Widok

Co się dzieje w klatce na Storczykowej 4

Witam, czy ktoś mi może powiedzieć co sie wyprawia w klatce na Storczykowej 4? g*wniarze urządzają sobie jakieś schadzki, zostawiają po sobie straszny syf. Przesiadują godzinami na półpiętrach a nawet próbują wychodzić przez właz na dach budynku. Najczęściej można spotkać jakieś dwie lesby obściskujące się - czasami z nimi jest jakiś przyćpany koleś. Czy ktoś nowy się wprowadził, bo nigdy wczesniej nikogo takiego nie widywałam? Postawiono ogrodzenie, a wejście do klatki jest na kod więc jeśli nie są stąd, to co tutaj w ogóle robią? Wie ktoś coś na ten temat?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dwie lesby???? taka okazja!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jak potrafisz oczekiwać ludzi po pozorach to się ujawnij to powiem coś więcej na ich temat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
TE DZIEWUCHY TO BEZDOMNE Z DZIAŁEK, KODY DO FURTKI UDZIELIŁ IM MAŁOLAT Z POD 5. ŻABKA IM SIĘ ZNUDZIŁA I TERAZ KOCZUJĄ TU NA OKRĄGŁO. NIE WSPOMNE O FETORZE JAKI PO SOBIE ZOSTAWIAJĄ. TRZEBA DZWONIĆ W TEJ SPRAWIE DO ADMINISTRACJI. POWINNI ZMIENIĆ KODY DO DRZWI, DZIEWUCHY WPUSZCZAJĄ NA KLADKĘ SCHODOWĄ KOGO SIĘ DA. POZA TYM CAŁY CZAS OTWIERAJĄ I ZAMYKAJA FURTKĘ, SZYMON Z ŻABKI JE PRZEGANIA TO PRZENIOSŁY SIĘ DO NAS. ZIMĄ GRONO BEZDOMNYCH MOŻE SIĘ POWIĘKSZYĆ.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Już będzie spokój nie ma już ich widać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze to nie dziewuchy a po drugie nie są bezdomne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jedna z nich nazywa się Monika i jest całkiem spoko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ludzie czy wy naprawdę nie umiecie załatwić takiej sprawy osobiście i wyrzucić ich z klatki jak robią syf tylko musicie płakać na forum i pisać do administracji ? czasami czytając wasze wpisy można odnieść wrażenie że każdy boi się cokolwiek zrobić samemu na tej dzielnicy tylko lepiej jest wylać żal na forum i najlepiej żeby ktoś za was zwrócił komuś uwagę. a to jakiś pies a to jakieś dzieci a to jakieś dziewczyny...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
w kupie cieplej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry