Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pasja i profesjonalizm!!! wątek zamknięty Pana Michała poznałem wiele lat temu, "robił" mi 5 aut. Co samochód szliśmy...
~Paweł R.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Niezadowolony klient wątek zamknięty Niestety Pan Michał nie dotrzymał słowa. Miał zamontować moduł uniwersalny do...
~Jacek Szyba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Wielu mówiło, że nagłośnienie Toyoty MR2 to bardzo ciężki temat. Po wizycie u...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Profesjonalnie wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta. Dobry kontakt. Nie naciąga na "kasę"....
~Rugenwalder
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

koschin - opinia wątek zamknięty Polecam z calego serca uslugi u p Michala.Spec w kazdym calu.
~koschin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

pasjonat wątek zamknięty Jest dosc duza roznica miedzy znanymi mi firmami zajmujacymi sie car audio a...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

Najlepsza firma montujaca Audio wątek zamknięty Jako jedna z bardzo niewielu firm zajmuję się tylko i wyłącznie car-audio.!!!...
~Czarny
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 grudnia 2011

Bardzo polecam wątek zamknięty Człowiek który podchodzi do tematu profesjonalnie i do tego nie olewa laików...
~marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2010

jest zdecydowanie w porządku wątek zamknięty Każdy kto myśli o osiągnieciu dźwięku wyższej jakości w swoim samochodzie...
~dr Profesor
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2010

... wątek zamknięty Najlepszy w Trójmieście i okolicach, na Pomorzu chyba też, jeden z...
~Bartek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Specjalista w każdym calu. wątek zamknięty Szczerze polecam skorzystanie z usług p.Michała. Cierpliwie znosi setki pytań...
~Adam
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 marca 2010

Zrozumienie tematu nagłośnienia w aucie na najwyższym poziomie! wątek zamknięty Szczerze polecam AudioManuFakturę ze względu na wiedzę właściciela, który...
~Bartek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

AUDIOMANUFAKTURA - POLECAM :-) wątek zamknięty Do firmy Pana Michała trafiłem szukając miejsca, w którym mogę zamontować...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 marca 2010

Profesjonalizm w każdym calu. wątek zamknięty Polecam zakład P.Michała wszystkim fanom CA z Pomorza i nie tylko. Jeden z...
~Maciek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

Profesjonalizm w połączeniu z dbałością o klienta. wątek zamknięty Firma pana Michała jest jedną z niewielu w Trójmieście operujących w tej...
~Marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

AudioManuFaktura to w świetny zakład Car Audio. wątek zamknięty Rewelacyjne podejście! To co ten gość pisze na stronce o sobie pokrywa się w...
~Marcys
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

16

wątków

do góry