Classic Restaurant

Restauracje

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAMY! wątek zamknięty Dziś zupełnie przypadkowo wybraliśmy się do tej knajpki na obiadek, który...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

SMACZNIE I WESOŁO!!! wątek zamknięty Byliśmy,posiedzieliśmy i zjedliśmy!!!jedzenie pyszne,ceny dobre,obsłudze tez...
~magdalena demediuk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty am ze takie miejsce w Oliwie jest potrzebne, ale radze właścicielom...
~Mario
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

nie polecam wątek zamknięty Niestety spore rozczarowanie. Jedzenie niesmaczne, płaski smak, bez wyrazu,...
~natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

Rozczarowanie wątek zamknięty Spodziewałam się EKSCYTACJI - a tu.... rozczarowanie. Znajomy, który obraca...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

Brakowało takiego miejsca... wątek zamknięty Brakowało takiego miejsca w Trójmieście, pyszne jedzonko, fajne koktajle i...
~emka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Nie żałujemy wątek zamknięty Do tej pory trzymamy się za brzuchy (chociaż minęły już ze dwie godziny od...
~M.S.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

rozczarowanie wątek zamknięty Niestety, spotkało nas mega rozczarowanie. miejsce jest świetne tak jak i...
~DA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

oliwa - opinia wątek zamknięty Niestety, pomijajac prawie identyczne menu oraz wiele innych czynnikow jest...
~oliwa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

TGI Fridays w wydaniu lokalnym:) wątek zamknięty Już myślałem, że nie zjem takich żeberek jak TGI - a tu niespodzianka!...
~Tomek&Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

... wątek zamknięty Wybraliśmy się wspólnie ze znajomymi do tej restauracji i się bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

Amerykańska ?? hmmm ... wątek zamknięty Ostatni niedzielny wieczór przed świętami postanowiliśmy spędzić ze znajomymi...
~KayDee
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Mieszane uczucia wątek zamknięty Wczoraj spotkałam się tam ze znajomymi, którzy byli tam po raz drugi. Miejsce...
~MM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Polecam! wątek zamknięty Bardzo fajny lokal, przyjemny wystrój, świetnie skonstruowane menu i smaczne...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Serdecznie polecam wątek zamknięty Byla to moja pierwsza wizyta w Classic, ale mysle ze nie ostatnia. Wystroj...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry