BUNKIER

Kluby, dyskoteki Puby Galerie

Gdańsk, Olejarna 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jedzonko wątek zamknięty Dbają o kobiety
~Liluana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Mega super klub wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony tym jaka wysmienita zabawe oferuje Klubogaleria...
~Wito
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

muzyka na żywo - cudo wątek zamknięty Klub z duszą, inny niż wszystkie. Wyjątkowe brzmienie w środy - balsam dla...
~Hickory
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

Jedyny Taki! wątek zamknięty Najlepszy klub w sercu Starego Miasta. Jestem stałym bywalcem i nigdy się nie...
~Zguba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Świetne miejsce, ale obsługa... wątek zamknięty Miejsce jest bardzo interesujące i ciekawe. Niewiele jest tak ciekawych...
~kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Wyjątkowość wątek zamknięty Nie ma w Trójmieście galerii, które dają nam "coś więcej". Tu możemy zjeść,...
~PP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Warto ! wątek zamknięty Super miejsce z industrialnym wnętrzem. Obsługa miła i zabawa przednia....
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Extra! wątek zamknięty Bywam bardzo często i za każdym razem super zabawa!
~SuperP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Jedno z najlepszych i najbardziej oryginalnych miejsc w Trójmieście!!!...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

trzeba zobaczyć, nie da się opisać wątek zamknięty Miejsce o niepowtarzalnym wystroju. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czwartkowe...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Cudowna atmosfera wątek zamknięty Świetne miejsce na świetną zabawę. Ceny przystępne i miła obsługa. Stanowczo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Byłem w ostatnią sobotę u was dawno takiego chamstwa nie było wątek zamknięty Witam Bywam w Bunkrze średnio raz na miesiąc lub dwa, ale w ostatnią sobotę...
~Franek i spólka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Wszystko fajnie ale ten ochroniarz na wejściu wątek zamknięty Witam chodzi mi o tego wysokiego pomarszczonego pana na wejściu, czy on musi...
~artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Drogi zarządzie klubu wątek zamknięty Wczorajsza sobota była bardzo fajna, niemniej jednak drogi zarządzie...
~Stały bywalec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Sylwester wątek zamknięty Beznadzieja. Muzyka nawet nienajgorsza. Natomiast to co się działo w...
~Lukasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

piwo o smaku wody zrodlanej wątek zamknięty W piatek wieczorem pierwszy raz odwiedzialm Bunkier,miejsce super ! Swietny...
~sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

Domi - opinia wątek zamknięty Impreza spoko kelnerki bardzo mile ale bramkarze to tragedia bylam tam...
~Domi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2014

Tragiczne burgery wątek zamknięty Nie wiem, po co Bunkier bierze udział w akcji jedzenie za pół ceny. Serwując...
~zorgus
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Jakieś nieporozumienie wątek zamknięty Na stronie internetowej klub reklamuje się wielkimi banerami, że "z okazji...
~Znajomy Królika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

jest dobrze! wątek zamknięty dla mnie bomba
~Autor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry