Archideon Development

Deweloperzy

Straszyn, Chabrowa 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mieszkaniec szeregu - opinia wątek zamknięty Kupiony szereg mocno odbiega od tego, który oglądamy na projekcie podczas...
~Mieszkaniec szeregu
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Szeregi na osiedlu Wzgórze Raduni to wielkie partactwo budowlane!!! Nie...
~Magda
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Aga - opinia wątek zamknięty Niedaleko Gdańska, ładne domy, dobra cena, ładna okolica.
~Aga
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Ładne osiedle, ładne domy - dobra alternatywa dla małego mieszkania w...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 września 2020

Lukash - opinia wątek zamknięty Na reklamacje deweloper nie odpowiada. Tynki popękały bardzo szybko po...
~Lukash
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Okropna obsługa. Zero odzewu na maile, reklamacje, nie odbieranie połączeń...
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

K&K - opinia wątek zamknięty Przepiękne osiedle, mili i szczęśliwi mieszkańcy - polecam!
~K&K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 lipca 2020

Bardzo ładne miejsce, filmik z drona zachwyca wątek zamknięty Już kilka razy przeglądałem oferty tej inwestycji ale dopiero filmik z drona...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Dom szeregowy w znakomitej cenie wątek zamknięty Kopiliśmy dom środkowy szereg i jesteśmy zadowoleni. W cenie mieszkania mamy...
~Adam
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2017

Bardzo ładne domy blisko Gdańska wątek zamknięty Moim zdaniem to wyjątkowe Osiedle, uporządkowane, ładnie zaprojektowane, na...
~Aabiss
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

Moje Miejsce…. wątek zamknięty Powiem szczerze jestem bardzo zadowolona z zakupu domu na tym osiedlu. Trzeba...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Deweloperze wątek zamknięty Bądź miły dla mieszkańców. Usiądź do rozmów. Nam zależy, abyś sprzedał jak...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2014

Super miejsce :) wątek zamknięty Wypowiadamy się jako mieszkańcy. Osiedle prezentuje się bardzo ładnie -...
~Rodzinka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

deweloper wątek zamknięty Ocena dewelopera: - domy sprzedawane znacznie odbiegają jakością i rodzajem...
~Zbyszek
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

deweloper -cd wątek zamknięty Odnośnie do oceny tego dewelopera i osiedla na tym forum podnoszą się głosy,...
~zainteresowany (jeszcze)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

rozczarowanie wątek zamknięty Deweloper nieodpowiedzialny, wszystko wykonane z najtańszych materiałów i...
~właścicielka jednego z domów
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2013

Koszta zarzadzania osiedlem wątek zamknięty Witam Czy uważacie, że forma w jakiej zostały one przedstawione oraz wartości...
~Mieszkaniec
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Przepis na SUPER biznes wątek zamknięty 1.Wybudować i super urządzić tzw.dom modelowy. 2.Postawić tanie kopie wyżej...
~Nawrócony
8

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Oferta wątek zamknięty Zgadzam sie w 100% z opinia nawroconego. Nie rozumiem takiego podejscia ze...
~Rozczarowany
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

nie jestem zainteresowany wątek zamknięty Robiac rozeznanie zwłaszcza u tego dewelopera zwróciłem uwage na brak...
~przemek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry