Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
oprawa muzyczna wesela wątek zamknięty Zespół okazał się wyjątkowym prezentem i niebanalnym dodatkiem do...
~Michalina i Michal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

oprawa muzyczna wesela wątek zamknięty Zespół okazał się wyjątkowym prezentem i niebanalnym dodatkiem do...
~Michalina i Michal
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Przepiekna oprawa muzyczna naszego slubu! wątek zamknięty Dziekujemy za Wasz profesjonalizm, cudowna muzyke, niezwykly nastroj i chwile...
~Iga i Julien
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Niesamowita oprawa ślubu i nie tylko wątek zamknięty Baltic String Quartet sprawił, że nasz ślub oraz wesele były wzruszające i...
~Joanna i Jędrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2018

Oprawa ślubu 21.07.2017 wątek zamknięty Gorąco polecamy !! Repertuar i wykonanie na naszym ślubie rewelacja, goście...
~Ewa i Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Oprawa muzyczna na ślubie wątek zamknięty Byłam na wielu ślubach, któremu towarzyszyły skrzypce, jednakże nigdy nie...
~Alina i Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Polecam wątek zamknięty Miałem możliwość współpracować z Kwartetem podczas realizacji koncertu. Jako...
~Tomasz Perz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Moja opinia vol.1 wątek zamknięty Pierwszy koncert w nowym 2016 roku w Gdańskim Towarzystwie Przyjaciół...
~Andy Pol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty piękna muzyka, ciekawa aranżacja utworów
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

ocena kwartetu Baltic wątek zamknięty Polecam Kwartet Baltic,profesjonalne granie,świetna prezencja,fajny...
~Justyna Piechel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

Dziękujemy za oprawę mszy ślubnej! wątek zamknięty Dzięki Państwa talentowi i profesjonalizmowi nasza msza ślubna była...
~Asia i Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Magiczna atmosfera! wątek zamknięty Kwartet grał podczas naszego ślubu cywilnego w plenerze. Dzięki nim ta...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Kosiarka - opinia wątek zamknięty Profejsonalna obsługa, ciekawe aranże, przystępna cena, polecam!
~Kosiarka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

Great Performance at Wedding wątek zamknięty Thanks to the Baltic String Quartett we had a wonderful outdoor Wedding...
~Undine
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

Polecamy każdemu. wątek zamknięty Kwartet zadbał o oprawę muzyczną naszego ślubu. Muzycy bardzo profesjonalni,...
~Agnieszka i Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 września 2014

Grzegorz Laskowski - opinia wątek zamknięty Chcielismy serdecznie podziekowac za przepiekna oprawe muzyczna naszego...
~Grzegorz Laskowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Ponieważ zewsząd słyszę i czytam pozytywne opinie o kwartecie Baltic...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

wspaniała uczta muzyczna wątek zamknięty już dwa razy udało mi się być na koncertach Kwartetu w Klubie Cico na Starym...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

niezapomniane koncerty wątek zamknięty Z zespołem zetknęłam się po raz pierwszy 24.XI.2013 w Domu Uphagena i kwartet...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2014

Wspaniały Koncert :) wątek zamknięty Baltic kwartet wystąpił 14 listopada 2013 w ramach Gniewskich Spotkań...
~Aneta & Judyta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry