Bar Akademicki

Bary mleczne Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 35

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
serafin wątek zamknięty Nie wiem o co tyle chalasu. Jak tam jestem - a zdaza mi si to coraz czesciej...
~Adrian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Szamka! wątek zamknięty Świetne miejsce!!! Żarcie smaczne i tanie! Z Paniami mozna zamienić słowo na...
~Żarłok
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

kasjerka wątek zamknięty Kasjerka robi wielką łaskę, jeśli podejdzie do kasy. Poza tym na serio zawyża...
~ja Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 listopada 2013

PYSZNIE SMACZNIE TANIO! wątek zamknięty MNIAM! PYCHA! Super dla każdego studenta! :-) O jak dobrze, że jesteście!!
~A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

CWANA KASJERKA!!! wątek zamknięty Uczulam wszystkich,ktörzy tam kupujom szamkě na sposöb kasowania naležnošci...
~maczny obiad
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam, dobre i zdrowie jedzenie w korzystnych cenach. W sam raz dla...
~Chuck
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

Akademicki bar wątek zamknięty Jadałem tam przez ostatnie 3 miesiące, jednak jakość obsługi pozostawia wiele...
~Lucjusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Domowe jedzonko wątek zamknięty Wszystko co jadłam było smaczne i świeże. Muszą mieć niezłego...
~Dziksza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Jest bardzo solidnie wątek zamknięty Byłem tam raz i wybieram się kolejny. Nie można nic zarzucić.
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Bar Akademicki znam od wielu lat.Jako młody człowiek byłem stałym...
~noe
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

bardzo fajny bar ;) wątek zamknięty szerokie menu, a przede wszystkim bardzo przystepne cenowo . w miare...
~hrabia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

Rewelacja wątek zamknięty Nie mogę o tym miejscu powiedzieć niczego złego. Smakuje, prawie zawsze jest...
~Filip
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry