Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam naukę pływania wątek zamknięty Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia związane z tą pływalnią jak i od...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Nie polecam wątek zamknięty 15.12.2016 wejście na 10:15, oznaczenie w internecie 5 torów wolnych. Wpada...
~MK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Dobry basen wątek zamknięty Uczeszczam na ten basen juz od kilku dobrych lat, niedawno tez zapisałam na...
~Beataa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Polecam mieszkancom Gdyni wątek zamknięty Chodziłam na pływalnie do Jezuitów do końca czerwca i mogę smiało polecić...
~Karla92
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Porządny basen wątek zamknięty Swietne miejsce na popołudniowy aktywny wypoczynek! Serdecznie polecam
~marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

zajecia wątek zamknięty polecem wszystkim rodzicom zajecia dla niemowlat. W centrum sportowym pracują...
~Bunia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Polecam:) wątek zamknięty Spoko basen w dobrej cenie:)
~kass
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Super instruktorzy wątek zamknięty Niedawno na kurs pływania zapisałam swoją młodszą córke i naprawdę moge...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Miła obsluga wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i czysty zadbany obiekt. Instruktorzy maja świetne...
~Ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Zajęcia dla maluchów wątek zamknięty Polecam każdemu serdecznie naukę pływania dla niemowląt. Zajęcia uczą zasad...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo przyzwoita pływalnia. Wygodne szatnie, możliwość odpoczynku w saunie....
~Dawid Kubaczyk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Fajne zajęcia w grupach wątek zamknięty Od około miesiąca biorę udział w gimnastyce rekreacyjnej w wodzie dla mam a...
~Alunia82
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Marek - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie woda za gorąca 31st C , cieplejsza niż w tropikach. Do...
~Marek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

grupowa nauka pływania wątek zamknięty Polecam zapisanie dziecka na naukę pływania do Pana Łukasza. Małe grupy....
~Beata L.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Bardzo fajny basen wątek zamknięty Moje dziecko korzysta z nauki pływania u Pana Ryszarda. Jest to jedyny basen...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Obsługa, której przeszkadza klient wątek zamknięty Prosiłem o zmianę muzyki. Usłyszałem, że nie ma sprawy. Muzyka nie została...
~Ex
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

byłem o 5 razy za dużo wątek zamknięty obsługa a przede wszystkim recepcja beznadzieja duszno że jak w sałnie sie...
~ja
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2012

Super basen ;) wątek zamknięty Uczęszczam z synkiem na zajęcia dla bobasków (do pani Klary) Instruktorka...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

Byłem mile zaskoczony! wątek zamknięty Miły personel, piękny obiekt racjonalnie zbudowany i dobrze obsługiwany. Bez...
~Nevada Smith
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Polecam Pana Łukasza! wątek zamknięty Basen Ok, polecam szczególnie instruktora p.Łukasza- cierpliwy i świetny dla...
~Ika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
83

postów

68

wątków

do góry