BikeMaster

Salony i sklepy motocyklowe

Gdańsk, Franciszka Schuberta 1A/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia wątek zamknięty Kupiłam już dwie sztuki w Bikemaster i jestem zadowolona z obsługi i porad...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Adrian - opinia wątek zamknięty Kupiłem przez telefon moto Suzuki DL Panowie zapewniali że moto naprawdę...
~Adrian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Hubert - opinia wątek zamknięty Panowie oferują obsługę na oczekiwanym poziomie. Są słowni ,rzetelni i godni...
~Hubert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

BikeMaster wątek zamknięty Kupiłem od nich Kawasaki Versys, jestem bardzo zadowolony. Krótko mówiąc...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2019

Drz 400 wątek zamknięty Kupiłem u nich drz 400s okazało sie ze ciekł olej ze sprzegła, jeden telefon...
~Krzychu
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2016

Peterswalde wątek zamknięty Tak jak napisałem w 2015r. WRACAM.Moto Guzzi Norge...Włoszczyzna skradła moje...
~Peterswalde
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Yamaha Fazer FZ6 wątek zamknięty Wybór motocykli jak i obsługa na poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie....
~Jarek.O
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

dziękuję za miłą obsługe wątek zamknięty Kupiłam Yamahę Virago 535, sprowadzoną z Anglii. Obsługa była bardzo miła,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

kuilem yamahe r6 2001 wątek zamknięty motorek w bardzo dobrym stanie, smiga jak ta lala , polecam zakupy w tym...
~Chrys- Słupsk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

YAMAHA YZF R śmiga jak trzeba ;) wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z zakupu Yamahy YZFR6 zostawiając swoj motocykl w...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2014

zx12r wątek zamknięty kupiłem u nich kawasaki zx12r rok 2002 super maszyna super obsługa polecam...
~robon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lutego 2014

Udany zakup wątek zamknięty Zakupiłem w bikemasterze Bmw R1150GS i jestem bardzo zadowolony z zakupu!!...
~Mirek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

(...) wątek zamknięty motocykl bezwypadkowy?odpowiedź tak , czyli jak mój mechanik stwierdzi dzwona...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

zgadzam się z kolegą wątek zamknięty miałem podobną przygodę tylko nie jechałem z wawy ale z elbląga wziąłem...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 grudnia 2012

DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty pojechałem wczoraj do Gdańska(360 km z W.wy) celem zakupu motocykla XJR 1300....
~MARCIN
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

Chcę kupić motocykl w Bikemaster Honda transalp 2003r wątek zamknięty Witam czytam różne opinie o sprzedawcy może ktoś pomoże w s prawie...
~Kamil Olsztyn
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Porażka wątek zamknięty Witam! Ostatnio rozglądając się za maszyna odwiedziłem oba salony...
~Serafin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Dziwne praktyki wątek zamknięty Z jednej strony sprzęty mają często książkę serwisową a więc i weryfikację...
~Boogee
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Jak najbardziej polecam!!! wątek zamknięty Witam Kupilem w tym salonie Ducati Monster 620.Pojezdzilem nim w sezonie i...
~Dukat Monster
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

Nie Polecam wątek zamknięty Po wyszukaniu motocykla w internecie,pojechalismy z kolegą oglądnąć motocykl...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

38

wątków

do góry