TOMED

Rehabilitacja

Sopot, al. Niepodległości 648/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fachowa rehabilitacja wątek zamknięty Do Centrum Rehabilitacji TOMED po raz pierwszy trafiłam 7 lat temu. Zgięta...
~Iwona K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Opinia wątek zamknięty Do TOMEDU trafiłem z przepukliną kręgosłupa na odcinku L4-L5, z opiniami od...
~M. z Gdańska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Tomed wątek zamknięty Dyskopatię mam już ponad 8 lat i odwiedziłem już wielu ortopedów i...
~Seweryn
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

tomed wątek zamknięty trafiłem do p . Tomka z pękniętym dyskiem , trzy miesiące intensywnej...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Profesjonalna pomoc wątek zamknięty Z całego serca polecam Tomed i wspaniały zespół rehabilitantów z Panem...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Dzięki Panu Tomkowi i jego ekipie znowu chce się żyć! wątek zamknięty Mam 48 lat jestem po operacji kręgosłupa 10 lat temu (lędźwiowy), było...
~Wojciech R.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Centrum Rehabilitacji TOMED - opinia wątek zamknięty Właśnie minęły trzy lata od czasu kiedy pierwszy raz zawitałem do Centrum...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

W podziękowaniu za druga szanse:) wątek zamknięty Mam schorzenie dolnego odcinka kręgosłupa, szyja tez nie jest we wspaniałym...
~Krzysztof Orlowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

SKUTECZNA REHABILITACJA wątek zamknięty Do Tomedu trafiłem z wypukliną krążka międzykręg. na poziomie L4-L5....
~Jerzy - Sopot
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Centrum Rehabilitacji TOMED /PROFESJONALIZM POLECAM/ wątek zamknięty Witam Jestem pacjentem w Centrum Rehabilitacji Tomed od dwóch miesięcy i jest...
~PIOTR PITII.......
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

dobry adres wątek zamknięty Bardzo wysoka jakość usług,pan Tomek perfekcyjny w każdym działaniu,naprawde...
~ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Jerzy - opinia wątek zamknięty W Centrum Rehabilitacji Tomed w Sopocie leczę się 4-ty miesiąc. Mam problem...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Opinia o CR TOMED wątek zamknięty Jestem pacjentką Centrum Rehabilitacji TOMED od kilku lat. Cierpię na...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry