze polecam firmę "ALMAR" Pani Marta i Sandra = 100%...
~jola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2013

Ada - opinia wątek zamknięty Szybka,kompetentna,profesjonalna ekipa.mila i z poczuciem humoru. Okna i...
~Ada
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

SUPER FIRMA!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z czasu realizacji i wykonania uslugi przez firme...
~Alexandra-Sopot
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Dobre okna i dobrze wstawione. wątek zamknięty Po sprawdzeniu cen w kilku firmach wybrałam Drutex -choć nie były...
~Roma
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry