Widok

Co za ogłoszenie.....żal.

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/pracownik-biurowy-ds-obslugi-klienta-tylko-pracowita-typ-mrowka-kobiete-za-ogl4071829.html

Typ - mrówka, bardzo bystra kobieta.
Szkoda tylko, że zamieszczający to ogłoszenie nie był na tyle bystry aby wyłączyć CAPSA...i te spacje przez przecinkami... Nic dziwnego, że ktoś potrzebuje "bystrej" osoby jak samemu się jest idiotą.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogłoszenie w takiej (lub podobnej) formie kiedyś już się pojawiało. Wymagania nieco dziwne. Ciekawe ilę płacą...
Ale i tak trzeba przyznać, że "mrówka" rządzi ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety ,ale moim zdaniem to nawet 80-90% ogłoszeń to żal... Gdy czytam takie ogłoszenia zadaję sobie tylko pytanie czy Ci szanowni pracodawcy co je zamieszczają chcieliby sami pracować na takich warunkach, które proponują potencjalnemu pracownikowi...ech...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie-czytając nie wiedziałam czy śmiać się, czy płakać...żal to mi jest tego potencjalnego pracodawcy....biedny człowiek.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję, że będzie dłuuuuuuuuuuugo szukał tej mrówki. Szuka wykształconej kobiety, a sam pewnie po zawodówce
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny Panie tfu,inteligencja to nie kwestia wykształcenia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
co buraku, zabolało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bardzo sluszna uwaga debile ktorzy tak naprawde nie wiedza czego chca Pracodawcy - sloma im z butow wystaje to tak jak w przyslowiu CHLOP ZE WSI WYJDZDZIE ALE WIES Z CHLOPA NIE
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
to ogłoszenie pojawia się średnio raz na 3 m-ce, czyli po okresie próbnym szef karaluch wychodzi z założenia, że pracownica mrówka jest za cienka, albo odmawia zadowalania owego w/w karalucha i co.. i nic bestia szuka następnej ofiary na pożarcie... jednym słowem -wyzysk na całej linii!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najbardziej rozbawił mnie tytuł tego ogłoszenia:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/specjalistke-ds-obslugi-klienta-tylko-pracowita-typ-mrowka-kobiete-zatrudni-ogl4068718.html

Cytuję: "Specjalistkę d/s obsługi klienta tylko pracowitą typ : mrówka kobietę zatrudni"
Bycie zatrudnionym przez mrówkę musi być ciekawym doświadczeniem ;]
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/specjalistke-pracowita-kobiete-zatrudnimy-dobre-wynagrodzenie-3000-pln-premia-ogl4089502.html

dzisiaj znowu jest to ogłoszenie...
nie udało im się znaleźć mróweczki... szok!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukają osoby pracowitej, z wykształceniem wyższym, z doświadczeniem, w odpowiednim dla nich wieku itd., a nie umieją porządnie napisać ogłoszenia... Powinni jeszcze zatrudnić mrówkę do korekty tekstów :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze poloniste?
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem trochę się za bardzo czepiacie. Ogłoszenie może inne niż wszystkie (czy choćby większość), jednak wyraźnie spracyzowane są warunki i oczekiwania do przyszłego pracownika. Jeżeli ktoś ich nie spełnia nie aplikuje, jeżeli czuje się na siłach - zwyczajnie wysyła CV. Weździe pod uwagę fakt, że szukają pracownika, któremu za pracę chcą zapłacić, a nie obiboka, który nic w pracy robił nie będzie poza udawaniem że pracuje.

Może to prowokacja, jeśli rzeczywiście ogłoszenie pojawia się co jakiś czas. Może zwyczajnie potencjalne kandydatki po miesiącu czy dwóch nie spełniają jednak oczekiwań i firma ponownie szuka tej jedynej, wyśnionej pracownicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
tak sie zastanawialam czy wyslac swoje cv tam, ale mimo że kobietą jestem, mam 189 cm wzrostu, wiec chyba pod typ "mrowka" się nie łapię :DDD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej nie. Kobieta, szczególnie "typ mrówki", nie może się wywyższać nad szefem ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
I znowu Inter Royal szuka mrówki... tym razem chyba ktoś inny pisał ogłoszenie... bo jest w miarę gramatyczne... hehehe...

Jak dla mnie ta firma to porażka... pracownicy są traktowani jak zło konieczne, jak złodzieje i obiboki... szkoda czasu na tą firmę... krętacze i złodzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

do góry